forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Manuela (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-manuela-2776.html)

manuela 15 feb 2010 20:40:46

Jurnal Manuela
 
Buna fetelor!
Sper ca nu m-ati uitat!De data asta am revenit cu totul!Vestea buna e ca pot sa intru sa va vizitez cat mai des si sa va tin la curent cu kg mele!Vestea proasta e ca m-am ingrasa vreo 4 kg in loc sa mai slabesc!:((:((:((si acum o iau de la capat cu dieta offfffffff
Dar nu-i nimic!Acum m-am mai echilibrat,m-am acomodat la noua viata si cum se zice o iau de la "0"
Am vazut reusitele voastre si realizarile si vreau sa va felicit pe toate!
Va pup pe toate:-*:-*:-*

alexa.stan 15 feb 2010 20:43:19

re: Jurnal Manuela
 
Buna Manuela,

Ma bucur mult ca esti din nou printre noi.
Ce dieta ti tu acum???

mvthebest 15 feb 2010 20:45:08

re: Jurnal Manuela
 
Citat:

Anterior postat de manuela (Post 88239)
Buna fetelor!
Sper ca nu m-ati uitat!De data asta am revenit cu totul!Vestea buna e ca pot sa intru sa va vizitez cat mai des si sa va tin la curent cu kg mele!Vestea proasta e ca m-am ingrasa vreo 4 kg in loc sa mai slabesc!:((:((:((si acum o iau de la capat cu dieta offfffffff
Dar nu-i nimic!Acum m-am mai echilibrat,m-am acomodat la noua viata si cum se zice o iau de la "0"
Am vazut reusitele voastre si realizarile si vreau sa va felicit pe toate!
Va pup pe toate:-*:-*:-*

Bine ai revenit>:D<:-*
E bine ca ai revenit in forta. Kg se duc ele cu sport ,dieta si rabdare>:D<

manuela 15 feb 2010 20:48:57

re: Jurnal Manuela
 
Citat:

Anterior postat de alexa.stan (Post 88246)
Buna Manuela,

Ma bucur mult ca esti din nou printre noi.
Ce dieta ti tu acum???

eu am inceput inca dinainte dieta mea personalizata,adica am renuntat la alimentele interzise iar pe celelalte le amestec dupa placul meu!:Dfara reguli stricte cu ore fixe si alimente impuse pe zile....ceva de genu asta....:)Dar eu acum o iau de la capat si e putin mai greu

manuela 15 feb 2010 20:49:40

re: Jurnal Manuela
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 88252)

Bine ai revenit>:D<:-*
E bine ca ai revenit in forta. Kg se duc ele cu sport ,dieta si rabdare>:D<

Mersi!Asa-i,inceputul e mai greu>:D<

mvthebest 15 feb 2010 20:51:19

re: Jurnal Manuela
 
Citat:

Anterior postat de manuela (Post 88260)
Mersi!Asa-i,inceputul e mai greu>:D<

Ce sport faci? Si de cate ori pe saptamana Manuela? :)

manuela 15 feb 2010 20:58:34

re: Jurnal Manuela
 
Cand am plecat din tara am zis ca nu o sa ma afecteze cu nimic faptul ca plec!Am zis:"o sa tin dieta si acolo fara nici o schimbare!"
Dar m-am inselat!Tara noua,limba noua,oameni noi,cauta locuinta,stresul de inceput-toate astea nu mi-au mai lasat timp sa calculez calorii:(La inceput am slabit pt ca nu mancam de stres,apoi am inceput sa pun la loc si acum 4 kg si ceva peste......x-(
Acum cand am inceput sa ma acomodez cu noua viata sa-mi pun ordine in ganduri,o sa-mi indeplinesc visul de a fi o......................slabuta!!!!!
Am promis ca atunci cand voi reveni la normal am sa vin din nou printre voi si iata-ma!!!!Tineti-mi pumnii la a nu stiu cata incercare spre silueta:D

manuela 15 feb 2010 20:59:56

re: Jurnal Manuela
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 88262)

Ce sport faci? Si de cate ori pe saptamana Manuela? :)

pai deocamdata nimic:">:">:">am sa incep zumba pt ca aia imi place sa fac nu ma plictisesc,nu simti ca faci sport....dansezi:P

mvthebest 15 feb 2010 21:04:56

re: Jurnal Manuela
 
Citat:

Anterior postat de manuela (Post 88266)
Cand am plecat din tara am zis ca nu o sa ma afecteze cu nimic faptul ca plec!Am zis:"o sa tin dieta si acolo fara nici o schimbare!"
Dar m-am inselat!Tara noua,limba noua,oameni noi,cauta locuinta,stresul de inceput-toate astea nu mi-au mai lasat timp sa calculez calorii:(La inceput am slabit pt ca nu mancam de stres,apoi am inceput sa pun la loc si acum 4 kg si ceva peste......x-(
Acum cand am inceput sa ma acomodez cu noua viata sa-mi pun ordine in ganduri,o sa-mi indeplinesc visul de a fi o......................slabuta!!!!!
Am promis ca atunci cand voi reveni la normal am sa vin din nou printre voi si iata-ma!!!!Tineti-mi pumnii la a nu stiu cata incercare spre silueta:D

Ai sa te acolodezi, asa este peste tot. Dar conteaza ca nu te-ai dat batuta si ai venit cu forte proaspete>:D<

alexa.stan 15 feb 2010 21:28:39

re: Jurnal Manuela
 
Da zumba este foarte frumoasa.


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:26:00.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO