Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal plin de ambitie - georgika

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #11 (permalink)  
Vechi 08 apr 2011, 22:36:44
georgika's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 03 apr 2011
Locaţie: constanta, Romania
Vârsta: 35
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 60kg
Mesaje: 19
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal plin de ambitie - georgika

Citat:
Anterior postat de CrisetenO Vezi mesajul
Salut georgika,

Bravo tie pentru sport, mai ales ca l-ai facut asa de tarziu. Din experienta mea, asa e cel mai bine!

Nu imi place insa ca mananci atat de putin. Pentru 45 minute de tae bo, ar trebui sa ajungi la CEL PUTIN 1200 kcal (metabolismul de baza). Nici eu nu sunt de acord cu felul in care am slabit eu, asa de hipocaloric, de aceea, daca suntem de aceeasi parere, vreau ca si tu sa ajungi mai sus, la 1200 kcal pe zi. OK? Incearca sa mananci proteine dupa sport, carbo inainte (nu exagera la carbo insa). Nu scoate complet din dieta pestele gras, cu ajutorul caruia poti procesa calciul din lactate sau din alte surse.

Astept sa vad si meniuri -- te superi daca le pui aici? Cu mult drag,

Cristina
Cristina, ma bucur ca ai trecut din nou pe la mine
De obicei sportul il fac seara... in timpul zile mi-e mai greu sa-l strecor in program.
Stiu ca am mancat cam putin caloric, dar nu mi-a fost foame, am mancat destul cantitativ...am fost si eu surprinsa seara cand mi-am calculat nr de calorii ca a dat asa de putin... se pare ca alimentele pe care le-am mancat erau destul de sarace in calorii
Ieri am mancat cam asa: un mar, vreo 4 wasa cu urda( 2 dimineta, 2 seara), manacarica de spanac, o conserva de porumb fiert si vreo 10-15 samburi migdale. Meniul de ieri e orientativ, e posibil sa fi uitat ceva...
Azi am mancat asa:
-dimineatza: un mar ras cu un mrocov ras si vreo 3 linguri de muesli si vreo 15 samburi migdale
-pranz: Un castronel de ciorba de legume si un covrig de patiserie
- seara: o aripioara de pui( si putin din piept) cu cartofi la cuptor si cu branzica... .si aprox o cana de inghetata
Acum o sa intru sa-mi calculez si cate calorii are ce am scris mai sus.... cred ca o sa iasa un pic mai mult decat trebuie... ca numai covrigul ala cred ca are in jur de 300-400.... si plus inghetzata
Acum urmeaza vreo 50 min de zumba
Ne auzim curand....pupici

PS: in legatura cu sfaturile tale....eu dupa sport nu pot manca, tzinand cont de faptul ca il fac destul de tarziu.....si inainte cu vreo 2-3 ore de sport e cina....la care nu manac mereu carbo.....are ceva daca nu respect chestia asta cu carbo inainte si proteine dupa sport?? ms frumos de sfaturi
__________________
nothing tastes as good as being thin feels

jurnalul meu
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...gika-8785.html
georgika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2012 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1495 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de georgika; 08 apr 2011 at 22:46:37.
  #12 (permalink)  
Vechi 08 apr 2011, 22:48:29
CrisetenO's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 16 sep 2010
Locaţie: Darmstadt, Germania
Vârsta: 38
Date: 161.5cm, 54.0kg
Mesaje: 876
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 26 mesaje
Implicit Re: Jurnal plin de ambitie - georgika

Citat:
Anterior postat de georgika Vezi mesajul
Cristina, ma bucur ca ai trecut din nou pe la mine
De obicei sportul il fac seara... in timpul zile mi-e mai greu sa-l strecor in program.
Stiu ca am mancat cam putin caloric, dar nu mi-a fost foame, am mancat destul cantitativ...am fost si eu surprinsa seara cand mi-am calculat nr de calorii ca a dat asa de putin... se pare ca alimentele pe care le-am mancat erau destul de sarace in calorii
Ieri am mancat cam asa: un mar, vreo 4 wasa cu urda( 2 dimineta, 2 seara), manacarica de spanac, o conserva de porumb fiert si vreo 10-15 samburi migdale. Meniul de ieri e orientativ, e posibil sa fi uitat ceva...
Azi am mancat asa:
-dimineatza: un mar ras cu un mrocov ras si vreo 3 linguri de muesli si vreo 15 samburi migdale
-pranz: Un castronel de ciorba de legume si un covrig de patiserie
- seara: o aripioara de pui( si putin din piept) cu cartofi la cuptor si cu branzica... .si aprox o cana de inghetata
Acum o sa intru sa-mi calculez si cate calorii are ce am scris mai sus.... cred ca o sa iasa un pic mai mult decat trebuie... ca numai covrigul ala cred ca are in jur de 300-400.... si plus inghetzata
Acum urmeaza vreo 50 min de zumba
Ne auzim curand....pupici
Salut Georgika!

Pai ce sa zic? Meniul de ieri e din nou foarte, foarte hipocaloric. 4 felii de WASA au cam 120 kcal. Cu urda, hai sa zicem ca ai facut 150 g urda (mira-m-as!) adica 200 kcal. Porumb fiert, o conserva de 200 g: 150 kcal. Mancarica de spanac, hai sa zic inca 150 kcal (nu stiu cum ai facut-o). Si migdalele, inca 160 kcal. Asta inseamna in total 800 kcal, ceea ce e putin!

In schimb te-ai razbunat azi, din cate vad eu. Ce fel de inghetata ai mancat? Dupa mine nu e bine deloc cum ai combinat alimentele asta seara: ai cartofi (fainoase) cu inghetata multa (carbo + grasimi) + carne (proteine). E bine ca faci acum zumba... dar mai bine zic sa muti inghetata dimineata daca nu poti fara. Mai bine: o scoti complet, fara pareri de rau. Daca vrei ceva de gen inghetata, de ce nu-ti faci un smoothie natural, cu fructe, iaurt si gheata?

Cu mult drag,

Crsitina
__________________
Reteta mea preferata din post: http://concurs.slabute.ro/reteta-pre...CrisetenO.html

Jurnalul meu: E greu sa te opresti din slabit... http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...teno-6331.html
CrisetenO, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1862 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1345 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #13 (permalink)  
Vechi 09 apr 2011, 00:48:49
georgika's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 03 apr 2011
Locaţie: constanta, Romania
Vârsta: 35
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 60kg
Mesaje: 19
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal plin de ambitie - georgika

dap cristina....stiu ca inghetata aia nu se incadreaza in peisaj.....nu aveam de gand sa manac....si mai ales seara....dar s-a intors mami cu o cutie de la piatza......si am luat si eu cateva guri....care s-au transformat in mai multe...

O sa am mai multa grija de acum in colo cu tot ce bag in gura.....oricum....ma bucur ca de cand am inceput dieta sunt mai disciplinata cu mancarea....adica manac portzii micutze, normale.....eu am avut niste perioade de mancat compulsiv, sau nush cum sa numesc starea aia.....cand mancat desi nu mai simtzeam nevoia....adica daca aveam o ciocolata intreaga nu ma lasam pana nu o terminam, desi m-as fi saturat si cu 2-3 cubuletze....alta data probabil ca as fi terminat cutia de inghetata.....deci sunt fericita ca azi am reusit sa am limitez cat de cat
Cat despre acel smoothie....il voi incerca.....chiar mi-am propus atunci cand mai am vreo pofta nebuna de dulce sa manac ceva cat mai dietetic si de preferat facut in casa.....daca tot e sa trisez, macar sa trisez cu ceva sanatos....desi ar fi de preferat sa nu trisez deloc

__________________
nothing tastes as good as being thin feels

jurnalul meu
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...gika-8785.html
georgika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2012 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1495 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #14 (permalink)  
Vechi 09 apr 2011, 00:48:58
buburuzaaa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 16 mar 2011
Locaţie: focsani, Romania
Dieta: Rina 90
Date: 169cm, 62kg
Mesaje: 65
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal plin de ambitie - georgika

georgy eu o dieta propriu zisa nu am tinut.doar am incercat sa fiu atenta ce si cand mananc.nu mai mancam dupa ora 7 si am rarit consumul de dulciuri si am facut cateva exercitii. minunea nu a tinut mult. am cartea unei tipe monica ramirez care da un plan de dieta si zice ca in 10 zile slabesti 5 kg.am tinut-o la un moment dat si am dat jos vreo2.5 kg.este cam stricta, in sensul ca nu ai voie deloc dulciuri si are alimentele grupate in 4 categorii.e putin cam complicata si nu cred ca o voi tine.intr-adevar nu te infometezi ca ai 6 mese pe zi, dar nu ma incanta.eu ma gandeam ca ar fi buna rina90. am vazut ca are zi doar pentru dulciuri
  #15 (permalink)  
Vechi 09 apr 2011, 20:55:41
georgika's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 03 apr 2011
Locaţie: constanta, Romania
Vârsta: 35
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 60kg
Mesaje: 19
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal plin de ambitie - georgika

Citat:
Anterior postat de buburuzaaa Vezi mesajul
georgy eu o dieta propriu zisa nu am tinut.doar am incercat sa fiu atenta ce si cand mananc.nu mai mancam dupa ora 7 si am rarit consumul de dulciuri si am facut cateva exercitii. minunea nu a tinut mult. am cartea unei tipe monica ramirez care da un plan de dieta si zice ca in 10 zile slabesti 5 kg.am tinut-o la un moment dat si am dat jos vreo2.5 kg.este cam stricta, in sensul ca nu ai voie deloc dulciuri si are alimentele grupate in 4 categorii.e putin cam complicata si nu cred ca o voi tine.intr-adevar nu te infometezi ca ai 6 mese pe zi, dar nu ma incanta.eu ma gandeam ca ar fi buna rina90. am vazut ca are zi doar pentru dulciuri
Buna buburuza
Am cautat si eu dieta monicai ramirez pe net, dar nu am gasit-o...in schimb i-am vazut evolutia ei, de la 125 kg la 55......suna f tentatnt.....5 kg in 10 zile....ar fi vis.....dar pare destul de ireal.....nici daca stau nemancata nush daca as reusi sa dau jos atat de mult in doar 10 zile.... Ai putea sa-mi scrii cam in ce consta meniul unei zile la dieta asta??

Cat despre dieta rina....m-am interesat si eu foarte mult de ea.....pb la mine cu dieta asta e ca eu iubesc laptele sau iaurtul cu muesli....de obicei asta mananc dimineatza....iar in rina din cate stiu nu e permisa combinatia asta.... Si nici nu are cine sa-mi gateasca alt fel de mancare in fiecare zi, iar eu nu sunt f priceputa in bucatarie... deci in general manac ce gasesc prin frigider facut de mama
pupici
__________________
nothing tastes as good as being thin feels

jurnalul meu
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...gika-8785.html
georgika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2012 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1495 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #16 (permalink)  
Vechi 09 apr 2011, 22:09:23
georgika's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 03 apr 2011
Locaţie: constanta, Romania
Vârsta: 35
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 60kg
Mesaje: 19
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal plin de ambitie - georgika

Acum....sa scriu in jurnal ce am mancat azi??......mai bine nu.....a fost una dintre acele zile de mancat haotic.....am avut doar 2 mese....una de fructe si pufuletzi de dimineatza....si masa mea de pranz a fost formata din branza topita, turta dulce si ciocolata....iar cu turta dulce chiar am exagerat un pic la cantitate... deci....azi a fost zi de dezmatz din pacate......am mancat multe dulciuri si nimic sanatos.....offff....tocmai cand speram ca am scapat de obiceiul asta prost.....iar am comis-o
Si din nou.....maine o iau de la capat....cu dieta, nu cu dezmatul (cel putin asa mi-am propus)

Va pupic fetele
__________________
nothing tastes as good as being thin feels

jurnalul meu
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...gika-8785.html
georgika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2012 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1495 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #17 (permalink)  
Vechi 10 apr 2011, 19:57:02
georgika's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 03 apr 2011
Locaţie: constanta, Romania
Vârsta: 35
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 60kg
Mesaje: 19
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal plin de ambitie - georgika

azi....sunt din nou f dezamagita cum am mancat.....incepe sa devina un obicei si nu-mi place
am avut doar 2 mese......nu am mancat mult....dar am mancat numai porcarii.....adica nimic sanatos....de diminetza am mancat un baton fitness, niste coliva si o felie de cozonac.....iar pe la ora 3 am mancat putina mancare de fasole cu 2 felii de paine si vreo 2 ciupercutze cu sos....si asta a fost ultima masa, nu mai am de gand sa manac nimic azi

Si ca sa ma "razbun" pe mancatul haotic de ieri si de azi ..... doar ce am terminat vreo 2 ore de tae-bo.....nu mai am forta si energie pentru nimic....doar pentru o baitza relaxanta si somn....sper ca in monentul cand ma voi cantari sa constat ca a meritat efortul

Ma enerveaza ca nu reusesc sa-mi organizez mesele asa cum trebuie.... cateodata cred ca nu voi reusi niciodata sa slabesc..... dar incerc sa-mi pastrez optimismul....
Maine e o noua zi....incepe o noua saptamana....si eu imi propun sa reincep sa manac sanatos

Va doresc o saptamana minunata
__________________
nothing tastes as good as being thin feels

jurnalul meu
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...gika-8785.html
georgika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2012 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1495 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #18 (permalink)  
Vechi 11 apr 2011, 01:40:28
buburuzaaa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 16 mar 2011
Locaţie: focsani, Romania
Dieta: Rina 90
Date: 169cm, 62kg
Mesaje: 65
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal plin de ambitie - georgika

bunaaa...cozonac... coliva ...imi ploua in gura. se intampla si la alte case ca atunci cand are ceva dulce sa nu stie ce sa manance mai intai , iar apoi apare sentimentul de vinovatie. eu azi la capitolul dulce am mancat 1 ciocolata si un pachetel de biscuiti belvita, care apropo 50 gr au 220 kal(incredibil de mult pentru o cantitate atat de mica)
dieta monicai ramirez nu permite consumul de lapte si nici cereale, ci doar branza de vaci sau telemea. ti-am zis eu nu am dat 5 kg si 2,5 poate ca am gresit pe undeva, nus ce sa iti zic...daca vrei eu ti-o trim prin mesaj.
  #19 (permalink)  
Vechi 14 apr 2011, 11:45:14
georgika's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 03 apr 2011
Locaţie: constanta, Romania
Vârsta: 35
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 60kg
Mesaje: 19
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal plin de ambitie - georgika

Buna fetelor
Mi-a fost dor de voi... sa va citesc.....Am fost destul de ocupata zilele astea si nu am mai apucat sa intru sa dau raportul.....dar de luni pana azi am fost foarte cuminte....am macat sanatos si mi-am facut exercitziile in fiecare zi...din pacate nu am mancat mai mult de 1000 cal pe zi....stiu ca nu e sanatos, dar eu m-am simtit satula, si am avut grija sa ii ofer corpului cam tot ce are nevoie
Azi sunt foarte fericita......s-a facut o sapt de cand m-am apucat de dieta.....si azi m-am cantarit si m-am masurat...AM SLABIT UN KG.....si am dat jos cam 0,5-1 cm de prin toate partile
Stiu ca nu este mult un kg, dar ma bucur ca am vazut cantarul miscandu-se...stationa de mult la aceleasi kg.....parca se si vad putin diferentele in oglinda....si asta ma ambitioneaza sa merg mai departe
Pana la Paste as vrea sa ajung la 58 kg.....asta inseamna ca ar trebui sa slabesc 2 kg in 10 zile.....stiu e e un target cam nerealist.....dar oricum m-am hotarat ca nu voi renunta la dieta in favoarea unei mese copioase de sarbatori

Buburuza cand ai timp trimite-mi si mie te rog reteta monicai ramirez....sa o studiez si sa vad despre ce-i vorba....m-as multumi si cu 2,5 kg pierdute in 10 zile

Hugs pt toate slabutele......sa aveti o zi frumoasa


__________________
nothing tastes as good as being thin feels

jurnalul meu
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...gika-8785.html
georgika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2012 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1495 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #20 (permalink)  
Vechi 14 apr 2011, 13:58:45
bebi's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 24 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Cipru
Dieta: hipocalorica
Date: 169cm, 107kg
Mesaje: 2.748
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 15 mesaje
Implicit Re: Jurnal plin de ambitie - georgika

Felicitari pentru kg pierdut si la cat mai multe kg date jos.Nu e bine sa mananci doar 1000de calorii pe zi trebuie sa ai 1200-1400 de calorii ca atunci cand o sa ajungi la stagnare sa ai de unde scadea asa daca tu ai 1000de calorii ingerate cand o sa ajungi la stagnare ce o sa faci??
bebi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2485 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1968 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1711 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
alimentatie, greutate, jurnal, kilograme, sanatos, slabit, sustinere, tentatii

Opţiuni subiect

Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Cum sa am ambitie ca sa slabesc? mvthebest Motivatie 115 07 feb 2012 16:15:47
Un mic dejun plin de grasime mishutza Alimentatia 11 29 mar 2011 05:22:13
un ten sanatos si plin de stralucire! kathy Ten 39 21 mar 2011 17:19:22
Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89 buterfly89 Arhiva jurnale slabit 277 30 aug 2010 10:58:15

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole