forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Ralu (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-ralu-3135.html)

rallu 14 mar 2010 20:17:34

Jurnal Ralu
 
Buna seara fetelor!

Nu v-am mai vizitat de ceva timp. Am intrat din nou pe slabute.ro pentru ca vreau, din nou sa slabesc. A trebuit din pacate sa-mi mut ticker-ul cu greutatea initiala de la 58 la 59 - o greutate pe care cred ca n-am avut-o niciodata:(. Sau poate ca nici nu m-am cantarit cand eram atat de grasa:(.
Asadar....plec azi, 14.03.2010 de la 59 de kg... (nu spun ca saptamana trecuta pe vremea asta aveam 60).
Regimul meu: un fel de dieta Montignac. Incerc sa aplic principiile acestei diete. Mananc dimineata si la pranz destul de variat, iar seara INCERC sa manac fructe sau iaurt sau lapte. Nu vreau sa slabesc foarte repede. 3-4 kg pe luna. Deocamdata fac prea putin sport, dar remediem.
Mult succes tuturor! Si mie
Imi trebuie multa-multa putere.

Raluca

Roxana 14 mar 2010 20:31:17

Re: Jurnal Ralu
 
Bine ai revenit printre noi....si bafta la cat mai multe kg minus !

andra_aly 14 mar 2010 20:37:42

Re: Jurnal Ralu
 
bine ai revenit raluca>:D<>:D<>:D<

rallu 14 mar 2010 21:00:47

Re: Jurnal Ralu
 
Bine v-am gasit si multumesc de primire.
Ma ajutati, va rog, sa-mi editez datele personale. Cred ca am trecut din greseala anul nasterii 1980, sunt nascuta in 1982. Merci

manuela 14 mar 2010 22:13:10

Re: Jurnal Ralu
 
Buna,Ralu!!!Bine ai revenit>:D<!Si eu sunt "revenita":))Ma apuc DIN NOU de slabit!!!Am lipsit si eu o perioada de pe forum,dar am reveni,sper eu,cu forte proaspete!Spor la slabit!!! pup:-*

ianna 15 mar 2010 04:36:41

Re: Jurnal Ralu
 
Bine ai revenit in gasca noastra[*44*]

Sa inteleg ca e grea mentinerea? si ai reusit sa repui kg sau doar te-ai lasat batuta in lupta cu kg?

Oricum... mult succes. Vad ca stii ce faci si ce vrei[*76*]

La ce capitol stai mai rau? Vointa? Dulciuri? Sport?

Suzume 15 mar 2010 17:01:18

Re: Jurnal Ralu
 
Buna Raluca si bine ai venit. La 59kg nu esti imensa si nu te mai gandi negativ ca te descurajezi singura.

Bafta >:D<

rallu 15 mar 2010 22:23:34

Re: Jurnal Ralu
 
Ciao fetelor!!!!
Va multumesc din suflet ca v-ati facut timp sa-mi vizitati jurnalul. Va multumesc pentru incurajari.
In vara, inainte sa merg mare m-am chinuit mult de tot sa slabesc. Mancam foarte putin si faceam foarte mult sport, dar rezultatele s-au lasat asteptate. Nu am slabit prea mult. Aratam groaznic. Dupa ce m-am intors nu am mai luptat cu kilogramele. Nu am renuntat, doar am amanat. Oricum sunt foarte dezamagita de cum arat, de cum mi-am permis sa ajung. Inainte oscilam intre 54 si 55 si ma omoram cu sportul si tot mi se parea ca sunt grasa....acum ce sa mai zic?
Stau bine la vointa si la sport si cred ca si la dulciuri, desi trebuie sa mananc din cand in cand ceva pentru ca altfel am tot timpul senzatia de foame.
De data asta mi-am propus sa am rabdare. Sa slabesc intre 3 si 4 kg pe luna si sa nu ma mai cantaresc in fiecare zi. Vai doamne! Cum imi mai strica ziua cantaritul asta dupa masa.

Ma pun la sport.
Va pup si va doresc mult succes!

rallu 15 mar 2010 23:02:42

Re: Jurnal Ralu
 
Gata si sportul. Deocamdata ajung 30 min.
Noapte buna!
Raluca

rallu 16 mar 2010 21:19:54

Re: Jurnal Ralu
 
Buna seara!
In sfarsit pot sa ma pun la sport...sincer as cam prefera sa ma pun in pat...dar tare vreau sa vad duminica minus un kg pe cantar.

Va pup.
Noapte buna!
R


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:47:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO