forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Natalitza Garofitza (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-natalitza-garofitza-9810.html)

Natalitza Garofitza 24 iul 2011 17:29:26

Jurnal Natalitza Garofitza
 
Buna fetelor!!! Sunt Natalia!!! Si vreau sa va spun ca sunt foarte bucuroasa ca am fost si eu primita in comunitate!!! Va multumesc mult mult!!!!>:D<>:D<>:D<

Natalitza Garofitza 24 iul 2011 18:08:17

Vreau sa fiu slabuta de 58 kg in termen scurt!!!!
 
Buna ziua fetelor!!!!Ma bucur foarte mult ca am dat peste acest site, si sper foarte mult ca ma va ajuta sa slabesc!!!>:D<
Am probleme cu kg in plus de cam 5 ani!!! :(
Parintii mei nu au probleme cu asa ceva si nici eu nu aveam!!!Permanent ma mentineam la greutatea de 58-60 kg!!! Dar dupa ce am avut o schimbare in viata si care mi-a dat multe batai de cap, am ajuns la moment sa ma lupt cu surplusul de kg!!!#:-s
Dar sper ca cu ajutorul vostru si cu multa perseverenta si rabdare imi voi sculpta silueta mult dorita!!!;););););)

lucia ely 24 iul 2011 18:56:49

Re: Vreau sa fiu slabuta de 58 kg in termen scurt!!!!
 
buna si bine ai venit printre noi:*:*>:D<

ce dieta vrei sa tii?sport faci?:*:*:*
aaa si cati ani ai?:">

Natalitza Garofitza 25 iul 2011 14:18:44

Re: Vreau sa fiu slabuta de 58 kg in termen scurt!!!!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 734538)
buna si bine ai venit printre noi:*:*>:D<

ce dieta vrei sa tii?sport faci?:*:*:*
aaa si cati ani ai?:">


Buna, Lucia! Am 23 ani si fac sport la o sala de shaping!!! Acum tin o dieta personalizata!!! Si vreau sa spun ca chiar imi ajuta mult!!! Dar as vrea sa dau mai jos kg in plus.... sunt constienta de faptul ca le-am acumulat intr-un timp mai indelungat si ca in timp scurt oricum nu le voi da repede jos, dar sper ca cu ajutorul si sustinerea voastra voi reusi!!! Si cel mai important este ca dupa aia sa-mi pot mentine kg....
:-*:-*:-*:-*

Pissy 26 iul 2011 12:25:46

Dragă Natalitza,
 
Citat:

Anterior postat de Natalitza Garofitza (Post 734498)
Buna ziua fetelor!!!!Ma bucur foarte mult ca am dat peste acest site, si sper foarte mult ca ma va ajuta sa slabesc!!!>:D<
Am probleme cu kg in plus de cam 5 ani!!! :(
Parintii mei nu au probleme cu asa ceva si nici eu nu aveam!!!Permanent ma mentineam la greutatea de 58-60 kg!!! Dar dupa ce am avut o schimbare in viata si care mi-a dat multe batai de cap, am ajuns la moment sa ma lupt cu surplusul de kg!!!#:-s
Dar sper ca cu ajutorul vostru si cu multa perseverenta si rabdare imi voi sculpta silueta mult dorita!!!;););););)

Ai perfectă dreptate:Cu perseverenţă şi răbdare vei reuşi. Îţi urez succes!

Pumpkin 26 iul 2011 12:48:54

Re: Dragă Natalitza,
 
Bine ai venit Natalia! Vei vedea ca in aceasta comunitate vei gasi toata sustinerea de care ai nevoie. In ce consta dieta ta personalizata? >:D< Multa bafta iti urez! :*

Natalitza Garofitza 26 iul 2011 21:16:55

Re: Dragă Natalitza,
 
Citat:

Anterior postat de Pumpkin (Post 736652)
Bine ai venit Natalia! Vei vedea ca in aceasta comunitate vei gasi toata sustinerea de care ai nevoie. In ce consta dieta ta personalizata? >:D< Multa bafta iti urez! :*

salut Pumpkin! Si multumesc inca o data!!! :-*
mi-am facut un test on-line si mi-a venit o dieta care trebuie urmata 7zile si pe urma o reiei de la capat!!!! vreau sa spun ca chiar are efect, doar ca supa care o maninc e fffffffffffffff insuportabila:((:((:((:(( dar mai am 2 zile si o sa incep o noua dieta cu grapefruit!!!;;);;);;);;)

AnDrAdAxl 26 iul 2011 23:13:43

Re: Dragă Natalitza,
 
Citat:

Anterior postat de Natalitza Garofitza (Post 737448)
salut Pumpkin! Si multumesc inca o data!!! :-*
mi-am facut un test on-line si mi-a venit o dieta care trebuie urmata 7zile si pe urma o reiei de la capat!!!! vreau sa spun ca chiar are efect, doar ca supa care o maninc e fffffffffffffff insuportabila:((:((:((:(( dar mai am 2 zile si o sa incep o noua dieta cu grapefruit!!!;;);;);;);;)

Buna!Nu ne spui si noua dieta asta"personalizata"?mie imi pare ca seamana cu cea cu supa de varza..si asta nu e ok...nici cea cu grepfriut...ai calcultat asa de curiozitata cate calorii papi?eu stiu ca vezi rezultate dar in felul acesta iti vei distruge sanatatea...:-s
Sper ca nu te-ai suparat...asa sunt eu mai directa...
Noapte buna!

Natalitza Garofitza 27 iul 2011 11:22:36

Re: Dragă Natalitza,
 
Citat:

Anterior postat de AnDrAdAxl (Post 737601)

Buna!Nu ne spui si noua dieta asta"personalizata"?mie imi pare ca seamana cu cea cu supa de varza..si asta nu e ok...nici cea cu grepfriut...ai calcultat asa de curiozitata cate calorii papi?eu stiu ca vezi rezultate dar in felul acesta iti vei distruge sanatatea...:-s
Sper ca nu te-ai suparat...asa sunt eu mai directa...
Noapte buna!

Salut AnDrAdAxl, sigur ca nu ma supar, ca doar m-am inscris aici pentru ajutor, sfat si sustinere. Iata si dieta mea:
I zi: supa si fructe;
II zi: supa+ legume;
III zi: supa, legume si fructe;
IV zi: supa, legume, 3 banane si lapte degresat;
V zi: 300g de carne de vita fiarta si supa;
VI zi: 300g de vita fiarta sau la gratar, legume si supa;
VII zi: orez brun, necuratat cu ceapa si rosii, supa si 1 l de suc de grapefruit.
Supa se pregateste in felul urmator: 6 cepe, 2 rosii, o varza, 2 ardei grasi verzi, o legatura mare de telina si condimente de legume.
Sincer supa e ffffffffffff dezgustatoare, si nu mai rezist:-o:-o:-o:-o
As vrea sa incerc si dieta Rina 90, doar ca am nevoie de carte ca sa o studiez mai in detalii...
Voi ce diete mai tineti????
V-am pupat si sunt pregatita mereu sa ascult sfaturile voastre...:-*:-*:-*:-*:-*

Natalitza Garofitza 27 iul 2011 11:24:22

Re: Dragă Natalitza,
 
Fetelor va rog mult cine are cartea Dieta Rina 90 in format electronic sa mi-o transmita... Va multumesc anticipat!!!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:14:46.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO