forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal PrintZzY (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-printzzy-11324.html)

PrintZzY 24 mar 2012 14:12:54

Jurnal PrintZzY
 
Buna:-*
Numele meu este Stefania si am 15 ani(nu stiu de ce am pus 17 la profil...asta a fost acum un an)
Nu am avut dintotdeauna probleme cu kg.M-am ingrasat din cauza ca am mancat destul de mult si nu am facut foarte multa miscare.
Acum vreau sa arat ca se poate slabi cu mult sport si cu o alimentatie normala(fara dieta, dar si fara excese)
Acum ca a venit caldura voi incerca sa ies cat mai des cu rolele si cu bicicleta,dar nu prea am timp din cauza scolii:((+ca fac insanity si sper sa-l duc pana la capat
Scopul meu este sa ajung la 50 kg si sa imi perfectionez aptitudinile fizice


happygirldiana 24 mar 2012 20:24:00

Re: Jurnal PrintZzY
 
Citat:

Anterior postat de PrintZzY (Post 993871)
Buna:-*
Numele meu este Stefania si am 15 ani(nu stiu de ce am pus 17 la profil...asta a fost acum un an)
Nu am avut dintotdeauna probleme cu kg.M-am ingrasat din cauza ca am mancat destul de mult si nu am facut foarte multa miscare.
Acum vreau sa arat ca se poate slabi cu mult sport si cu o alimentatie normala(fara dieta, dar si fara excese)
Acum ca a venit caldura voi incerca sa ies cat mai des cu rolele si cu bicicleta,dar nu prea am timp din cauza scolii:((+ca fac insanity si sper sa-l duc pana la capat
Scopul meu este sa ajung la 50 kg si sa imi perfectionez aptitudinile fizice


Buna, Stefania!Vad ca ai cont inca de anul trecut dar iti spun acum bine ai venit:)
Iti doresc mult succes de aici incolo si sa ai multa vointa.Cred ca ai ales un drum foarte bun si corect, fara excese si cu un pic de sport sigur se poate slabi si sunt sigura ca poti ajunge la final si iti poti atinge scopul!
Bafta si sa ne mai auzim!~:-*

PrintZzY 25 mar 2012 13:44:42

Re: Jurnal PrintZzY
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 994038)

Buna, Stefania!Vad ca ai cont inca de anul trecut dar iti spun acum bine ai venit:)
Iti doresc mult succes de aici incolo si sa ai multa vointa.Cred ca ai ales un drum foarte bun si corect, fara excese si cu un pic de sport sigur se poate slabi si sunt sigura ca poti ajunge la final si iti poti atinge scopul!
Bafta si sa ne mai auzim!~:-*

Buna
Multumesc!>:D<

Rallara 26 mar 2012 17:04:26

Re: Jurnal PrintZzY
 
Ceau scumpa, succes la slabit... nu e drumul prea lung oricum;)>:D<
Mentine stilul de viata sanatos, si nu vei avea probleme nici pe viitor.:-*

PrintZzY 26 mar 2012 18:59:02

Re: Jurnal PrintZzY
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 995561)
Ceau scumpa, succes la slabit... nu e drumul prea lung oricum;)>:D<
Mentine stilul de viata sanatos, si nu vei avea probleme nici pe viitor.:-*

Buna!Multumesc de incurajari:-*
Am vazut la semnatura ta un citat din Shogun.Ai citit romanele?Cum sunt?Eu as vrea sa le citesc dar nu am timp...Stiu doar ca sunt cu samurai:">(imi place foarte mult cultura asiatica)

Rallara 26 mar 2012 19:31:34

Re: Jurnal PrintZzY
 
Citat:

Anterior postat de PrintZzY (Post 995697)
Buna!Multumesc de incurajari:-*
Am vazut la semnatura ta un citat din Shogun.Ai citit romanele?Cum sunt?Eu as vrea sa le citesc dar nu am timp...Stiu doar ca sunt cu samurai:">(imi place foarte mult cultura asiatica)

Ceau, cu mult drag, oricand>:D<

Da, le-am citit, e una care a ajuns sus de tot in topul preferintelor mele cand vine vorba de carti... deci sunt extraordinare, de ce nu ai timp? Inlocuieste T.V.-ul cu cartea si vei avea timp asa.:-* Asta daca te uiti la T.V., poate nu ai timp nici de el... ce sa zic... in alta ordine de idei... poate ar fi mai apreciata cartea umpicut mai tarziu in cazul tau... asa, peste vreo 5-10 ani.>:D< Acum in schimb ti-as recomanda cu mare caldura "Jane Eyre" sau "Pe aripile vantului".:-*

Am o verisoara dulce mai mica cu un an decat tine, mi-e ca o surioara.:x Citeam in iarna cartuliile, ambele aproximativ la fel de voluminoase... ea citea "Contele de Monte Cristo" si am ras impreuna de fobia ei de cartile atat de groase ca Shogunul:)):)) Da, si eu la 14-15 ani ma feream de pagini muuuuulte:)) E 20:30, presupun ca te uiti la "Pariu cu viata":)


Te pup:-*

PrintZzY 26 mar 2012 20:38:48

Re: Jurnal PrintZzY
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 995733)


Ceau, cu mult drag, oricand>:D<

Da, le-am citit, e una care a ajuns sus de tot in topul preferintelor mele cand vine vorba de carti... deci sunt extraordinare, de ce nu ai timp? Inlocuieste T.V.-ul cu cartea si vei avea timp asa.:-* Asta daca te uiti la T.V., poate nu ai timp nici de el... ce sa zic... in alta ordine de idei... poate ar fi mai apreciata cartea umpicut mai tarziu in cazul tau... asa, peste vreo 5-10 ani.>:D< Acum in schimb ti-as recomanda cu mare caldura "Jane Eyre" sau "Pe aripile vantului".:-*

Am o verisoara dulce mai mica cu un an decat tine, mi-e ca o surioara.:x Citeam in iarna cartuliile, ambele aproximativ la fel de voluminoase... ea citea "Contele de Monte Cristo" si am ras impreuna de fobia ei de cartile atat de groase ca Shogunul:)):)) Da, si eu la 14-15 ani ma feream de pagini muuuuulte:)) E 20:30, presupun ca te uiti la "Pariu cu viata":)


Te pup:-*

Mi-as dori sa ma uit la ceva la TV acum dar nu am timp dau maine 2 teste:((
Astazi nu am putut sa fac insanity pentru ca cand am luat o pauza de la invatat a inceput sa ma doar capul(cred ca am racit):((
Nu am timp de citit deoarece sunt pe profil real si am destul de mult de invatat;;)
Eram sa uit...M-am uitat pe evolutia ta...Bravo pentru kg slabite: incet si cu grija

bluelf 27 mar 2012 08:48:55

Re: Jurnal PrintZzY
 
Hei, Stefania! Eu sunt Irina. Si eu sunt relativ noua pe aici :)). Doar ca eu nu am cont de anul trecut. Vad ca esti axata pe sport. Felicitari, si mie imi place miscarea. Siii, deasemenea, cultura asiatica. M-am apucat chiar sa invat japoneza de dragul ei:)).
In orice caz, multa bafta si incredere la slabit. O zi frumoasa sa ai :) si spor la scoala :)

PrintZzY 27 mar 2012 16:33:43

Re: Jurnal PrintZzY
 
Citat:

Anterior postat de bluelf (Post 996248)
Hei, Stefania! Eu sunt Irina. Si eu sunt relativ noua pe aici :)). Doar ca eu nu am cont de anul trecut. Vad ca esti axata pe sport. Felicitari, si mie imi place miscarea. Siii, deasemenea, cultura asiatica. M-am apucat chiar sa invat japoneza de dragul ei:)).
In orice caz, multa bafta si incredere la slabit. O zi frumoasa sa ai :) si spor la scoala :)

Buna!Multumesc la fel!>:D<De abia astept vacanta ca sa timp liber
Din intamplare asculti si kpop?;;)

PrintZzY 27 mar 2012 17:57:57

Re: Jurnal PrintZzY
 
Ieee...in sfarsit am facut prima zi de Core cardio & balance>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:29:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO