Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal karmen24 - Nu slabesc deloc...

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #1 (permalink)  
Vechi 27 apr 2012, 10:49:32
karmen24's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 20 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Fara fast-food, cartofi , dulciuri, sucuri dulci, multe salate.
Date: 172cm, 88kg
Mesaje: 4
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Exclamation Jurnal karmen24 - Nu slabesc deloc...

Buna ziua, Numele meu este Alina si am o problema de ordin nutritionist / psihologic ..Am ajuns in starea in care stau in pat si nu pot sa adorm deoarece ma gandesc la faptul ca de aproximativ 5 luni merg la sala de 3 ori pe saptamana , cate 2 ore ( tae-bo , zumba), merg pe role , bicicleta, merg pe jos, m-am despartit de tigari , fast-food , prajeli , cartofi + altele si NIMIC. Nu se vede absolut nimic la cantar! Nutritionista mi-a spus ca , corpul meu transforma grasimea in muschi si de accea nu se vede la cantar dar totusi e demoralizant sa nu vad o schimbare dupa atata timp si sa vad cum apar mereu povesti de genul..."Am slabit zeci de kilograme....." Ca sa nu ma adaug faptul ca de 2 luni fac si tratamente de genul electrostimulari , masaje anticelulitice si impachetari.... Ma deranjeaza enorm cand ma gandesc ca vine iar vara si iar stau sa port tricouri largi , rochii lungi si largi doar ca sa acopar din nou abdomenul destul de maricel...Merg pe 26 de ani , am 1.73 inaltime si peste 85 de kg ..... Sper sa pot sta de vorba cu cineva care sa imi dea curaj sa merg mai departe deoarece sincer imi vine sa renunt la tot si sa ma impac cu ideea ca asa o sa fiu mereu.....oricate probleme as avea cu tensiunea sau tiroida ( pentru care iau tratamente...).

Va multumesc.
karmen24, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
karmen24, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2780 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2263 kcal/zi. Pentru a slăbi 10 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 197 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2 (permalink)  
Vechi 27 apr 2012, 14:51:33
kasty's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: nu stiu inca....
Date: 164cm, 68.60kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 30 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnal karmen24 - Nu slabesc deloc...

Citat:
Anterior postat de karmen24 Vezi mesajul
Buna ziua, Numele meu este Alina si am o problema de ordin nutritionist / psihologic ..Am ajuns in starea in care stau in pat si nu pot sa adorm deoarece ma gandesc la faptul ca de aproximativ 5 luni merg la sala de 3 ori pe saptamana , cate 2 ore ( tae-bo , zumba), merg pe role , bicicleta, merg pe jos, m-am despartit de tigari , fast-food , prajeli , cartofi + altele si NIMIC. Nu se vede absolut nimic la cantar! Nutritionista mi-a spus ca , corpul meu transforma grasimea in muschi si de accea nu se vede la cantar dar totusi e demoralizant sa nu vad o schimbare dupa atata timp si sa vad cum apar mereu povesti de genul..."Am slabit zeci de kilograme....." Ca sa nu ma adaug faptul ca de 2 luni fac si tratamente de genul electrostimulari , masaje anticelulitice si impachetari.... Ma deranjeaza enorm cand ma gandesc ca vine iar vara si iar stau sa port tricouri largi , rochii lungi si largi doar ca sa acopar din nou abdomenul destul de maricel...Merg pe 26 de ani , am 1.73 inaltime si peste 85 de kg ..... Sper sa pot sta de vorba cu cineva care sa imi dea curaj sa merg mai departe deoarece sincer imi vine sa renunt la tot si sa ma impac cu ideea ca asa o sa fiu mereu.....oricate probleme as avea cu tensiunea sau tiroida ( pentru care iau tratamente...).

Va multumesc.
Hey, Alina draga mea capul sus!
cum sa te descurajezi asa.... plus ca si stresul ingrasa... asa ca lasa stresul, continua sa faci sport si sa mananci sanatos
s-ar putea sa nu dea randament mom pt ca ai prb cu tiroida(din cate am inteles esti pe tratament pt tiroida), dupa ce se va regla aceasta prb a glandei sigur vei avea rezultate
tratamentul de tiroida se va term si dc totul va fi ok vei avea timp in 2 luni sa dai jos aprox 7-10 kg asa ca vei arata bine la vara
si draga mea imp e sa te simti tu bine in pielea ta
complexe au si fetele slabanoage si cele plinute.... viata noastra nu trb sa se raporteze la asta
te pupic
__________________
jurnal kasty
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...sty-10962.html
Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.
  #3 (permalink)  
Vechi 27 apr 2012, 15:01:44
laurra's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 11 oct 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Usor hipocalorica
Date: 164cm, 101.1kg
Mesaje: 2.796
Aprecieri acordate: 443
Am fost apreciat(a) de 398 ori in 271 mesaje
Implicit Re: Jurnal karmen24 - Nu slabesc deloc...

Poate ca te supraantrenezi....Tina a patit la fel ca tine desi manca 60%raw
Ia vezi si vorbeste cu ea Despre slabuta: Tina
__________________
Controlul carbohidraților
laurra, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2266 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1749 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1233 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4 (permalink)  
Vechi 27 apr 2012, 20:47:48
florina198's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Luna, Romania
Vârsta: 39
Date: 176cm, 82kg
Mesaje: 9
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal karmen24 - Nu slabesc deloc...

Imi dau seama ca e foarte demotivant sa te straduiesti sa slabesti si sa nu vezi nici un fel de rezultat... Si mie mi s-a intamplat asta... din ianuarie pana acum, la sfarsitul lunii aprilie abia daca am slabit un kilogram, cu sport de 5-6 ori pe saptamana. dar trebuie sa perseverezi, sa-ti formezi un stil de viata sanatos fara sa te concentrezi defapt pe fiecare gram dat jos, sa gandesti pe termen lung...
Stiu si ca e mai usor de spus, mai greu de facut, dar renuntarea nu te va ajuta la nimic, nu te va face sa te simti mai bine in corpul tau.
Eu iti urez multa rabdare si putere sa depasesti momentul! Alege sanatatea in primul rand!
florina198, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2882 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2365 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1333 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5 (permalink)  
Vechi 27 apr 2012, 23:11:23
Alexik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal karmen24 - Nu slabesc deloc...

Mi-a spus o prietena de o tipa ce are 1.58m , 55kg si are ABDOMEN PERFECT

Nu te mai lua dupa "am slabit 10 kg".Asa , ai slabit 10 si daca-ti atarna pielea sau nu se cunoaste ce castigi?!Eu n-am mai atins de mult cantaru.Nu ma mai intereseaza deloc.Important e ca slabesc si au observat si altii.

Vad ca ai problema cu tiroida.Poate din cauza asta dai greu , f greu.Ai grija ca de la tiroda daca te impaci cu gandul poti sa te ingrasi.
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done



  #6 (permalink)  
Vechi 27 apr 2012, 23:21:03
aussie_girl's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal karmen24 - Nu slabesc deloc...

Alina, intampin aceeasi problema: in sensul ca merg la sala si lucrez zi de zi cate 110-120 de minute (imi e si rusine sa mai recunosc pe site..pentru ca lumea se asteapta sa slabesc in .."valuri" ) si totusi sunt sptamani intregi cand nu se vede nimic la cantar. Acum..un ceva ar trebui tu sa sesizezi la haine (ca eu acolo incep sa simt diferentele). Ce am mai facut eu in ultima saptamana ..am rarit mersul la sala..(o zi da una nu..sau chiar o zi da doua nu..)..asa pentru o vreme..apoi intensifici iar. Trebuie sa ai grija sa faci sport atat cat ai sa poti duce, pentru ca daca ai sa te opresti din facut sport ai sa pui la loc kilograme..Trebuie ales ceva (un sport si un ritm) pe care sa-l poti repeta saptamana de saptamana.

Ok, tu faci chestia asta de 5 luni..chiar nici un kil in jos??? Nu cred!! Eu cred ca s-a misca tun pic cantarul..dar nu cum ai fi dorit tu. Uneori organismul nostru are nevoie de o perioada ca sa stabileasca ce vrei sa faci cu el..Poate organismului tau ii trebuie o perioada mai lunga sa decida.. Zambesc..nu rad..doar zambesc pentru ca desi suna tare "plastic" ce spun eu aici sa stii ca e foarte adevarat.
Curaj, nu te opri..continua.

Inca ceva, dieta..nu tine o dieta drastica..tine o dieta care sa iti permita sa mananci o prajiturica la o petrecere fara ca acea prajiturica sa nu te duca a douazi la n plus la cantar de 1 kg si o frica de zile mari!! Alege o dieta cat de cat rezonabila..si sportul la fel.baga un ritm, acceptabil. In nici -un caz nu renunta!

Te pup si bine ai venit printre noi!
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
  #7 (permalink)  
Vechi 28 apr 2012, 10:38:53
karmen24's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 20 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Fara fast-food, cartofi , dulciuri, sucuri dulci, multe salate.
Date: 172cm, 88kg
Mesaje: 4
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal karmen24 - Nu slabesc deloc...

va multumesc pentru raspunsuri.
Ideea e ca am 3 noduli la tidoida, iau tratament de mai bine de 6 luni in ideea de a se retrage fara sa fiu nevoita sa ajung la operatie. la sala merg doar lunea , miercurea si vinerea, atat imi permite timpul. Da trebuie sa recunosc ca la haine se simte ca as fi dat jos, dar nenorocitu de cantar imi da curajul peste cap . Dieta nu pot sa zic k tin una drastica, adica am reusit de aproape 7 luni sa ma las si de fumat, cu alcoolul nu le am pt ca conduc si nu se pupa cele 2 activitati , am renuntat la fast-food, sucuri ( mai beau ocazional de pofta), cartofi, prajeli, ciocolata...
O sa merg in continuare la sala, cred ca o sa arunc cantarul intr-un colt indepartat din debara...
Stiu ca nu conteaza prea mult , dar si eu si sora mea am "mostenit" de la tata oasele grele, soldurile mai late.
Intr-un fel sunt impacata cu fizicul meu doar dupa ce ies de la sala...dupa aia vad peste tot doar fete slaaaaaabe slaaaabe..mass-media nu ajuta deloc...promoveaza doar idealul de 90-60-90....si e cam greu sa te simti bine in pielea ta intr-o asa lume.
Nu am nimic cu fetele slabe, bravo lor....doar ca sunt de parere ca si fetele peste 70 de kg ar trebui promovate....eu zic ca ar fi un impuls de curaj
.
Ma bucur ca am gasit acest forum. voi citi in continuare mesajele si ideile de aici.
karmen24, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
karmen24, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2780 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2263 kcal/zi. Pentru a slăbi 10 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 197 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #8 (permalink)  
Vechi 28 apr 2012, 12:59:04
kasty's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: nu stiu inca....
Date: 164cm, 68.60kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 30 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnal karmen24 - Nu slabesc deloc...

in primul rand sanatate maxima si sper sa nu ajungi la operatie
e bine ca ajungi si acele 3 zile/ sapt la sala... eu nu ajung deloc, doar ca incerc sa fac sport acasa
esti o persoana ambitioasa dc ai reusit sa renunti la chestiile nocive, asa ca lasa cantarul deoparte
daca se cun la haine inseamna ca nu e tot efortul tau in zadar, iti tonifiezi corpul
apropo de mass media: eu nu sunt de acord ca promoveaza doar slabanoagele: hai sa nu uitam si vedetele "plinute"de la noi cat si din afara
ma refer la moderatoare(care au ceva creier ) nu la asistentele Tv care sunt doar de decor
la noi sunt cateva si cunoscute de tot poporul: Teo, M. Tatu.... si altele , iar international nu-ti dau decat un sg exemplu :oprah
acum depinde la care vrei u sa te raportezi
spre exemplu mi-ar placea sincer sa ma compare lumea cu Teo Trandafir decat cu Bianca Dragusanu sau Daniela Crudu, pt ca dc ar exista aceasta comparatie eu nu m-as gandi la grasime ci la faptul ca este o pers inteligenta cu realizari cu ajutorul creierului, nu cu ajutorul popoului(sa fiu finuta)
__________________
jurnal kasty
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...sty-10962.html
Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.
  #9 (permalink)  
Vechi 28 apr 2012, 22:05:41
Olime's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 31 aug 2010
Locaţie: Praga, Cehia
Vârsta: 39
Dieta: Monty
Date: 160cm, 82.8kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 136
Am fost apreciat(a) de 166 ori in 121 mesaje
Implicit Re: Jurnal karmen24 - Nu slabesc deloc...

Citat:
Anterior postat de karmen24 Vezi mesajul
Buna ziua, Numele meu este Alina si am o problema de ordin nutritionist / psihologic ..Am ajuns in starea in care stau in pat si nu pot sa adorm deoarece ma gandesc la faptul ca de aproximativ 5 luni merg la sala de 3 ori pe saptamana , cate 2 ore ( tae-bo , zumba), merg pe role , bicicleta, merg pe jos, m-am despartit de tigari , fast-food , prajeli , cartofi + altele si NIMIC. Nu se vede absolut nimic la cantar! Nutritionista mi-a spus ca , corpul meu transforma grasimea in muschi si de accea nu se vede la cantar dar totusi e demoralizant sa nu vad o schimbare dupa atata timp si sa vad cum apar mereu povesti de genul..."Am slabit zeci de kilograme....." Ca sa nu ma adaug faptul ca de 2 luni fac si tratamente de genul electrostimulari , masaje anticelulitice si impachetari.... Ma deranjeaza enorm cand ma gandesc ca vine iar vara si iar stau sa port tricouri largi , rochii lungi si largi doar ca sa acopar din nou abdomenul destul de maricel...Merg pe 26 de ani , am 1.73 inaltime si peste 85 de kg ..... Sper sa pot sta de vorba cu cineva care sa imi dea curaj sa merg mai departe deoarece sincer imi vine sa renunt la tot si sa ma impac cu ideea ca asa o sa fiu mereu.....oricate probleme as avea cu tensiunea sau tiroida ( pentru care iau tratamente...).

Va multumesc.
Buna Alina si bine ai venit pe acest forum!!
Dupa cum am observat, avem cam aceeasi greutate, desi eu am inceput in Ianuarie de la 103 kg....spre rusinea mea!!
Acum cativa ani am trecut si eu prin situatia ta, mergeam la sala zilnic si dupa 2 luni am observat ca in loc sa dau jos, reusisem sa pun 3 kg si exact la fel mi s-a spus si mie, ca grasimea se transforma in muschi....nu stiu daca era adevarat sau nu dar din momentul ala am incetat sa mai merg la sala. Nu zic ca ar trebui si tu sa faci la fel!
In orice caz, e foarte bine ca ai renuntat la mancarea nesanatoasa si la fumat! Si eu am renuntat si nu pot sa zic ca tin o dieta anume, dar pur si simplu m-am obisnuit sa mananc sanatos, corect, la timp si sa fac sport regulat.
Iar faptul ca vine vara si trebuie sa porti tricouri largi, nu inseamna ca nu poti arata bine
Eu sincer mereu am avut probleme cu greutatea, dar m-am simtit f bine in pielea mea si acum ca am dat jos cateva kg, e si mai bine. Tot mult peste limita normala am, dar nu ma mai stresez zi si noapte, imi vad de stilul de viata sanatos pe care l-am adoptat
Incearca sa nu te mai gandesti ca esti plinuta, totusi esti mult mai inalta ca mine si nu cred ca se vede asa cum crezi tu, in plus ai si spus ca mostenesti oasele grele de la tatal tau.
Cel mai important e sa rezolvi problema de sanatate cu tiroida si apoi usor usor o sa incepi sa slabesti asa cum iti doresti tu. Intre timp trebuie sa nu te mai stresezi, mai ales ca si stresul dauneaza tiroidei.
Iti doresc muuuulta sanatate si gandire pozitiva!
__________________
Jurnal Olime
Olime, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2028 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1511 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #10 (permalink)  
Vechi 30 apr 2012, 16:33:31
Anca M's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 13 apr 2012
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Personalizată
Date: 164cm, 58.8kg
Mesaje: 63
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal karmen24 - Nu slabesc deloc...

Bună, Alina! Felicită-te singură în primul rând pentru că vorbeşti deschis despre asta. Ştiu că o chestie au repetat şi fetele mai sus - dar dacă renunţi, nu va fi mai bine. Pentru că tu poţi spune că te obişnuieşti cu ideea că toată viaţa vei fi aşa, dar amândouă ştim că nu te vei obişnui şi vei continua să fii urmărită de gândul ăsta. În plus, de unde ştii că toată viaţa vei avea kilograme în plus? Nu putem prezice asta, nu putem asuma că ştim sigur ce se va întâmpla. Nu ştim ce se poate întâmpla nici în următoarele cinci minute, dărămite toată viaţa.
Şi nu contează că rezultatele vin mai încet - ştii cum se spune, slow but steady. Important e să nu te dai bătută şi să ai răbdare.
 

Informatii despre slabit
5, ajutor, am, calorii, deloc, dieta, luni, nevoie, sala, sanatos, slabesc, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnal Madalinafrincu - nu mai stiu cum sa slabesc.... madalinafrincu Arhiva jurnale slabit 28 20 iul 2011 16:17:17
Nu mai reusesc sa slabesc corydona Am nevoie de ajutor! 29 28 apr 2011 15:36:25
Nu pot sa slabesc deloc reea_pysy Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg 98 11 feb 2011 17:21:52
Nu reusesc sa slabesc! Slabuta Alimentatia 0 10 feb 2011 18:17:39
Nu reusesc sa slabesc Madlynn Pregatirea pentru slabire 12 12 ian 2011 21:03:56

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole