forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mirik (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mirik-11294.html)

mirik 17 mar 2012 09:19:07

Jurnal Mirik
 
Hello!

M-am hotarat sa-mi fac jurnal sa nu mai "poluez" topicul "Principii dieta Mihaela Bilic" :"> cu raportul meu saptamanal si nu numai.

Am 26 ani ( inca :p ),si sunt mamica unui pici de 1 an si 3 luni pe care il ador. Si sunt o viitoare slabuta :) . In "tinerete" am fost slabuta dar din 2007 pana la inceputul acestui an am fost tare strangatoare si am adunat pana la 90 kg aproape :( . In 2007 aveam in jur de 57-58 kg 8-> .Cand am ramas gravida aveam in jur de 78 @-) iar dupa ce am nascut aveam aprox 84 kg .

La inceputul acestui an dupa ce am devorat un platou imens de prajituri intr-un timp record am realizat ca este momentul sa fac o schimbare in viata mea. Astfel ca inepand cu 3 ianuarie mi-am schimbat stilul de viata si slava Doamnului se vad rezultatele :) . Am avut pe 4 ianuarie 89,100kg iar acum am ajuns la 75 kg. Mai am mult de munca dar cel mai important este ca incep sa-mi recapat increderea in mine,inep sa ma simt mai bine in pielea mea.

Incepusem sa fac si ceva miscare dar datorita unor probleme am ramas fara timp si fara energie pentru asta dar sper sa reusesc curand sa ma mobilizez sa merg la sala.

rainbow 17 mar 2012 10:50:25

Re: Jurnal Mirik
 
Buna!! si bine te-am gasit la tine in jurnal.felicitari pt kg pierdute!!si mult succes in continuare!!sigur vei reusi!
eu nu prea inteleg cum e dieta asta...poate cand o sa ai timp scri si mai pe scurt cam ce mananci asa in general..>:D<>:D<
si ti-am adus si un buchet de flori,asa de casa noua!>:D<http://www.flori-online-bucuresti.ro...c_lila_mov.jpg

happygirldiana 17 mar 2012 11:01:04

Re: Jurnal Mirik
 
Citat:

Anterior postat de mirik (Post 984694)
Hello!

M-am hotarat sa-mi fac jurnal sa nu mai "poluez" topicul "Principii dieta Mihaela Bilic" :"> cu raportul meu saptamanal si nu numai.

Am 26 ani ( inca :p ),si sunt mamica unui pici de 1 an si 3 luni pe care il ador. Si sunt o viitoare slabuta :) . In "tinerete" am fost slabuta dar din 2007 pana la inceputul acestui an am fost tare strangatoare si am adunat pana la 90 kg aproape :( . In 2007 aveam in jur de 57-58 kg 8-> .Cand am ramas gravida aveam in jur de 78 @-) iar dupa ce am nascut aveam aprox 84 kg .

La inceputul acestui an dupa ce am devorat un platou imens de prajituri intr-un timp record am realizat ca este momentul sa fac o schimbare in viata mea. Astfel ca inepand cu 3 ianuarie mi-am schimbat stilul de viata si slava Doamnului se vad rezultatele :) . Am avut pe 4 ianuarie 89,100kg iar acum am ajuns la 75 kg. Mai am mult de munca dar cel mai important este ca incep sa-mi recapat increderea in mine,inep sa ma simt mai bine in pielea mea.

Incepusem sa fac si ceva miscare dar datorita unor probleme am ramas fara timp si fara energie pentru asta dar sper sa reusesc curand sa ma mobilizez sa merg la sala.

Buna, Mirik!!!Oau, ce rezultate!Super!Felicitari!>:D< Asa da!Traiasca Mihaela Bilic!Si eu tot pe principiile ei ma bazez, cred ca e cea mai sanatoasa metoda de a slabi:)
Mult spor inainte!

alynutza_x 17 mar 2012 13:26:56

Re: Jurnal Mirik
 
Mult succes in continuare mirik!! Suntem alaturi de tine si in jurnalul tau :D
Trebuie sa te ajung neaparat din urma :D

mirik 18 mar 2012 11:52:37

Re: Jurnal Mirik
 
Buna!

Rainbow multumesc! Mult succes si tie! Trebuie sa reusim! Acum sunt pe fuga dar imediat ce prind putin timp liber o sa scriu cate ceva despre meniul meu.

Diana multumesc! Si eu sunt tare multumita de ea.Daca nu gaseam cartea asta nu cred ca aveam mari sanse de reusita.Ideea mea de dieta era branza de veci (bleah) si piept de pui cu salata de varza (bleah) si apa plata cu lamaie :)) .Nu credeam ca o sa imi vina atat de usor sa imi schimb meniul :) .Mananc mancare gustoasa si asta ma ajuta ca sunt o pofticioasa de felul meu si altfel nu se poate :) .

Alynutza >:D< . Abia astept sa inchinam un pahar de sampanie (virtual) in cinstea kg pierdute >:D<

alynutza_x 19 mar 2012 14:57:52

Re: Jurnal Mirik
 
Buna mirik! Si eu abia astept sa ne atingem tintele :)
A venit primavara cu adevarat si ma bucur tare ca pot iesi in parc, sa ma plimb sa incep sa alerg :D e super!!!
Si a aparut salata si verdeturile :D si mai super!!!
O saptamana frumoasa!! :-*

mirik 21 mar 2012 06:29:13

Re: Jurnal Mirik
 
-900g :)[*3*]

alynutza_x 21 mar 2012 13:43:28

Re: Jurnal Mirik
 
Citat:

Anterior postat de mirik (Post 989447)
-900g :)[*3*]

Ma omori cu zileee :)))
Bravooo!! Ai un organism super tare :D

mirik 28 mar 2012 08:10:20

Re: Jurnal Mirik
 
S-a mai dus o sapt ;;) si 1600g [*3*]

Saptamana asta mi-am cumparat o pereche de jeans siiiiiii :D au mai ramas pe stand 2 masuri mai mari [*3*].De muuuult timp nu mi s-a mai intamplat asa minune :D .

alynutza_x 28 mar 2012 23:49:14

Re: Jurnal Mirik
 
Citat:

Anterior postat de mirik (Post 997808)
S-a mai dus o sapt ;;) si 1600g [*3*]

Saptamana asta mi-am cumparat o pereche de jeans siiiiiii :D au mai ramas pe stand 2 masuri mai mari [*3*].De muuuult timp nu mi s-a mai intamplat asa minune :D .

Super tare mirik!! Felicitari!!
Baga o poza sa te admiram si noi :D
Cu slabitul asta in ritm alert al tau ma omori :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:38:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO