forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Oanizbani (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-oanizbani-12450.html)

oanizbani 04 dec 2013 11:29:09

Jurnal Oanizbani
 
Hello fetelor!

Am revenit in lumea slabutelor cu forte noi. Am slabit 27 kg intr-un an jumatate si mai am nevoie de 10 kg. O sa imi fie greu pentru ca sunt ultimele kg dar trebuie sa reusesc. Va urez succes si sa-i dam bataieeee!!!
:>:>:>:>:>

oanizbani 04 dec 2013 11:49:27

Re: Jurnal Oanizbani
 
tin sa precizez ca tin o dieta de 1200 kcal/zi cu 5 mese si fac foarte mult sport. sunt inscrisa la box unde se ard vreo 6-700 kcal/sedinta :)):))
am dieta de o sapt, nu am tinut-o sfinteste pentru ca nu se poate (urasc pestele) si pana acum nu am cedat...sper sa rezist...burtica se duce incet incet pentru ca de ea vreau sa scap

oanizbani 04 dec 2013 11:54:59

Re: Jurnal Oanizbani
 
2 ataşament(e)
poze inceput si acum

Axenya 04 dec 2013 13:35:12

Re: Jurnal Oanizbani
 
Buna ! bine ai venit!>:D< Succes cu kilogramele ! Si eu cam tot aceleasi kilograme trebuie sa le dau jos. Eu incerc sa fiu atenta la ce manac si sa incerc sa nu depasesc 1500 de calorii pe zi, uneori imi iese, uneori nu, important e sa nu renuntam la ceea ce ne-am propus indiferent daca uneori mai avem abateri de la dieta.
Felicitari pentru kilogramele pierdute, diferenta este clar vizibila! Felicitari, de asemenea, pentru sedintele de sport, sportul cu siguranta te va ajuta.
Cum ai reusit sa scapi de cele 27 de kilograme ?

oanizbani 04 dec 2013 17:33:57

Re: Jurnal Oanizbani
 
Multumesc axenya...succes si tie...am slabit prin sport si alimentatie putin mai sanatoasa...am scazut painea, nu am mai mankt carbohidrati...am avut si perioade de infometare dar acum sunt ok...mananc normal dar fac foarte mult sport...dupa cum spuneam fac box...un sport disciplinar si foarte dificil....

rozica1965 04 dec 2013 22:37:27

Re: Jurnal Oanizbani
 
Citat:

Anterior postat de oanizbani (Post 1316105)
Hello fetelor!

Am revenit in lumea slabutelor cu forte noi. Am slabit 27 kg intr-un an jumatate si mai am nevoie de 10 kg. O sa imi fie greu pentru ca sunt ultimele kg dar trebuie sa reusesc. Va urez succes si sa-i dam bataieeee!!!
:>:>:>:>:>

Succes si tie!!!!!
Cu ce dieta ai slabit?

rozica1965 04 dec 2013 22:38:29

Re: Jurnal Oanizbani
 
Citat:

Anterior postat de oanizbani (Post 1316108)
tin sa precizez ca tin o dieta de 1200 kcal/zi cu 5 mese si fac foarte mult sport. sunt inscrisa la box unde se ard vreo 6-700 kcal/sedinta :)):))
am dieta de o sapt, nu am tinut-o sfinteste pentru ca nu se poate (urasc pestele) si pana acum nu am cedat...sper sa rezist...burtica se duce incet incet pentru ca de ea vreau sa scap

De unde ai dieta,de la nutritionist?

rozica1965 04 dec 2013 22:39:22

Re: Jurnal Oanizbani
 
Citat:

Anterior postat de oanizbani (Post 1316109)
poze inceput si acum

Felicitari pt transformare!!!!!

oanizbani 05 dec 2013 17:46:20

Re: Jurnal Oanizbani
 
Multumesc pentru urari fetelor....sieta o am de la medicul de familie. Nu este neaparat o dieta ci mai mult o educatie alimentara. Eu sunt multumita de ea chiar dak nu o respect sfinteste....daca doriti dieta o postez aici...o fac numai la cerere pentru ca e in spaniola si e de tradus....

PS azi sunt suparata...am primit un pimn in gura si stau cu punga de gheata :(

Axenya 05 dec 2013 18:33:00

Re: Jurnal Oanizbani
 
Citat:

Anterior postat de oanizbani (Post 1316340)
Multumesc pentru urari fetelor....sieta o am de la medicul de familie. Nu este neaparat o dieta ci mai mult o educatie alimentara. Eu sunt multumita de ea chiar dak nu o respect sfinteste....daca doriti dieta o postez aici...o fac numai la cerere pentru ca e in spaniola si e de tradus....

PS azi sunt suparata...am primit un pimn in gura si stau cu punga de gheata :(

Off.....sper sa nu te invinetesti !
Ma gandesc ca vor si fi alte slabute curioase de dieta ta. Daca iti e mai usor sa o postezi in spaniola, posteazo in spaniola...o traducem noi cumva :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:55:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO