forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal mari80 - chiar vreau sa devin o "slabuta" (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mari80-vreau-devin-slabuta-9658.html)

mari80 11 iul 2011 08:25:08

Jurnal mari80 - chiar vreau sa devin o "slabuta"
 
[*sushi*][*sushi*]buna tuturor
sunt noua in "zona" si as vrea sa va salut inainte >:D< .; cum am ajuns sa am nevoie de voi? pai m-am suit intr-o zi pe cantar la cumnata mea si cand am vazut ca am 85 kg am crezut ca lesin:(( si mi-am dat seama ca dupa nasterea copilului nu m-am mai ingrijit de mine DELOC !!!!! asa ca sunt foarte hotarata sa am o greutate normala pentru inaltimea mea ca sotul si copilul meu sa se mandreasca cu mine. Asa ca cu ajutorul vostru ........;) ... Am inceput sa manan multa salata , sa nu mai mananc paine si sa evit sa mananc seara am slabit 3 kg dar de aproape 2 luni nu mai dau jos nici un gram; credeti ca sa obisnuit organismul si am nevoie sa schimb ceva adica in loc de salata alt ceva?....

Mihaela1006 11 iul 2011 08:53:29

Re: chiar vreau sa devin o "slabuta"
 
Da, ai dreptate. In masura timpului liber ia si studiaza pe forum (dai cautare din bara de sus) dietele sanatoase. Eu iti propun Montignac pentru ca stiu ca da rezultate bune si nu are efect yo-yo.
In rest, intreaba slabutele, posteaza-ti meniurile si primesti critici :)
Multa bafta!

Teodora Mihaila 11 iul 2011 10:22:15

Re: chiar vreau sa devin o "slabuta"
 
Bine ai venit!
Iti doresc sa reusesti sa ajungi la greutatea visata!Nu te lasa, daca ai rabdare vei trece peste faza asta in care nu mai dai un gram jos.Hai la drum pana la o greutate cu 20de kg mai putin.Succes!!!

andra74 11 iul 2011 13:43:09

Re: chiar vreau sa devin o "slabuta"
 
Ma alatur si eu voua....:) Incerc sa slabesc de nici nu mai stiu cand, dar nu reusesc.:(...din diverse motive. Intre timp am plecat din tara, mi-am schimbat viata total. Acum, ca lucrrurile pare ca s-au mai linistit, reincep lupta cu kilogramele. Dar am nevoie de ajutorul vostru, pentru ca altfel mi-e frica ca voi renunta din nou.
Pentru ca nu am reusit sa slabesc cu nicio dieta, asa cum imi doream, si pentru faptul ca aceste kg au ceva vechime, voi apela acum la produsele ********.
Sper sa pot face maine comanda si pana la sfarsitul saptamanii sa le am, pentru a incepe dieta.
Sunt curioasa cum va fi:-s, daca voi avea sau nu rezultate...Vedem...

andra74 11 iul 2011 13:58:23

Re: Jurnal mari80 - chiar vreau sa devin o "slabuta"
 
Scuzati-ma....dar nu stiu de ce, desi am schimbat setarile, mesajul este afisat cu setarile vechi....
Acum am observat ca de cand am abandonat site-ul (si e ceva timp de atunci...) m-am ingrasat 2 kg:((.
Asta e....de la capat.....

mari80 12 iul 2011 21:32:09

Re: Jurnal mari80 - chiar vreau sa devin o "slabuta"
 
sunt suparata: astazi am cedat si am mancat 2 felii de pizza si o inghetata (muream de pofta si acum imi pare tare rau ~X(sper sa nu mai am scapari curand ca se duce "la naiba" scuzati limbajul regimul meu :((

Teodora Mihaila 13 iul 2011 09:34:27

Re: Jurnal mari80 - chiar vreau sa devin o "slabuta"
 
Citat:

Anterior postat de mari80 (Post 720569)
sunt suparata: astazi am cedat si am mancat 2 felii de pizza si o inghetata (muream de pofta si acum imi pare tare rau ~X(sper sa nu mai am scapari curand ca se duce "la naiba" scuzati limbajul regimul meu :((

Ai pierdut o lupta..nu si razboiul.


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:15:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO