forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Orube (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-orube-8758.html)

Orube 02 apr 2011 11:51:22

Jurnal Orube
 
Salutare slabutelor!!!:">
Acum am descoperit si eu site-ul si m-am gandit ca voi ma puteti ajuta in lupta mea cu kg;;)
Din clasele mici eu am inceput sa ma ingras...:(Si din pacate,nu am reusit sa dau kg in plus jos pana acum din cauza vointei.
Ma uit la alte fete si le compar cu mine...:-sSi nu e tocmai placut sa vezi ce diferenta e intre ele si mine:)Asa ca m-am gandit sa ma pun pe slabit.10 kg ar fi foarte bine sa dau jos:DSi as vrea sa le dau pana la vara.
Planul meu de "atac" este urmatorul:
Voi renunta la dulciuri,paine,prajeli,cartofi si voi incerca sa mananc in cantitati mici:)Imi place sa sar coarda:))numai ca mi-e lene...dar voi lasa lenea deoparte si ma apuc serios de treaba...1 ora pe zi macar...>:D<
:x:x:xVa voi scrie in fiecare zi ce mananc si cat sport am facut...cand mananc prea mult sau prea putin sa ma certati da?[*55*][*fund*]

roxy04 02 apr 2011 12:23:24

Re: Jurnal Orube
 
Citat:

Anterior postat de Orube (Post 603293)
Salutare slabutelor!!!:">
Acum am descoperit si eu site-ul si m-am gandit ca voi ma puteti ajuta in lupta mea cu kg;;)
Din clasele mici eu am inceput sa ma ingras...:(Si din pacate,nu am reusit sa dau kg in plus jos pana acum din cauza vointei.
Ma uit la alte fete si le compar cu mine...:-sSi nu e tocmai placut sa vezi ce diferenta e intre ele si mine:)Asa ca m-am gandit sa ma pun pe slabit.10 kg ar fi foarte bine sa dau jos:DSi as vrea sa le dau pana la vara.
Planul meu de "atac" este urmatorul:
Voi renunta la dulciuri,paine,prajeli,cartofi si voi incerca sa mananc in cantitati mici:)Imi place sa sar coarda:))numai ca mi-e lene...dar voi lasa lenea deoparte si ma apuc serios de treaba...1 ora pe zi macar...>:D<
:x:x:xVa voi scrie in fiecare zi ce mananc si cat sport am facut...cand mananc prea mult sau prea putin sa ma certati da?[*55*][*fund*]

buna
felicitari ca te-ai hotarat sa iti faci un jurnal
daca tu te simti mai bine cu -10 atunci slabeste dar nu sunt cam putine 45kg? ce inaltime ai?
pune cateva poze cu tine sa vedem cum arati
si altceva succes iti spun>:D<

Orube 02 apr 2011 12:35:09

Re: Jurnal Orube
 
1.58 am inaltimea...
e prea mult 10 kg?:-/:-/:-/

Cassy 02 apr 2011 13:17:14

Re: Jurnal Orube
 
Citat:

Anterior postat de Orube (Post 603359)
1.58 am inaltimea...
e prea mult 10 kg?:-/:-/:-/

10 kg nu e mult,dar 45kg sunt cam putine. cati ani ai?:-?

Sarita 02 apr 2011 13:30:17

Re: Jurnal Orube
 
Bine ai venit>:D<
Inainte de a te pune pe treaba citeste te rog articolul asta SLABESTE SI MENTINE-TE
Te rog!!!Eu nu l-am citi si am avut multe de pierdut:(

Orube 02 apr 2011 13:43:11

Re: Jurnal Orube
 
;;)Mersi...
L-am citit...eu nu am de gand sa ma infometez:-*vreau doar sa elimin dulciurile,prajelile si sucurile acidulate si sa fac mai mult sport...nu urmez diete drastice pt ca stiu ca atunci cand voi reveni la alimentatia normala o sa revina si kg date jos...poate si in plus.:xDeci stati calme ca nu am de gand sa ma infometez...;;);;);;)

Aaa si am 14 ani:D

Sarita 02 apr 2011 14:33:59

Re: Jurnal Orube
 
Ma bucur ca gandesti asa la 14 ani..dar te rog totusi sa iti calculezi caloriile sa nu scazi sub 1000, bn? Eu una nu simteam ca ma infometez cand mancam 700 si am avut surprize neplacute :(. Citeste-mi prima pag a jurnalului si te rog NU fa ca mine;)

Orube 02 apr 2011 16:26:26

Re: Jurnal Orube
 
Gata,am citit:D
:-oEu daca eram in locul tau imi zmulgeam parul din cap:)):)):)):))
Foarte bine ca mananci asa si faci sport:xAm sa iti iau exemplul:D;;)[*hug*]
Ce varsta ai?Ca nu scria la date despre tine si nici din jurnal nu am inteles[*rostogolire*]

Sarita 02 apr 2011 17:54:43

Re: Jurnal Orube
 
Citat:

Anterior postat de Orube (Post 603656)
Gata,am citit:D
:-oEu daca eram in locul tau imi zmulgeam parul din cap:)):)):)):))
Foarte bine ca mananci asa si faci sport:xAm sa iti iau exemplul:D;;)[*hug*]
Ce varsta ai?Ca nu scria la date despre tine si nici din jurnal nu am inteles[*rostogolire*]

Buna!Am 16 ani, deci amandoua suntem micute;)

mvthebest 02 apr 2011 17:56:36

Re: Jurnal Orube
 
Citat:

Anterior postat de Orube (Post 603470)
;;)Mersi...
L-am citit...eu nu am de gand sa ma infometez:-*vreau doar sa elimin dulciurile,prajelile si sucurile acidulate si sa fac mai mult sport...nu urmez diete drastice pt ca stiu ca atunci cand voi reveni la alimentatia normala o sa revina si kg date jos...poate si in plus.:xDeci stati calme ca nu am de gand sa ma infometez...;;);;);;)

Aaa si am 14 ani:D

Bazeaza-te mult pe sport...si sa raresti dulciurile si prajelile in rest mananca orice... esti inca micuta,corpul e in crestere...
Ce ai mancat astazi>:D<?


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:14:42.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO