forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   jurnal-oana si ionut (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-oana-ionut-3127.html)

albu 14 mar 2010 08:58:29

jurnal-oana si ionut
 
buna tuturor...de ieri suntem la dieta...am vointa, sustinere(din partea voastra) si concurenta(sotul-neloiala -pentru ca am citit ca barbatii scapa mai repede de kilograme)
am citit mult si acum stiu ca nu trebuie sa ma mai arunc orbeste intr-o dieta si nu mai cred nici in pastilele minune...stiu ce inseamna efectul yo-yo de vreme ce l-am simtit pe pielea mea de cateva ori...

asadar...ieri am mancat o singura farfurie de salata orientala si putin tortx-(stiu ca tortul nu trebuia dar ...ei, ca la inceput...

azi...micul dejun il cam sar pentru ca nu mananc atunci cand sunt singura acasa...nu imi place....pranzul cred ca il sar si pe ala...pentru ca suntem invitati la cv si am luat niste piept de pui ca sa facem pe gratar...
stiu ce scrie la carte...3 mese pe zi +2 gustari dar azi nu pot sa ma indop...mai stiu si chestia cu farfuria unica asa ca sper din suflet sa fie bine...
va pup si ne auzim maine...:-*>:D<

ianna 14 mar 2010 14:07:14

Re: jurnal-oana si ionut
 
Citat:

Anterior postat de albu (Post 117207)
buna tuturor...de ieri suntem la dieta...am vointa, sustinere(din partea voastra) si concurenta(sotul-neloiala -pentru ca am citit ca barbatii scapa mai repede de kilograme)
am citit mult si acum stiu ca nu trebuie sa ma mai arunc orbeste intr-o dieta si nu mai cred nici in pastilele minune...stiu ce inseamna efectul yo-yo de vreme ce l-am simtit pe pielea mea de cateva ori...

asadar...ieri am mancat o singura farfurie de salata orientala si putin tortx-(stiu ca tortul nu trebuia dar ...ei, ca la inceput...

azi...micul dejun il cam sar pentru ca nu mananc atunci cand sunt singura acasa...nu imi place....pranzul cred ca il sar si pe ala...pentru ca suntem invitati la cv si am luat niste piept de pui ca sa facem pe gratar...
stiu ce scrie la carte...3 mese pe zi +2 gustari dar azi nu pot sa ma indop...mai stiu si chestia cu farfuria unica asa ca sper din suflet sa fie bine...
va pup si ne auzim maine...:-*>:D<


incepi gresit....

micul dejun e masa cea mai importanta(si o arzi peste zi) ...urmata de pranz(daca mai faci activitati pana seara ...si nu dormi non-stop iar o arzi si nu se depune) iar cina trebuie sa fie foarte light

albu 15 mar 2010 14:21:02

Re: jurnal-oana si ionut
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 117366)
incepi gresit....

micul dejun e masa cea mai importanta(si o arzi peste zi) ...urmata de pranz(daca mai faci activitati pana seara ...si nu dormi non-stop iar o arzi si nu se depune) iar cina trebuie sa fie foarte light

stiu regulile dar nu prea le respect:P

albu 15 mar 2010 14:26:55

Re: jurnal-oana si ionut
 
azi am respectat programul...md, pranz si cina(va veni)...am mancat legume , fara paine si apa minerala...

Adella 12 apr 2010 10:22:42

Re: jurnal-oana si ionut
 
Citat:

Anterior postat de albu (Post 117207)
buna tuturor...de ieri suntem la dieta...am vointa, sustinere(din partea voastra) si concurenta(sotul-neloiala -pentru ca am citit ca barbatii scapa mai repede de kilograme)
am citit mult si acum stiu ca nu trebuie sa ma mai arunc orbeste intr-o dieta si nu mai cred nici in pastilele minune...stiu ce inseamna efectul yo-yo de vreme ce l-am simtit pe pielea mea de cateva ori...

asadar...ieri am mancat o singura farfurie de salata orientala si putin tortx-(stiu ca tortul nu trebuia dar ...ei, ca la inceput...

azi...micul dejun il cam sar pentru ca nu mananc atunci cand sunt singura acasa...nu imi place....pranzul cred ca il sar si pe ala...pentru ca suntem invitati la cv si am luat niste piept de pui ca sa facem pe gratar...
stiu ce scrie la carte...3 mese pe zi +2 gustari dar azi nu pot sa ma indop...mai stiu si chestia cu farfuria unica asa ca sper din suflet sa fie bine...
va pup si ne auzim maine...:-*>:D<

>:D<>:D<>:D<
Ce mai faci?
Vad ca ne-ai parasit ..te asteptam aici ..sa stergi prafuletzul din jurnal;;) si sa ne spui ce ai mai facut:)

ras_cristalin 07 mai 2010 20:06:49

Re: jurnal-oana si ionut
 
Te-a convins sotul sa nu mai slabesti? ;)) Glumesc.
Ce faci, Oana? :) Totul merge bine?
Ionut, convinge-o sa vina inapoi alaturi de noi, sa o facem sexy si frumoasa :D;))

oana30 08 mai 2010 15:28:37

Re: jurnal-oana si ionut
 
Buna ,:-* cum merge cu slabitul ?nu mai dai nici un semn de viata?:P

ianna 14 mai 2010 20:51:06

Re: jurnal-oana si ionut
 
Chiar asa ocupati sunteti? :-s Intrasem in jurnal sa vad cum iti merge si tu lipsa... mai vino cu vesti pe la noi>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:11:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO