Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal micutza1 - O femeie poate reusi orice isi propune!

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #21 (permalink)  
Vechi 09 nov 2010, 18:20:39
Sand's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 mar 2010
Locaţie: Orange County, CA, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 54
Dieta: de tip mediteraneana + sport
Date: 173cm, 79kg
Mesaje: 3.059
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 12 ori in 10 mesaje
Implicit Re: Jurnal micutza1 - O femeie poate reusi orice isi propune!

Citat:
Anterior postat de micutza1 Vezi mesajul
SAND : Argumentele mele ca femeia este cea mai puternica fiinta de pe pamant sunt simple : fara noi nu s-ar continua specia omeneasca .. pt ca din cate stiu barbatii nu nasc ! Deci depinde de noi continuitatea ! 2 - Dca o femeie isi pune in cap ceva nu exista nimic care sa o impiedice sa o obtina! 3 - femeile au avantajul de a avea diverse ''arme'' in posesia lor pentru a obtina ce vor - pe cand barbatii au doar una si nici pe ai nu o folosesc cum trebuie . Si .. mai e si acel argument : barbatii se spune k sunt sexul tare si noi sexul slab - de fapt este invers .. pentru ca tot la noi se rezuma totul . Ar fi multe multe altele de spus ... dar ma opresc aici mai bine ..
Si eu vin hopa tzopa si scriu asa:

1. Fara barbati femeile nu ar avea cum sa ramana insarcinate (decat daca le cheama pe toate Fecioara Maria);
2. Si eu mi-am pus in cap sa ma fac balerina la 41 de ani si sa dansez la Opera Metrolopitana din New York dar oricat m-as da cu fundul da pamant nu o sa-mi iasa figura in veci. Deci chestia cu nu exista nimic care sa impiedice un gand din asta - moare.
3.Armele de care zici si presupun ca te gandesti la nuri, se duc in timp si ramai fara. Plus ca nurii nu-i misca pe toti la fel, frumusetea e in ochii privitorului. S-ar putea sa dai peste "barbatul de roca" pe care nu-l misca fatzaielile unor nuri sprintzari ca e in amor cu alti nuri si mai sprintzari acasa la el, in barlogul lui cel caldut.

Aia cu sexul tare si sexul slab...lasa sa spuna barbatii (aia care spun asta) ce-or vrea. Cumva trebuie sa domine o femeie pe care o iubesc, protejeaza etc. Ca asa e lumea, barbatii cu ghioaga apara nevasta si copilul, se duc la vanat, se lupta in razboaie etc ca sa apere femeile si copiii (si batranii, in fine). Femeile sunt sexul tare in familie ca ele cresc copiii, ele fac mancare, ele se ocupa de batrani, sitot ele cresc florile care incanta toate sexele la ochi. Nu o sa le cresca barbatul cu ghioaga cand vine de la vanat cu bizonul in carca.

Se zice de barbati ca sunt sexul tare si pentru ca de regula (ca exista si exceptii) sunt condusi mai mult de rational si mai putin de emotional. La femei e invers. Zic in general. Dupa parerea mea fiecare cu sharmul lui. Asta e tot. Ce vrei, asa a facut Dumnezeu...

Parerea mea.

Succese!
  #22 (permalink)  
Vechi 09 nov 2010, 18:36:22
aussie_girl's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal micutza1 - O femeie poate reusi orice isi propune!

ioiii Sand..ai tu darul asta fata mea..sa le zici asa direct si fara menajamente ca eu una ma topesc dupa tine!! Esti mortala si imi esti cumplit de draga fie ca-ti place or ba!!

Mda..acu' micutico..tu fata mosului ai 20 de ani..si esti frumoasa..si ai si conformatie frumusica (si ai si kilele mele..si io nu ma simt o urata...si o grasana..desi eu mai am ceva in pklsu pe langa tine.."freo..shaishpe anisori peste matale!!)..Nu mai repet ce au spus fetele..ca mananci putin, ca nu mananci tot ce trebuie..etc, etc. Eu iti spun sa ai grija..ca peste 16 ani ai sa simti din plin rezultatele dietei tale "ambitioase". Nimic rau sa fii ambitios, dar nu fa greseli scumpa mea, greselile or sa te coste..nu, nu acum, ai dreptate...nu acum..ci mai tarziu, cand ai sa devii mamica, ai sa ai nevoie de sanatate..de stomacul tau sanatos, de aia, de aialalta.
In principiu mananci bunut..as adauga zilnic un ceva din grasimile sanatoase (un ulei de masline, un avocado, o mana de almonds..etc). Carbs am vazut ca mananci..Proteine tre' sa ai grija sa bagi si din alea..si desigur fructele..ca despre salata vazui ca bagi la greu.

Hai te tzuc micuto si iti urez succes.

Asculta-le pe fete..ele stiu..si culmea, unele is chiar de varsta ta!!

pupici
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
  #23 (permalink)  
Vechi 09 nov 2010, 19:01:03
Sand's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 mar 2010
Locaţie: Orange County, CA, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 54
Dieta: de tip mediteraneana + sport
Date: 173cm, 79kg
Mesaje: 3.059
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 12 ori in 10 mesaje
Implicit Re: Jurnal micutza1 - O femeie poate reusi orice isi propune!

Citat:
Anterior postat de Sand Vezi mesajul
Si eu vin hopa tzopa si scriu asa:

...sa dansez la Opera Metrolopitana din New York
A se citi mai sus Metropolitana.

P.S. Pentru Aussie_Girl...
  #24 (permalink)  
Vechi 10 nov 2010, 11:09:45
micutza1's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 oct 2010
Locaţie: Atena, Grecia
Dieta: Dieta personalizata si mult sport !
Date: 160cm, 66kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Thumbs up Re: Jurnal micutza1 - O femeie poate reusi orice isi propune!

'neata ! Ms pt sfaturi .. initial cand am inceput regimul aveam nist idei cam stricte ... insa in urma comm si a sfaturilor precum si informari pe net mi-am schimbat parerea . Exact cum ai spus tu si fac , nu grasimi innecesare , nu bauturi accidulate , nu dulce ... uleiul de masline il folosesc insa nu-mi schimb parerea in privinta grasimilor multe si ma straduiesc sa folosesc cat mai putin. Si nu ma mai grabesc cu slabitul ... mi-am dat seama ca mai bine mai rar si frumos decat repede si nesanatos .
o zi buna !
Mersic ! Pupici multi!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...pune-7013.html
crede in tine ... iubeste-te ... incurajaza-te ... fi mandra ... ceilalti te pot abandona, insa TU trebuie sa lupti mereu pentru TINE ... pentru cea ce vrei!!!
  #25 (permalink)  
Vechi 10 nov 2010, 11:18:53
micutza1's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 oct 2010
Locaţie: Atena, Grecia
Dieta: Dieta personalizata si mult sport !
Date: 160cm, 66kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal micutza1 - O femeie poate reusi orice isi propune!

Citat:
Anterior postat de Sand Vezi mesajul
Si eu vin hopa tzopa si scriu asa:

1. Fara barbati femeile nu ar avea cum sa ramana insarcinate (decat daca le cheama pe toate Fecioara Maria);
2. Si eu mi-am pus in cap sa ma fac balerina la 41 de ani si sa dansez la Opera Metrolopitana din New York dar oricat m-as da cu fundul da pamant nu o sa-mi iasa figura in veci. Deci chestia cu nu exista nimic care sa impiedice un gand din asta - moare.
3.Armele de care zici si presupun ca te gandesti la nuri, se duc in timp si ramai fara. Plus ca nurii nu-i misca pe toti la fel, frumusetea e in ochii privitorului. S-ar putea sa dai peste "barbatul de roca" pe care nu-l misca fatzaielile unor nuri sprintzari ca e in amor cu alti nuri si mai sprintzari acasa la el, in barlogul lui cel caldut.

Aia cu sexul tare si sexul slab...lasa sa spuna barbatii (aia care spun asta) ce-or vrea. Cumva trebuie sa domine o femeie pe care o iubesc, protejeaza etc. Ca asa e lumea, barbatii cu ghioaga apara nevasta si copilul, se duc la vanat, se lupta in razboaie etc ca sa apere femeile si copiii (si batranii, in fine). Femeile sunt sexul tare in familie ca ele cresc copiii, ele fac mancare, ele se ocupa de batrani, sitot ele cresc florile care incanta toate sexele la ochi. Nu o sa le cresca barbatul cu ghioaga cand vine de la vanat cu bizonul in carca.

Se zice de barbati ca sunt sexul tare si pentru ca de regula (ca exista si exceptii) sunt condusi mai mult de rational si mai putin de emotional. La femei e invers. Zic in general. Dupa parerea mea fiecare cu sharmul lui. Asta e tot. Ce vrei, asa a facut Dumnezeu...

Parerea mea.

Succese!
Well ... fiecare cu parerea lui ! eu sunt o feminista convinsa si nu imi schimb parerea ! Barbatii barbatii barbatii ... singurul lucur care il are un barbat si il consider eu de folos e ... nimic altcv . Putere am si eu , bani am si eu , cariera am si eu , copil pot avea si singura , pot tine o familia , merg la vanatoare , razboi as merge dc mar lasa , si nu exista barbat care sa rezista unei femei frumoase si sexxy oricat de cald iar fi culcusu acasa .. exista doar barbati care mint convingatos si femei care isi iubesc familia si vor sa ii creada .Parerea mea !
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...pune-7013.html
crede in tine ... iubeste-te ... incurajaza-te ... fi mandra ... ceilalti te pot abandona, insa TU trebuie sa lupti mereu pentru TINE ... pentru cea ce vrei!!!
  #26 (permalink)  
Vechi 10 nov 2010, 11:20:20
micutza1's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 oct 2010
Locaţie: Atena, Grecia
Dieta: Dieta personalizata si mult sport !
Date: 160cm, 66kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Thumbs up Re: Jurnal micutza1 - O femeie poate reusi orice isi propune!

Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul

Heloo, eu acum am vazut si prima pagina. Nu stiu cum de am ratat-o prima data.
Pai nu ai de unde sa stii ce efecte a avut aceasta dieta asupra Nicoletei Luciu. Si majoritatea kg slabite dupa nastere sunt de fapt apa, Nu grasime. Ca sa nu mai punem la socoteala ca ea a avut cu siguranta acces la cele mai bune analize si a fost monitorizata atent. Si probabil a luat si multe suplimente alimentare ca sa inlocuiasca nutrientii lipsa din alimentatie.

Referitor la ulei, si in Grecia se foloseste tot cel extravirgin de masline. Da, are multe calorii, dar are calorii bune, uleiuri sanatoase. Nu ar trebui sa il excluzi sub nici o forma din alimentatie. Alta greseala facuta de majoritatea tinerelor. Cand vor sa slabeasca, reduc nr. de calorii, si nu cu putin, ci la jumatate sau chiar mai mult de jumatate din necesarul zilnic (aprox. 200 cal pt o femeie obisnuita; daca aceasta face sport sau are activitati intense, nr. caloriilor pot creste si chair sari de 2500 cal). E f. rau. Nu faceti decat sa va incetiniti metabolismul. Iar organismul uman are marea capacitate de a se adapta. Si asa intevine si stagnarea, ca sa nu mai spun de ingrasarea de dupa dieta.
Am vazut ca toate fetele ti-au spus ca nu e sanatos sa iti propui 22 de kg. in 2 luni. Si au mare dreptate. Cu cat le dai jos mai repede, cu atat vor veni mai repede si mai multe inapoi. Exemple sunt la tot pasul de patanii de genul. Si ce ma intristeaza ca in loc sa se traga anumite concluzii din asta, majoritatea incepatoarelor in ale slabitului fac asa.
Tu spui ca acum esti sanatoasa. E si normal sa fii. La 20 de ani de ce nu ai fi?
Dar nu stii ce va fi in viitor. Si garantat regimul asta al tau strict va avea urmari. Si cel mai mare pericol e anorezia. Pt ca iti propui sa aj la o anumita greutate. Dar, din nefericire, la un moment dat intervine starea de platou, taoate trecem prin asa ceva, chiar de mai multe ori in timpul dietei. Organismul are nevoie si de pauze pt a se obisnui cu noua greutate. Si atunci, invatata sa mananci putin, exasperata ca nu mai slabesti (poate chiar urci putin la cantar - ceea ce e perfect normal intr-o cura de slabire sa existe si aceste mici fluctuatii) ajungi la concluzia ca trebuie sa mananci mai putin si sa faci mai mult sport. Din nou gr4esit. Deja esti cu un picior in groapa. Acea groapa numita anorexie. Boala slabitului pune mana pe creierul tau si fara sa iti dai seama incepe sa te controleze. Si devii sclava. sclava unei boli, sclava imaginii din oglinda, a formelor perfecte (care de fapt nici nu ar exista fara photoshop). E groaznic. Si de cele mai multe ori fetele nici nu isi dau seama catre ce se indreapta.
Si mai era ceva ce vroiam sa iti spun. De ce sa te chinui sa tii regimuri atat de stricte cand poti slabi incet, sigur, sanatos, mancand normal, eliminand anumite alimente care chiar ne fac rau?
Am vazut poza cu tine si nu consider ca e ceva de speriat. E adevarat, trebuie sa slabesti, dar in nici un caz nu esti deformata, cu celulita vizibila sau carne atarnata.
Te pup si mai astept vesti!
PS: si sora mea e pesti si e la fel de incapatanata. Si mancand aiurea (neascultandu-ma) s-a ales si cu o "superba" celulita. Aveti aceeasi varsta.
'neata ! Ms pt sfaturi .. initial cand am inceput regimul aveam nist idei cam stricte ... insa in urma comm si a sfaturilor precum si informari pe net mi-am schimbat parerea . Exact cum ai spus tu si fac , nu grasimi innecesare , nu bauturi accidulate , nu dulce ... uleiul de masline il folosesc insa nu-mi schimb parerea in privinta grasimilor multe si ma straduiesc sa folosesc cat mai putin. Si nu ma mai grabesc cu slabitul ... mi-am dat seama ca mai bine mai rar si frumos decat repede si nesanatos .
o zi buna !
Mersic ! Pupici multi!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...pune-7013.html
crede in tine ... iubeste-te ... incurajaza-te ... fi mandra ... ceilalti te pot abandona, insa TU trebuie sa lupti mereu pentru TINE ... pentru cea ce vrei!!!
  #27 (permalink)  
Vechi 10 nov 2010, 14:33:22
Sand's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 mar 2010
Locaţie: Orange County, CA, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 54
Dieta: de tip mediteraneana + sport
Date: 173cm, 79kg
Mesaje: 3.059
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 12 ori in 10 mesaje
Implicit Re: Jurnal micutza1 - O femeie poate reusi orice isi propune!

Citat:
Anterior postat de micutza1 Vezi mesajul
Well ... fiecare cu parerea lui ! eu sunt o feminista convinsa si nu imi schimb parerea ! Barbatii barbatii barbatii ... singurul lucur care il are un barbat si il consider eu de folos e ... nimic altcv . Putere am si eu , bani am si eu , cariera am si eu , copil pot avea si singura , pot tine o familia , merg la vanatoare , razboi as merge dc mar lasa , si nu exista barbat care sa rezista unei femei frumoase si sexxy oricat de cald iar fi culcusu acasa .. exista doar barbati care mint convingatos si femei care isi iubesc familia si vor sa ii creada .Parerea mea !
Feminista sau nu, nu poti sa desconsideri juma' de planeta.Asa cum nu poti sa zici ca toti barbatii sunt la fel (adica mint toti convingator si cad lesinati in extaz in fata unui ambalaj bine ambalat) sau asa cum nu poti sa zici ca toate femeile sunt la fel (adica sunt toate credule daca-si iubesc familia in contextul tau).

Mincinosi si credule exista, nu pot sa neg, dovada e mai aproape decat crezi. Sigur, fiecare cu parerea lui, doar ca ideile fixe nu prea sunt bune, isi mai shimba omul opiniile in viata...mai ales cand ia ghioage peste ochi.

Mult noroc!
  #28 (permalink)  
Vechi 10 nov 2010, 15:26:25
kika9's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 oct 2010
Locaţie: Bilbao, Spania
Vârsta: 45
Dieta: slabesc prin sport, invat sa mananc sanatos fara dieta
Date: 153cm, 66.2kg
Mesaje: 1.843
Aprecieri acordate: 85
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 24 mesaje
Wink Re: Jurnal micutza1 - O femeie poate reusi orice isi propune!

Salut la randu-mi, cu entuziasm, hotararea ta de te alatura tuturor in combaterea kg in plus.
Se vede ca esti fire puternica, hotarata, tanara, tanara, tanara si cu asta cred ca ma explic. Bravo, stii ce vrei, cum vrei, insa esti sigura 100% ca te va conduce acolo unde iti doresti?
Un lucru in scurt timp cu siguranta l-ai obtinut: atentia multor slabute cu vechime. Mai raman kg. Exuberanta de care dai dovada este de invidiat, cu toate am vrea-o inapoi , la 20 ani cred ca toate eram in stare sa mutam muntii din loc, insa viata asta, bat-o vina, te face sa te mai calmezi. Pozitivismul si buna dispozitie este prima arma ptr a tine piept tuturor grautatilor, sa stii sa asculti a doua, munca grea in obtinerea rezultatelor este a treia si prietenia slabutelor nu in ultimul rand.
Eu iti doresc doar sa descoperi calea ce te va face intradevar sa te simti frumoasa, iubita si tanara.
Spor in lupta cu kg.
  #29 (permalink)  
Vechi 10 nov 2010, 15:59:52
micutza1's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 oct 2010
Locaţie: Atena, Grecia
Dieta: Dieta personalizata si mult sport !
Date: 160cm, 66kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Wink Re: Jurnal micutza1 - O femeie poate reusi orice isi propune!

Citat:
Anterior postat de kika9 Vezi mesajul
Salut la randu-mi, cu entuziasm, hotararea ta de te alatura tuturor in combaterea kg in plus.
Se vede ca esti fire puternica, hotarata, tanara, tanara, tanara si cu asta cred ca ma explic. Bravo, stii ce vrei, cum vrei, insa esti sigura 100% ca te va conduce acolo unde iti doresti?
Un lucru in scurt timp cu siguranta l-ai obtinut: atentia multor slabute cu vechime. Mai raman kg. Exuberanta de care dai dovada este de invidiat, cu toate am vrea-o inapoi , la 20 ani cred ca toate eram in stare sa mutam muntii din loc, insa viata asta, bat-o vina, te face sa te mai calmezi. Pozitivismul si buna dispozitie este prima arma ptr a tine piept tuturor grautatilor, sa stii sa asculti a doua, munca grea in obtinerea rezultatelor este a treia si prietenia slabutelor nu in ultimul rand.
Eu iti doresc doar sa descoperi calea ce te va face intradevar sa te simti frumoasa, iubita si tanara.
Spor in lupta cu kg.
kika multumesc frumos pt incurajari si eu iti doresc si tie de asemenea multa bafta ! Mi-ai pus o intrebare : Da stiu ce vreau , da stiu cum vreau , da stiu cum sa obtin si Da sunt 100 % sigura ca ma va conduce acolo unde imi doresc . Oamenii au 2 lucuri esentiale in viata care nu se cumpara , nu se invata la scoli scumpe si nici nu se face cadou si anume : iubirea si respectul pentru sine , si ambitia si increderea in fortele proprii! Toate femeile sunt frumoase si puternice si trebuie sa-si dea seama de asta si sa aiba incredere in fortele lor ! Pupici !
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...pune-7013.html
crede in tine ... iubeste-te ... incurajaza-te ... fi mandra ... ceilalti te pot abandona, insa TU trebuie sa lupti mereu pentru TINE ... pentru cea ce vrei!!!
  #30 (permalink)  
Vechi 10 nov 2010, 16:08:38
kika9's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 oct 2010
Locaţie: Bilbao, Spania
Vârsta: 45
Dieta: slabesc prin sport, invat sa mananc sanatos fara dieta
Date: 153cm, 66.2kg
Mesaje: 1.843
Aprecieri acordate: 85
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 24 mesaje
Implicit Re: Jurnal micutza1 - O femeie poate reusi orice isi propune!

Salut, din nou. Vezi, asta e spiritul, important este sa stii ce vrei si sa stii ca-ti face bine. Cu asa cuvinte frumoase imposibil sa nu reusesti, scola vietii o faci printre oameni si sper ca merita efortul, pentru tine. Bravo, mergi tot inainte. Viata are pret.
 

Informatii despre slabit
femei, fotomodel, frumoasa, greutate, jurnal, kilograme, motivatie, puternic, sanatos, sexy, slabire, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnal Damo...Da, se poate!!! damo Arhiva jurnale slabit 1006 12 oct 2012 18:09:30
Jurnal Claudia1105 - Voi reusi oare? claudia1105 Arhiva jurnale slabit 44 02 sep 2011 19:58:28
Se poate slabi daca mananc orice in cantitati moderate? ana mari Am nevoie de ajutor! 6 09 sep 2010 10:43:59
Jurnal Ramo30-Voi reusi ! Ramo30 Arhiva jurnale slabit 6 17 mai 2010 10:48:57

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole