forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Oaname (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-oaname-1475.html)

oaname 01 oct 2009 22:58:46

Jurnal Oaname
 
buna.sunt noua pe aici.de luni incep si eu sa tin o disociata.as vrea sa dau jos cam 5 kg macar...sper sa reusesc.voi scrie aici rezultatele mele.e super fain forumul:D.felicitari pentru cine l-a facut:">

Slabuta 01 oct 2009 23:25:52

Re: Jurnal Oaname
 
Citat:

Anterior postat de oaname (Post 37398)
buna.sunt noua pe aici.de luni incep si eu sa tin o disociata.as vrea sa dau jos cam 5 kg macar...sper sa reusesc.voi scrie aici rezultatele mele.e super fain forumul:D.felicitari pentru cine l-a facut:">


Buna Oana si bine ai venit printre noi :)
Ce fel de disociata vrei sa tii?

mika_me 02 oct 2009 05:27:45

Re: Jurnal Oaname
 
Citat:

Anterior postat de oaname (Post 37398)
buna.sunt noua pe aici.de luni incep si eu sa tin o disociata.as vrea sa dau jos cam 5 kg macar...sper sa reusesc.voi scrie aici rezultatele mele.e super fain forumul:D.felicitari pentru cine l-a facut:">

buna oana se pare ca esti exact ca mine;)...bun venit pe forum;)

oaname 02 oct 2009 14:21:54

Re: Jurnal Oaname
 
voi tine disociata pe zile...am vaz mai multe variante. voi tine mai multe zile si voi manca si orez fiert intr-o zi, peste...nu neaparat ordinea care e in dieta ci cum am chef eu a 2a zi. e cam nasol ca eu am scoala si la scoala ma doare stomacul daca nu mananc chiar nimic dar asta e imi voi lua un laptic sau iaurtel mic in ziua cu lactate, imi voi lua fructe si mai vad eu.am tinut 5 zile dieta daneza saptamana trecuta si nu am murit.as fi continuat-o pana la capat dar nu imi era bine , incepusem sa am lipsa de calciu si nu stiu daca toate stiti ca in dieta daneza micul dejun nu exista ceea ce e o mare tampenie.sper sa slabesc cu disociata ca e cea mai buna dupa parerea mea si cu exercitiile care le fac.am avut 58 in ianuarie dar am fost o luna in spania si am schimbat putin stilul de viata si m-am ingrasat cam tare.macar la 60 de kg sa ajung daca nu la 55 cum ar trebui.azi merg la cumparaturi ca sa nu fiu nevoita sa merg in timpul regimului.sper sa mearga.incep de maine nu de luni pentru ca 2 zile conteaza.tineti-mi si mie pumnii:D si mult succes si voua fetelor>:D<

spatzi 02 oct 2009 15:46:08

Re: Jurnal Oaname
 
Iti doresc succes si vreau sa-ti spun ca acum 3 ani am reusit sa dau jos 11 kg (intr-o luna) cu disociatul, iar apoi am continuat sa combin alimentele din disociat inca vreo cateva luni.... in felul asta nu am avut efect yo-yo.
As vrea sa o reiau si eu candva, insa intr-un fel simt ca nu am am aceeasi vointa ca atunci:(
Bafta multa!

oaname 02 oct 2009 16:03:29

Re: Jurnal Oaname
 
multumesc mult si succes si tie>:D<
m-am pregatit bine pentru saptamana urmatoare , mai ales psihic si cu mult mai multa vointa .din moment ce am rezistat 5 zile cu dieta daneza care e fff grea disociata va fi floare la ureche .va voi tine la curent

mika_me 02 oct 2009 16:38:01

Re: Jurnal Oaname
 
Citat:

Anterior postat de oaname (Post 37611)
multumesc mult si succes si tie>:D<
m-am pregatit bine pentru saptamana urmatoare , mai ales psihic si cu mult mai multa vointa .din moment ce am rezistat 5 zile cu dieta daneza care e fff grea disociata va fi floare la ureche .va voi tine la curent

si eu m-am gandit sa tin disociata pe zile, dar mai astept un pic:D.deocamdta numar calorii...mult bafta!..

oaname 02 oct 2009 19:29:04

Re: Jurnal Oaname
 
ms mult.iti voi spune eu daca are rezultate .imi voi calcula si calorii si tot.da doamne sa mearga.tare mi-as dori sa ajung la 55 de kg...daca nu macar la 60:-s

mika_me 02 oct 2009 19:44:07

Re: Jurnal Oaname
 
Citat:

Anterior postat de oaname (Post 37655)
ms mult.iti voi spune eu daca are rezultate .imi voi calcula si calorii si tot.da doamne sa mearga.tare mi-as dori sa ajung la 55 de kg...daca nu macar la 60:-s

ok, o sa am rabdare sa vad daca ai rezultate;)..eu as vrea sa mai slabesc 4-5 kg pan ain noiembrie, sfarsitul lui noiembrie adica:D

oaname 04 oct 2009 09:35:18

Re: Jurnal Oaname
 
neata fetelor.tocmai m-am cantarit si cantarul arata 64 de kg.deci un inceput bun.ieri am fost si m-am inscris si la sala, aerobic si fitness si de luni ma apuc de treaba serioasa.voi ce mai faceti?
apropo cum se schimba se la semnatura kg ca nu gasesc deloc contu meu:">


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:58:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO