Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal monica6 - 15 kg in 6 luni, hope it will work

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #11 (permalink)  
Vechi 13 iun 2012, 10:27:17
mad24's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 78kg
Mesaje: 458
Aprecieri acordate: 36
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 152 mesaje
Implicit Re: Jurnal monica6 - 15 kg in 6 luni, hope it will work

Citat:
Anterior postat de monica6 Vezi mesajul
Buna tuturor,

nu stiu ce sa scriu, mai mult decat : VREAU SA SLABESC

in ultimul an de facultate am reusit sa ma ingras in jur de 10 kg.
am venit in UK dupa ce am terminat facultatea, plina de speranta. Inceput nou, excitement, mancarea mamei de acasa...peste mari si tari, parcuri unde poti sa alergi, ciclat in loc de autobuz. Slabitul parea floare la ureche, si totusi am ramas parca "setata" la 63-64 de kg. Mai mult, cand am ajuns la stadiul de dizertatie (am venit in uk pt un masterat) am reusit sa ajung la peste 70 de kg (secretul rezultatelor bune cand studiezi TREBUIE sa fie ciocolata)

Sunt aici de mai bine de un an. Am avut abonament la sala, sunt foarte activa...dar cu mancatul disciplinat mereu am probleme. Sunt PLINE supermarketurile de mancaruri preparate si congelate, foarte gustoase si foarte facile. Pe langa asta, am o mare slabiciune pentru produsele de patiserie de aici, brioooose. Dar m-am hotarat sa termin cu obiceiurile astea proaste.

De o saptmana tin dieta South Beach. Am mai tinut-o in trecut, cand aveam de slabit cateva kg sau dupa o perioada in care din cauza stresului (sesiuni..) mancasem in preponderenta dulciuri. Pentru o persoana ca mine, with a great sweet tooth, dieta South Beach mi se pare o alegere foarte potrivita, deoarece pune in frau pofta de carbohidrati. Urmeaza sa ma cantaresc diseara si sper sa imi updatez tickerul din nou.

Vreau sa urez succes tutuor de pe forum si sper sa intru in contact cu cat mai multe din voi!

Buna, Monica!

Si mie imi place south beach-ul si mi se pare eficient, atat timp cat ii respecti cat de cat principiile si la mentinere. Si eu incerc sa o tin, dar mai pap cate un fruct din cand in cand( azi cam multe ).

Iti urez bafta si mult spor la slabit!

ps: ce master faci/ai facut in uk?
__________________
To give anything else than the best is to sacrifice the gift. - Steve Prefontaine

Tu esti cea mai importanta persoana din viata ta.

Jurnal de cursa lunga

  #12 (permalink)  
Vechi 14 iun 2012, 02:36:44
monica6's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2012
Locaţie: Cambridge, Anglia
Vârsta: 36
Date: 164cm, 66.8kg
Mesaje: 30
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal monica6 - 15 kg in 6 luni, hope it will work

Citat:
Anterior postat de mad24 Vezi mesajul




ps: ce master faci/ai facut in uk?
International Business s-a chemat adica cate ceva din toate, si management si marketing si finante, dar axat pe un cadru international/multicultural.

multa bafta si tie cu dieta, indata trecem la faza a doua, si aia e mai complicata . in faza 1 stii ca nu ai voie sa mananci si cu asta basta, dar din faza a 2a, trebuie multa atentie la cum se reintroduc alimentele interzise. eu cand am mai tinut sb in trecut, nu am avut probleme cu reluatul in greutate, dar atunci nici nu aveam cine stie ce de pierdut, era mai mult un moft de adolescenta

de data asta am ceva emotii
__________________
Jurnalul meu!
monica6, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2100 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1583 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #13 (permalink)  
Vechi 14 iun 2012, 02:40:49
monica6's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2012
Locaţie: Cambridge, Anglia
Vârsta: 36
Date: 164cm, 66.8kg
Mesaje: 30
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal monica6 - 15 kg in 6 luni, hope it will work

Citat:
Anterior postat de Adelina Mihaela Vezi mesajul
Multumesc :*
Si da, pana la urma tu stii cel mai bine cum reactioneaza organismul tau, eu nu pot sa iti urez decat mult succes si sa ne mentii la curent cu progresul tau ;D

ps. mers pe jos sau cu bicileta 6-7 km pe zi la care adaugi genoflexiuni si abdomene zilnic = awesome combo. Tine-o tot asa
Cel mai bun exercitiu este acela practicat in fiecare zi~ (fraza am citit-o tot pe site-ul slabutelor si ma inspira la workout mereu )
din pacate azi inafara de umblat prin oras nu am mai facut sport. am venit acasa prea obosita si m-am cam lasat pe tanjeala. cred ca mai aman pana lunea viitoare, cand incep sa reintroduc carbohidrati in dieta sportul mai intens, ca sa fiu sigura ca o sa slabesc in continuare. Momentan am slabit destul numai din dieta..si ce mai e acolo inca o saptamana

am vazut o gramada de filmulete pe aici pe forum, de care nu auzisem inainte, cred ca o sa incerc ceva nou
__________________
Jurnalul meu!
monica6, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2100 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1583 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #14 (permalink)  
Vechi 14 iun 2012, 02:48:59
monica6's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2012
Locaţie: Cambridge, Anglia
Vârsta: 36
Date: 164cm, 66.8kg
Mesaje: 30
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal monica6 - 15 kg in 6 luni, hope it will work

Azi a fost o zi super frumoasa aici. Am mancat pranzul in parc cu niste colege. am reusit sa gasesc in Boots o salata sb friendly, dupa muuuulte cautari si cercetat de etichete. celelalte fete si-au luat si ciocolatele si cola, si sandwitchuri, dar nici macar nu am fost tentata sa gust ceva dulce. very proud

la cina a facut prietenul meu friptura, si am mancat cu salata pentru ca imi era prea lene sa imi fac ceva mai consistent desi imi cumparasem niste conserve de fasole neagra. am vrut sa fac poze, dar dupa ce am depielitat si dezosat carnea nu mai arata asa estetic

ca sa ajung mai aproape de 1000 de calorii, am mai baut lapte cu cacao seara. nu am simtit deloc nevoia de ceva mai mult.

maine sper sa mananc mai consistent..
__________________
Jurnalul meu!
monica6, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2100 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1583 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #15 (permalink)  
Vechi 14 iun 2012, 08:07:04
Adelina Mihaela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2012
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Dieta personalizata
Date: 160cm, 57.3kg
Mesaje: 67
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal monica6 - 15 kg in 6 luni, hope it will work

Ei lasa ca-i bine si-asa
Si masterul in Business, cum e? Adica pe ce axeaza, cum sunt profesorii, cum sunteti evaluati, Da-ti cateva detalii te rog, nu sunt deloc familiarizata cu asa ceva dar sunt interesata sa urmez si eu in master, dupa ce termin Business and Finance peste 3 ani deci nu sunt prea departe de tine~ este practic acelasi domeniu.
__________________
Perseverance is the key to all your wishes. ->->-> ~Jurnalul meu~
Adelina Mihaela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1952 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1435 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 661 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #16 (permalink)  
Vechi 15 iun 2012, 16:08:33
monica6's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2012
Locaţie: Cambridge, Anglia
Vârsta: 36
Date: 164cm, 66.8kg
Mesaje: 30
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal monica6 - 15 kg in 6 luni, hope it will work

pentru mine, care am facut facultatea la ASE, in Romania, a fost ca si cand am mers pe o planeta noua.

examinarea s-a axat pe referate si prezentari de grup, nu am avut examene. (la nivel undergraduate vei avea examene..)

aceste referate se fac la un standard de articol stiintific, ca sa zic asa. Aici plagiatul e plagiat. Sunt foarte seriosi in privinta asta, asa ca dureaza ceva saptamani sa scrii o lucrare de 10-15 pagini.

profesorii, multi dintre ei sunt si practitioners, sau fosti practisioners. Am avut profesori care au lucrat/lucreaza la Nokia, IBM, Cadbury, ARM ..adica oameni care povesteau din experiente proprii, nu din carti, ceea ce mi s-a parut interesant.

colegii tai, probabil, vor fi in proportie de 70% de peste tot din lume ceea ce vei vedea, este extraordinar.

mie imi pare super rau ca nu am facut si facultatea in strainatate. cand am terminat eu liceul, in 2007, abia intrasem in UE si nu exista prea multa informatie despre cum poti sa iti finantezi cursul, cum poti sa aplici. tu esti norocoasa ca te vei oobisnui din prima cu sistemul lor de invatamant.

ce sa iti mai spun..viata e foarte scumpa, daca te bazezi numai pe bani din Ro, trimisi de parinti. cand incepi sa castigi banutii tai in lire, parca mai treci peste stresul ala..
"OMG cum sa dau 20 ron pe o calatorie cu autobuzul de 5 min" sau "OMG, cum sa dau 50 de ron sa merg sa mananc in oras", ca sa nu mai zic de chirie, intretinere.... asa ca, te sfatuiesc sa aplici pentru yellow card ASAP. pana il vei primi vor dura ceva luni de zile..numai bine sa te acomodezi cu viata..scoala, cu tot, si apoi vei putea sa iti gasesti un job part time, si sa te bucuri cu adevarat de viata de aici, fara remuscari (cel putin asta a fost cazul meu )
__________________
Jurnalul meu!
monica6, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2100 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1583 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #17 (permalink)  
Vechi 15 iun 2012, 16:58:53
Alexik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal monica6 - 15 kg in 6 luni, hope it will work

Citat:
Anterior postat de monica6 Vezi mesajul
pentru mine, care am facut facultatea la ASE, in Romania, a fost ca si cand am mers pe o planeta noua.

examinarea s-a axat pe referate si prezentari de grup, nu am avut examene. (la nivel undergraduate vei avea examene..)

aceste referate se fac la un standard de articol stiintific, ca sa zic asa. Aici plagiatul e plagiat. Sunt foarte seriosi in privinta asta, asa ca dureaza ceva saptamani sa scrii o lucrare de 10-15 pagini.

profesorii, multi dintre ei sunt si practitioners, sau fosti practisioners. Am avut profesori care au lucrat/lucreaza la Nokia, IBM, Cadbury, ARM ..adica oameni care povesteau din experiente proprii, nu din carti, ceea ce mi s-a parut interesant.

colegii tai, probabil, vor fi in proportie de 70% de peste tot din lume ceea ce vei vedea, este extraordinar.

mie imi pare super rau ca nu am facut si facultatea in strainatate. cand am terminat eu liceul, in 2007, abia intrasem in UE si nu exista prea multa informatie despre cum poti sa iti finantezi cursul, cum poti sa aplici. tu esti norocoasa ca te vei oobisnui din prima cu sistemul lor de invatamant.

ce sa iti mai spun..viata e foarte scumpa, daca te bazezi numai pe bani din Ro, trimisi de parinti. cand incepi sa castigi banutii tai in lire, parca mai treci peste stresul ala..
"OMG cum sa dau 20 ron pe o calatorie cu autobuzul de 5 min" sau "OMG, cum sa dau 50 de ron sa merg sa mananc in oras", ca sa nu mai zic de chirie, intretinere.... asa ca, te sfatuiesc sa aplici pentru yellow card ASAP. pana il vei primi vor dura ceva luni de zile..numai bine sa te acomodezi cu viata..scoala, cu tot, si apoi vei putea sa iti gasesti un job part time, si sa te bucuri cu adevarat de viata de aici, fara remuscari (cel putin asta a fost cazul meu )
Eu vreau sa dau la ASE!(ce facultate din cadru ase ai facut)?
Vroiam sa te intreb..cam cat de mult te ajunge?si cum te-ai integrat?
Ce e yellow card ASAP? Nu de alta dar tot n-o sa ma las pana nu plec din Romania.


As fi vrut sa ma duc si eu anul asta , inca-mi vine minte sa incerc si la anul.
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done



  #18 (permalink)  
Vechi 15 iun 2012, 17:43:40
monica6's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2012
Locaţie: Cambridge, Anglia
Vârsta: 36
Date: 164cm, 66.8kg
Mesaje: 30
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal monica6 - 15 kg in 6 luni, hope it will work

asap este o prescurtare pentru as soon as possible
yellow card /blue card sunt documente pe care trebuie sa le obtii (ca roman sau bulgar) pentru a avea drept de munca in uk

la ase am facut administrarea afacerilor cu predare in limba germana.

cat ma ajunge... nu stiu, e greu de spus. chiria/cazare incepe cam de la 200 de lire pe luna (cu tot cu intretinere cheltuieli) si na, cum e si normal, pe masura ce creste comfortul creste si pretul. pe mancare, daca ai timp sa gatesti zilnic si nu mergi sa mananci prin oras ..poti sa dai 20 de lire pe saptamana cam. eu la inceput cam 300-350 de lire cheltuiam pe luna.

de integrat, de integrezi bine in uk, pentru ca este o tara foarte primitoare si toleranta. ajuta sa stii engleza, bineinteles
__________________
Jurnalul meu!
monica6, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2100 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1583 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #19 (permalink)  
Vechi 15 iun 2012, 19:13:22
Adelina Mihaela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2012
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Dieta personalizata
Date: 160cm, 57.3kg
Mesaje: 67
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal monica6 - 15 kg in 6 luni, hope it will work

Nu stiu daca mai exista multe siteuri sau forumuri despre viata de student in Coventry pe care sa nu le fi cotrobait Cum ajung acolo o sa ma si ocup de yellow card pentru ca macar din ianuarie vreau sa incep sa muncesc (pana atunci am sponsorizare de la parinti )
pentru mancare 20 pounds / week? Lmao wow, sounds affordable.
Singurul impas care mai ramane este bacul, ca testul de engleza l-am luat (asta era conditional offer); vreau totusi sa obtin si o bursa (de 1000 de lire, daca iau peste 36 de puncte la bac adica peste 9.50, care se da pe sem 2 deci m-ar ajuta ) si nu mi-ar fi imposibil pentru ca am fost mereu constiincioasa. E doar stressul ala care imi sufla in ceafa si nu ma lasa sa respir cum trebuie cand imi aduc aminte ce medie trebuie sa ating

Cat despre mersul cu autobuzul sau taxiul, naww, in niciun caz Sunt campioana la mers pe jos si ador ador ador miscarea, deci o sa economisesc enorm din punctul asta de vedere kaufland de ex se afla la 35 de minute de mine si nu stramb din nas deloc daca e vorba sa ma duc dupa ceva. Si despre cazare, sper sa gasesc ceva foarte repede imediat dupa bac ca sa pot sa imi savurez restul verii linistita
Multumesc pentru sfaturile date, esti o draguta :* daca mai e ceva despre customs/habits/manners (am auzit ca aproape la fiecare 5 minute auzi un sorry sau un thank you)/social life etc sa stii te intreb
__________________
Perseverance is the key to all your wishes. ->->-> ~Jurnalul meu~
Adelina Mihaela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1952 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1435 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 661 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #20 (permalink)  
Vechi 15 iun 2012, 19:17:41
Alexik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal monica6 - 15 kg in 6 luni, hope it will work

Citat:
Anterior postat de monica6 Vezi mesajul
asap este o prescurtare pentru as soon as possible
yellow card /blue card sunt documente pe care trebuie sa le obtii (ca roman sau bulgar) pentru a avea drept de munca in uk

la ase am facut administrarea afacerilor cu predare in limba germana.

cat ma ajunge... nu stiu, e greu de spus. chiria/cazare incepe cam de la 200 de lire pe luna (cu tot cu intretinere cheltuieli) si na, cum e si normal, pe masura ce creste comfortul creste si pretul. pe mancare, daca ai timp sa gatesti zilnic si nu mergi sa mananci prin oras ..poti sa dai 20 de lire pe saptamana cam. eu la inceput cam 300-350 de lire cheltuiam pe luna.

de integrat, de integrezi bine in uk, pentru ca este o tara foarte primitoare si toleranta. ajuta sa stii engleza, bineinteles
Ms pt raspuns.
Pai si masterul nu-l platesti?

Am o sora ce a terminat si masterul in romania , si tot lucreaza pe foarte putin.Si cam 10 milioane o ajungea cu totul(la cazare)...plus se duce si o prietena la faculta acolo..

Acum imi pare rau ca nu m-am gandit din timp si eu
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done



 

Informatii despre slabit
15, 6, calorii, dieta, hope, in, jurnale, kg, luni, ro, sanatos, slabit, slabute, work


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Am 123 de kg la 21 ani! Vreau sa slabesc 53 de kg in 6 luni Camy1989 Grupul de slabit: minus 50 - 60 (kg) 27 11 apr 2011 10:45:49
Am slabit 30 kg in 3,5 luni mariusikbuzau Sa ne ajutam barbatii! 62 14 ian 2011 08:59:38
Am slabit 31 kg in 4 luni - Jurnal AlexisM AlexisM Arhiva jurnale slabit 41 21 nov 2010 18:53:17
25 Kg in 5 luni Crok Sa ne ajutam barbatii! 24 07 feb 2010 10:41:04

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole