forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal minouse - Finally back again (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-minouse-finally-back-again-8259.html)

minouse 21 feb 2011 19:42:52

Jurnal minouse - Finally back again
 
Salutari slabutzelor!!! Ce dor mi-a fost de voi :((

In ultimul timp n-am mai fost deloc pe site(multumita tie scoala draga :( ) si plus ca dupa primele 2 saptamani am uitat parola de la cont si abia acum mi-am adus-o aminte, ce mai minte am si eu....

Anyway, datorita stresului din ultima vreme si faptului ca am mancat ca nesatula trebuie sa slabesc 3 kg care nu s-au sfiit sa ma viziteze :) Asa ca, let's go!
Ce bine e sa te intorci :D

LicuriciColorat 21 feb 2011 21:23:51

Re: Finally back again
 
Hey Mini
bine ai revenit
sigur o sa scapi repede de kg astea
cate kg ai acum?in rest ce mai facci?
:-*

Tina 21 feb 2011 22:58:22

Re: Finally back again
 
Citat:

Anterior postat de minouse (Post 537274)
Salutari slabutzelor!!! Ce dor mi-a fost de voi :((

In ultimul timp n-am mai fost deloc pe site(multumita tie scoala draga :( ) si plus ca dupa primele 2 saptamani am uitat parola de la cont si abia acum mi-am adus-o aminte, ce mai minte am si eu....

Anyway, datorita stresului din ultima vreme si faptului ca am mancat ca nesatula trebuie sa slabesc 3 kg care nu s-au sfiit sa ma viziteze :) Asa ca, let's go!
Ce bine e sa te intorci :D

Welcome back, Minouse, ma si gandeam pe unde esti? :P
Nici eu nu stau bine, am dat jos iar am pus, iar ma lupt cu cantitatile...
Te asteptam cu meniul.

minouse 22 feb 2011 15:07:28

Re: Finally back again
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 537469)
Hey Mini
bine ai revenit
sigur o sa scapi repede de kg astea
cate kg ai acum?in rest ce mai facci?
:-*


Mulstumesc, asa sper si eu, plus ca am observat un lucru, cand vizitez site-ul si mai vorbesc cu voi parca am mai multa vointa :) Am 54 kg momentan :|....
Chiar, at trebui sa schimb ticker-ul.
Sunt bine, cel putin asa cred. Sunt putin posomorata pt. ca e o vreme urata aici, ba ploua, ba e innorat...si din cate stiu asa va fi cam toata saptamana.
Dar tu, ce mai faci? Merge dieta? :)

minouse 22 feb 2011 15:14:29

Re: Finally back again
 
Citat:

Anterior postat de Tina (Post 537696)
Welcome back, Minouse, ma si gandeam pe unde esti? :P
Nici eu nu stau bine, am dat jos iar am pus, iar ma lupt cu cantitatile...
Te asteptam cu meniul.

Mersi :) Acum am revenit si ma bucur nespus pt. asta.
Hmmm...atunci sa luptam impreuna, ca doar unde-s mai multi e si mai multa vointa :) Cea mai mare problema a mea saptamanile asta a fost faptul ca avand in vedere ca ma trezeam dimineata pt scoala pur si simplu nu mai mancam micul dejun(desi este cea mai importanta masa) si nici masa de pranz, asa ca veneam seara...lihnita si ma multumeam cu ce-mi intra pe mana...ma mir cum de nu m-am ingrasat mai mult.
Acum ar trebui sa ma gandesc la un meniu, ca la mine trebuie sa fie programat dinainte ca sa il respect :)) Dar nu prea am idei...

Vreo propunere, fetelor? :)

LicuriciColorat 22 feb 2011 15:23:11

Re: Finally back again
 
Citat:

Anterior postat de minouse (Post 538649)
Mulstumesc, asa sper si eu, plus ca am observat un lucru, cand vizitez site-ul si mai vorbesc cu voi parca am mai multa vointa :) Am 54 kg momentan :|....
Chiar, at trebui sa schimb ticker-ul.
Sunt bine, cel putin asa cred. Sunt putin posomorata pt. ca e o vreme urata aici, ba ploua, ba e innorat...si din cate stiu asa va fi cam toata saptamana.
Dar tu, ce mai faci? Merge dieta? :)


nici la noi nu e prea grozava vremea,e inchisa,mai fulguie,e si frig,bate si vantu:-s
ehh 3 kg se duc repede
eu sunt destul de bine,tin Sb farza 1 mai am azi si maine apoi trec la faza 2 si dupaia a pun pe Rina,sper sa pot so tin,merge greu slabitu,si as mai avea cel ptuin 4kg de slabit:-s si nu stiu parca nu v'or sa se dezlipeask de mine,noroc ca fac sport:)))


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:17:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO