forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Red_Rose (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-red_rose-2857.html)

Red_Rose 21 feb 2010 05:46:00

Jurnal Red_Rose
 
Salut,slabutelor!
Mi-am creat un album nou pt ca cel vechi e uitat si nu ma aranjeaza..deja ma cunoasteti cred ca )) aici putem vorbi pe orice tema..intrebati-ma orice,nu ma supar de chat sau offtopicuri >:D< astept cit mai multe mesaje de la voi :x
p.s. Slabuta,subiectul cela vechi creat de mine e posibil de sters?

ali_lumi 21 feb 2010 12:41:15

re: Jurnal Red_Rose
 
Buna rose:)
Sunt sigura ca se poate sterge de catre slabuta/vadmin:)

Red_Rose 21 feb 2010 12:47:03

re: Jurnal Red_Rose
 
aha )
tu cmf?

ali_lumi 21 feb 2010 12:48:32

re: Jurnal Red_Rose
 
Bineee.... putin plictisita ca iubi nu vrea sa se trezeasca:(
in rest ma doare putin burtik. tu ??

Red_Rose 21 feb 2010 12:50:39

re: Jurnal Red_Rose
 
eu nu demult m-am trezit )) aseara m-am culcat la 6 dimineata si 6 ore mi-au ajuns de dormit :)
inghetaata e tare rea pt silueta? am mincat azi una asa nu tare mare..:D

ali_lumi 21 feb 2010 12:55:22

re: Jurnal Red_Rose
 
Pai nu prea e buna. dar....
Nu scria pe ea cate kcal are?:D

Red_Rose 21 feb 2010 13:27:21

re: Jurnal Red_Rose
 
200 cal..dar o inghetata are 70 gr..si fractia masica de grasime 4.5..

mika_me 21 feb 2010 13:34:48

re: Jurnal Red_Rose
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 93935)
Bineee.... putin plictisita ca iubi nu vrea sa se trezeasca:(
in rest ma doare putin burtik. tu ??

vai ce enervant e si la mine cand e iubitul acasa..el doarme foarte mult..si tot timpul euma trezesc prima...si stau eu cat stau o juma' de ora..o ora..cat mai strang prin casa sau maia mde spalat vase sau ce mai am eu de facut..dar daca nu am nimci de facut..il mai ghiontesc si il intreb din 15 in 15 minute..."mai dormi mult?cat mai dormi?..ca ma plictisesc:(("...

si nu ca am face noi vreo ceva impreuna dupa ce se trezeste..ca cel mai adesea(daca nue ste treaba sau de iesit)..papam si dupa fiecare ia laptopul in brate...si pierde vremea:))...dar e mai bine sa il stiu si pe el treaz:))

Red_Rose 21 feb 2010 13:43:51

re: Jurnal Red_Rose
 
eh cind oare va fi si ziua in care voi avea si eu pe cine sa trezesc :D
am facut putin cardio jump iata si vreau sa-mi fac o cafeluta si sa ma uit un serial..ma doare spatele de la pilates..ultimul timp nu prea fac pilates ca apoi a doua zi ma trezesc cu o durere de spate enorma.Si mereu ma simt obosita ,chiar si dupa somn si nu inteelg dc,chiar simt oboseala in tot corpul,parca corpul doarme dar capul e treaz.

Red_Rose 21 feb 2010 17:49:13

re: Jurnal Red_Rose
 
fetelor,voi nu stiti in partea de jos a burtei,in stinga si dreapta trebuie sa fie ceva putin mai avidentiat cind te lasi putin peste spate?
la mine este ceva umflat parca acolo si des ma doare in locurile alea..


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:46:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO