forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Oana (Jayen) (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-oana-jayen-12443.html)

Jayen 05 nov 2013 16:40:00

Jurnal Oana (Jayen)
 
Buna fetelor :):)
Ma numesc Oana,am 20 de ani, sunt din Iasi dar locuiesc in Spania de la varsta de la 11 ani .
Acum doi ani am inceput un jurnal sub numele de Jayen , avem 66 de kg atunci si am 66 acum :(
Am mai slabit in timpul asta ajungand pana la 63 de kg dar niciodata mai putin .
In schimb m-am ingrasat pana la 72 de kg cred x-(
Cum am zis am 65-66 de kg si nu am nimic mai mult de zis decat faptul ca sunt satula de kg astea nenorocite.
De maine am sa incep Rina ' s 90 si sper sa fie salvarea mea pt ca am probat de toate pana acum :(
In fine , va astept pe aici sa ne ajutam impreuna.
Pupici :-*

rozica1965 05 nov 2013 20:47:49

Re: Jurnal Oana (Jayen)
 
Citat:

Anterior postat de Jayen (Post 1310973)
Buna fetelor :):)
Ma numesc Oana,am 20 de ani, sunt din Iasi dar locuiesc in Spania de la varsta de la 11 ani .
Acum doi ani am inceput un jurnal sub numele de Jayen , avem 66 de kg atunci si am 66 acum :(
Am mai slabit in timpul asta ajungand pana la 63 de kg dar niciodata mai putin .
In schimb m-am ingrasat pana la 72 de kg cred x-(
Cum am zis am 65-66 de kg si nu am nimic mai mult de zis decat faptul ca sunt satula de kg astea nenorocite.
De maine am sa incep Rina ' s 90 si sper sa fie salvarea mea pt ca am probat de toate pana acum :(
In fine , va astept pe aici sa ne ajutam impreuna.
Pupici :-*

Bafta!!!!!!!>:D<

Jayen 06 nov 2013 12:09:12

Re: Jurnal Oana (Jayen)
 
Buna fetelor :-)
Multumesc mult doamna Rozica :-*
Azi e prima zi de Rina's 90 si sunt foarte incantata si decisa sa "ucid" kg in plus.
Aseara am fost la plimbare cu catelul (am un bichon maltese de un anisor :D) si realizam cat de prost ma simt in haine mulate, singurul lucrul la care ma gandeam este sa ajung acasa , sa ma schimb in hainele mele largi si confortabile care nu prea imi permit sa observ realitatea ...
Stiu doar ca au trecut doi ani si eu continui la fel de rau :(
Atata timp pierdut in diete tampite si mancare nesanatoasa au ajuns sa ma faca sa ma simt prost in pielea mea.
Dar de azi am pus piciorul in prag si stiu ca kg astea nenorocite vor ramane in 2013 :-D
Azi la micul dejun am mancat cele doua prune indicate :)
Voi cum mergeti fetelor ???
Va pupacesc !

Vuvuzela 06 nov 2013 12:14:09

Re: Jurnal Oana (Jayen)
 
Buna, Oana!
Bafta multa cu dieta!

040489 06 nov 2013 13:29:53

Re: Jurnal Oana (Jayen)
 
:) Ai inceput cu hotarare si optimism! >:D< E cel mai bine....bafta! Sa intelegem ca azi esti la ziua de fructe?

Jayen 06 nov 2013 15:47:42

Re: Jurnal Oana (Jayen)
 
Buna si multumesc pt vizita :)
Sunt la ziua de proteine dar la micul dejun trebuie sa mananc 2 fructe :-D.
Voua cum va merge fetelor ??

040489 06 nov 2013 15:52:03

Re: Jurnal Oana (Jayen)
 
Citat:

Anterior postat de Jayen (Post 1311286)
Buna si multumesc pt vizita :)
Sunt la ziua de proteine dar la micul dejun trebuie sa mananc 2 fructe :-D.
Voua cum va merge fetelor ??


Sper ca am inteles eu gresit si nu ai mancat numai 2 prune :)).
Bafta si tine-ne la curent cu progresul!

Jayen 06 nov 2013 16:15:26

Re: Jurnal Oana (Jayen)
 
Din pacate nu ai inteles gresit :(
La mic dejun la dieta asta trebuie sa mananc doar doua fructe, daca nu ma insel ...
Stiu ca e prea putina mancare pt mic dejun, care de fapt ar trebui sa fie mancarea ce-a mai importanta a zilei, dar asa e dieta.. Sa vedem cum functioneaza si va spun :)
Pupici :-*

RoXyM 07 nov 2013 07:00:07

Re: Jurnal Oana (Jayen)
 
Buna, nu stiu de unde ai inteles tu ca trebuie sa mananci doar 2 fructe. Poti manca fructe toata dimineata dar cel mai tarziu cu 2 ore inainte de pranz. Intra la etajul Rina si fetele te vor sfatui.
Bafta cu dieta, sa ajungi unde ti-ai propus.

Jayen 07 nov 2013 09:51:56

Re: Jurnal Oana (Jayen)
 
Buna dimineata fetelor :)
Multumesc RoxyM pt informatie si ai dreptate (am recitit bine si vad ca am inteles eu gresit) :)
Azi e a doua zi de Rina si totul e ok :)
Ma bucur enorm ca am trecut de prima zi pt ca cred ca prima zi e ce-a mai grea , ieri am avut pofte de prostioare dar am respectat dieta ca la carte si sper ca asa voi continua .
Voua cum va merge fetelor ??
Pupici si bafta :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:06:24.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO