forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Nicol (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-nicol-9363.html)

nicol 10 iun 2011 09:50:21

Jurnal Nicol
 
Buna slabuta,buna fetele!m-am hotarat sa imi fac si eu jurnal dupa atata timp in care am tot ezitat!Sper sa ma tin de treaba si sa ma ajutati si voi:)[*7*]va pup dulce slabutelor[*22*]

nicoleta100 10 iun 2011 10:24:00

Re: Jurnal Nicol
 
Citat:

Anterior postat de nicol (Post 684194)
Buna slabuta,buna fetele!m-am hotarat sa imi fac si eu jurnal dupa atata timp in care am tot ezitat!Sper sa ma tin de treaba si sa ma ajutati si voi:)[*7*]va pup dulce slabutelor[*22*]

Salutare!!!
Bine te-am gasit la tine in jurnal!>:D<>:D<>:D<
Multa bafta in lupta cu kg!

nicol 10 iun 2011 10:55:00

Re: Jurnal Nicol
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 684232)

Salutare!!!
Bine te-am gasit la tine in jurnal!>:D<>:D<>:D<
Multa bafta in lupta cu kg!

Multumesc frumos esti o scumpa!chiar adineauri mi-am facut un masaj cu un pic de crema anticelulitica

nicoleta100 10 iun 2011 11:20:07

Re: Jurnal Nicol
 
Citat:

Anterior postat de nicol (Post 684261)

Multumesc frumos esti o scumpa!chiar adineauri mi-am facut un masaj cu un pic de crema anticelulitica

Masajul e foarte bun!!!
Sport faci?:-/

nicol 10 iun 2011 11:30:23

Re: Jurnal Nicol
 
Poi sport nu fac deloc!doar asa ce am mai iesit pe afara,la scoala,tin sa precizez ca am bicicleta de fitness,stepper,mingie fitness insa nu m-am tinut de niciuna:(:((:(:((.am atatea posibilitati si nu apelez la niciuna,am asa un caracter de nedescris cateodata sunt puternica si cateodata parca n-am nicio vlaga in mine.

nicoleta100 10 iun 2011 11:36:30

Re: Jurnal Nicol
 
Citat:

Anterior postat de nicol (Post 684291)
Poi sport nu fac deloc!doar asa ce am mai iesit pe afara,la scoala,tin sa precizez ca am bicicleta de fitness,stepper,mingie fitness insa nu m-am tinut de niciuna:(:((:(:((.am atatea posibilitati si nu apelez la niciuna,am asa un caracter de nedescris cateodata sunt puternica si cateodata parca n-am nicio vlaga in mine.

Incearca macar 30 minute de bicicleta ! Sa vezi ce se va misca acul cantarului!:D
Oricum tu nu ai asa de mult de slabit parerea mea!!!:)

nicoleta100 10 iun 2011 11:37:20

Re: Jurnal Nicol
 
Cum ai slabit cele 5 kg care vad la ticker ca le-ai dat jos?:-/

nicol 10 iun 2011 11:39:44

Re: Jurnal Nicol
 
azi am facut 20 de min si eram fleasca,imi batea inima intr-un hal nefiind invatata cu efortul fizic,o sa incerc sa fac zilnic de acum incolo,dar eu sunt genul care daca nu vad un rezultat rapid o las balta!si uite asa ma tot chinui de 3 ani de zile sa slabesc...si m-am tot ingrasat... si m-am tot ingrasat......acum am 63 si vreau sa slabesc 10 kg:)

nicol 10 iun 2011 11:41:50

Re: Jurnal Nicol
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 684301)
Cum ai slabit cele 5 kg care vad la ticker ca le-ai dat jos?:-/

Poi asta vara am fost in Italia si surpriza cand m-am intors in Romania aveam 68 kg,insa le-am dat jos asa treptat fara sa imi dau seama,ba aveam 66 ba 64 si in postu pastelui am avut 61 insa dupa post am pus la loc.

nicoleta100 10 iun 2011 11:43:01

Re: Jurnal Nicol
 
Citat:

Anterior postat de nicol (Post 684305)
azi am facut 20 de min si eram fleasca,imi batea inima intr-un hal nefiind invatata cu efortul fizic,o sa incerc sa fac zilnic de acum incolo,dar eu sunt genul care daca nu vad un rezultat rapid o las balta!si uite asa ma tot chinui de 3 ani de zile sa slabesc...si m-am tot ingrasat... si m-am tot ingrasat......acum am 63 si vreau sa slabesc 10 kg:)

Mergi asa o saptamana cu 20 minute si vei vedea ca se va simti si pe haine si se va vedea si pe cantar!!!
Hai ca nu esti asa grasa!!! Trebuie doar putina ambitie si totul va fi bine!!!!;;);;);;);;)
Lasa ca (daca nu nasc intre timp ) intru eu pe la tine sa te sustin ! Sa nu te lasi de sport ! Ajuta tare mult!!!;););)


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:01:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO