forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal McFoxxi - O noua slabuta in devenire (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mcfoxxi-noua-slabuta-devenire-8948.html)

McFoxxi 20 apr 2011 15:10:18

Jurnal McFoxxi - O noua slabuta in devenire
 
Bună, sunt nouă pe aici:). Am 15 am, proaspăt împliniţi:D, 1.73 cm, 74 kg şi vreau să ajung la 64, am început să fac taebo, zumba, batuka şi beachbody. Mereu am fost înebunită după dulciuri, în special după ciocolată. Mi-am ales dieta disociată.
Eu am mai ţinut această dietă şi am reuşit să slăbesc 8 kg dar nici acum nu mi-am dat seama de ce nu am mai continuat.Cert e că vreau să continui, nu ştiu dacă să o încep acum sau după sărbători..oricum am să încerc să am grijă ce mănânc de Paşte:D. V-am pupat, merg să strâng hainele.:-*

madautza 20 apr 2011 16:54:56

re: Jurnal McFoxxi - O noua slabuta in devenire
 
Buna.Cred ca disociatul e putin cam drastic.poti sa te uiti la dieta Rina care este un fel de disociat doar ca putin altfel.Si asa nu renunti nici la ciocolata ta deoarece poti sa o consumi din 4 in 4 zile.Si rezultatele chiar apar.
Mult spor la slabit:-*

justbelieve 20 apr 2011 19:18:02

re: Jurnal McFoxxi - O noua slabuta in devenire
 
Bine ai venit;;)

McFoxxi 20 apr 2011 22:47:07

Re: Jurnal McFoxxi - O noua slabuta in devenire
 
Am să caut acea dietă. Mulţumesc:*

mvthebest 04 mai 2011 21:30:36

Re: Jurnal McFoxxi - O noua slabuta in devenire
 
Citat:

Anterior postat de McFoxxi (Post 629491)
Am să caut acea dietă. Mulţumesc:*

Cel mai bine este sa-ti personalizezi tu o dieta,sa incerci sa mananci mai rar dulciuri,alimente grase-cu grasime,produse de patiserie si sa mananci multe legume,fructe,carne slaba,iaurturi/laptic,etc
Si sa faci sport,cel putin de 3x saptamana minim 20-30min >:D<

McFoxxi 15 mai 2011 07:40:22

Re: Jurnal McFoxxi - O noua slabuta in devenire
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 643389)


Cel mai bine este sa-ti personalizezi tu o dieta,sa incerci sa mananci mai rar dulciuri,alimente grase-cu grasime,produse de patiserie si sa mananci multe legume,fructe,carne slaba,iaurturi/laptic,etc
Si sa faci sport,cel putin de 3x saptamana minim 20-30min >:D<

Da, aştept să termin perioada de teze(mai săptămâna ce vine) şi apoi mă apuc de alergat, pe lângă dans care îl fac în fiecare zi:) .>:D<

McFoxxi 15 mai 2011 07:54:51

Grecia mă aşteaptă, dar cu kilograme mai puţine :D
 
Bună dragele mele>:D<.
M-am trezit mai de demult dar m-am gândit să vă mai scriu cum au fost zilele astea în care nu am vorbit- FOARTE obositoare. Pe lângă că am avut de învăţat pentru teste,teze, am fost şi să alerg:D, ce-i drept, doar o seară pentru că nu am avut timp. Promit să îmi fac timp după teze, adică ce vorbesc eu de "să îmi fac timp"? Trebuie neapărat să alerg pentru că merg în Grecia şi nu vreau să arăt în costum de baie aşa cum arătam când mergeam la frumoasa noastră mare, Marea Neagră. Vreau să revin cu poze de la Marea Egee şi vreau să fiţi mândre de mine:D.
Ce fac acum? Beau ceai de muşeţel şi ascult muzică, las mai jos linkul.
YouTube - Lora - No More Tears ( original edit )

BlueRose 15 mai 2011 10:22:42

Re: Jurnal McFoxxi - O noua slabuta in devenire
 
Buna si tie >:D<.Iti doresc mult succes la teze . Grecia ce frumos las ca sunt sigura ca pozele o sa iasa superb :*

McFoxxi 15 mai 2011 12:11:15

Re: Jurnal McFoxxi - O noua slabuta in devenire
 
Citat:

Anterior postat de BlueRose (Post 658220)
Buna si tie >:D<.Iti doresc mult succes la teze . Grecia ce frumos las ca sunt sigura ca pozele o sa iasa superb :*

Mulţumesc foarte mult.>:D<

grasuta88 17 mai 2011 09:32:59

Re: Jurnal McFoxxi - O noua slabuta in devenire
 
Buna si bine te-am gasit la tine in casuta:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:31:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO