forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mihaela (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mihaela-11712.html)

mihaela01 07 iul 2012 21:32:11

Jurnal Mihaela
 
Buna fetelor >:D< . Numele meu este Mihaela (prefer sa imi spune-ti Myky:D ) , sunt din Bragadiru , jud. Ilfov. Am 17 ani:D (abia impliniti de curand) ,55 kg si 1.60 m :D sunt o fire sociabila , energica si poate umpic cam vorbareata:D. Cea mai mare dorinta a mea ar fi sa pot slabi macar 5 kg pana incep iar scoala:( in total as vrea sa slabesc cam 7 kg:D sper ca , cu ajutorul si suntinerea voastra voi reusi:*. Voi incepe de maine sa postez ce pap si cat min de sport fac:*

Adina14 07 iul 2012 22:30:38

Re: Jurnal Mihaela
 
Citat:

Anterior postat de mihaela01 (Post 1086492)
Buna fetelor >:D< . Numele meu este Mihaela (prefer sa imi spune-ti Myky:D ) , sunt din Bragadiru , jud. Ilfov. Am 17 ani:D (abia impliniti de curand) ,55 kg si 1.60 m :D sunt o fire sociabila , energica si poate umpic cam vorbareata:D. Cea mai mare dorinta a mea ar fi sa pot slabi macar 5 kg pana incep iar scoala:( in total as vrea sa slabesc cam 7 kg:D sper ca , cu ajutorul si suntinerea voastra voi reusi:*. Voi incepe de maine sa postez ce pap si cat min de sport fac:*

Buna, Myky >:D<
Ma bucur ca ti.ai facut jurnal.De.abia astept sa postezi de maine meniurile tale ;))
Iti urez mult succes in lupta cu kg in plus!

mihaela01 07 iul 2012 22:35:44

Re: Jurnal Mihaela
 
Multumesc si buna venit in jurnalul meu>:D< si eu abia astept:"> mi-am tras insanity:> maine dim fac tae bo (nu mi se pare asa greu) si sa vedem daca pot sa fac si insanity:-? ma gandesc sa fac ori full min la ambele ori 20 min tae bo si 40-45 insanity (cred ca atat are un filmulet, tae bo are 43 min cam asa) :D si sa vedem daca da ceva randament in 2 luni:-s plus ca eu in august sar putea sa plec la tara 2 sapt:-s si acolo o sa trb sa ma multumesc cu un stepper:)) dar fac eu pe ala 50 min pe zi ca sa recuperez [-(

Adina14 08 iul 2012 06:16:22

Re: Jurnal Mihaela
 
Citat:

Anterior postat de mihaela01 (Post 1086511)
Multumesc si buna venit in jurnalul meu>:D< si eu abia astept:"> mi-am tras insanity:> maine dim fac tae bo (nu mi se pare asa greu) si sa vedem daca pot sa fac si insanity:-? ma gandesc sa fac ori full min la ambele ori 20 min tae bo si 40-45 insanity (cred ca atat are un filmulet, tae bo are 43 min cam asa) :D si sa vedem daca da ceva randament in 2 luni:-s plus ca eu in august sar putea sa plec la tara 2 sapt:-s si acolo o sa trb sa ma multumesc cu un stepper:)) dar fac eu pe ala 50 min pe zi ca sa recuperez [-(

Neata!>:D<
Sincer, cred ca insanity te va obosi putin mai mult prima data :) Chiar daca ai mai facut sport inainte, daca incepi cu plyometric circuit ( 40min) , e ceva nou. Daca rezisti, bravo tie ;) Ai o zi de pauza pe saptamana de la sport, nu?

mihaela01 08 iul 2012 06:24:08

Re: Jurnal Mihaela
 
Buna dim:* am mai multe zile de pauza pe sapt:))) din cauza ca sunt lenesa:-" eu sincer as vrea sa fac pe fiecare zi sport:D fara sa am vreo zi de pauza [-( pai astazi o sa fac mai intai fit testul:-" maine incep cu plyometric circuit:D

Adina14 08 iul 2012 06:41:53

Re: Jurnal Mihaela
 
Citat:

Anterior postat de mihaela01 (Post 1086537)
Buna dim:* am mai multe zile de pauza pe sapt:))) din cauza ca sunt lenesa:-" eu sincer as vrea sa fac pe fiecare zi sport:D fara sa am vreo zi de pauza [-( pai astazi o sa fac mai intai fit testul:-" maine incep cu plyometric circuit:D

Da, si mie mi.ar placea sa reusesc asta. Dar nici excesul de sport nu e prea bun asa ca..sa ajugem noi sa avem doar o zi pe saptamana pauza si tot e foarte bine ;:)
Aaa ,ma gandeam ca poate nu.l faci dupa calendar.Mult succes :X >:D< Eu cred ca o sa iti placa.
Ce ai de gand sa papi astazi?

mihaela01 08 iul 2012 06:47:22

Re: Jurnal Mihaela
 
sincer si eu cred:"> adica defapt trb sa imi placa [-( nu am de ales:)) frumusetea cere sacrificii:"> pai am inceput dim cu un 3 in 1 si un mar verde ;;) (stiu ca 3 in 1 nu e bun si ca , mai bine as bea cafea cu lapte daca tot am pofta dar 3 in 1 se face mai usor:)), cand am ochii cat cepele nu mai stau eu sa fac cafea:)) pun doar apa de la dozator peste 3 in 1 si gta cafeluta:"> ) pe la 10 o sa pap iaurt de baut de la danone cu cativa fulgi de porumb:-? la pranz hmm:-? cartofi la abur sau o salata mica bulgareasca:-?? sau branza cu rosii:-? inca nu m-am hotarat:D

mihaela01 08 iul 2012 06:48:34

Re: Jurnal Mihaela
 
plus ca am o stare tampita:| ori fac caderi de calciu ori tensiunea scazuta e de vina:( ma simt ametita ptn si cu o stare de greata asa ptn X_X imi strica toata ziua starea asta:( ieri m-am simtit la fel dar am luat o pastila de calciu si imi mai trecuse:-s

Adina14 08 iul 2012 06:57:18

Re: Jurnal Mihaela
 
Citat:

Anterior postat de mihaela01 (Post 1086544)
sincer si eu cred:"> adica defapt trb sa imi placa [-( nu am de ales:)) frumusetea cere sacrificii:"> pai am inceput dim cu un 3 in 1 si un mar verde ;;) (stiu ca 3 in 1 nu e bun si ca , mai bine as bea cafea cu lapte daca tot am pofta dar 3 in 1 se face mai usor:)), cand am ochii cat cepele nu mai stau eu sa fac cafea:)) pun doar apa de la dozator peste 3 in 1 si gta cafeluta:"> ) pe la 10 o sa pap iaurt de baut de la danone cu cativa fulgi de porumb:-? la pranz hmm:-? cartofi la abur sau o salata mica bulgareasca:-?? sau branza cu rosii:-? inca nu m-am hotarat:D

Citat:

Anterior postat de mihaela01 (Post 1086546)
plus ca am o stare tampita:| ori fac caderi de calciu ori tensiunea scazuta e de vina:( ma simt ametita ptn si cu o stare de greata asa ptn X_X imi strica toata ziua starea asta:( ieri m-am simtit la fel dar am luat o pastila de calciu si imi mai trecuse:-s

Pai nici nu ma mir ca nu te simti bine:P Fructele trebuie mancate la gustari si necombinate ( cu exceptia citricelor). Daca vrei sa le mananci la MD, macar fa.ti o salata mare de fructe dar ma rar. Ai mancat foarte putin astazi la MD :-S Trebuia sa.l papi si iaurtul ala macar. Desi nu ti.l recomand fiindca probabil are zahar...Mai bine iti cumperi tu cerealele integrale separat si iaurtul simplu, la fel iar apoi le combini ;)
Ai cantar de bucatarie?

mihaela01 08 iul 2012 07:01:02

Re: Jurnal Mihaela
 
pai iaurtul este simplu [-( este cel de la danone de baut:D si dim la 6 cand m-am trez imi era cam foame eu md il iau de obicei la 10:D de aceea la 10 o sa pap iar [-( asta a fost un fel de gustare nici eu nsh cum sa ii sp:)) nu am cantar de buc:-s dar mama este vanzatoare si are ochiul format bine cu gramajul:)) cum ea nu este acasa o sa ma duc la magazin sa cantaresc ce am nevoie:-?? (avem magazin in curte:D )


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:41:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO