forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal roxy04 ~ casuta mea (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-roxy04-casuta-mea-7200.html)

roxy04 08 oct 2012 20:52:36

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
buna merge bine slabitul eu am continuat dar nu m am mai cantarit ca nu am mai avut timp....ai aflat ce o sa ai? sarcina usoara si nastere usoara te pwp>:D<

jessik 08 oct 2012 21:00:30

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
posibil sa aflu peste o luna. pai dc nu te-ai cantarit.. dar ai mai tinut vreun regim.. sau sport?

roxy04 08 oct 2012 21:37:04

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 1148211)
posibil sa aflu peste o luna. pai dc nu te-ai cantarit.. dar ai mai tinut vreun regim.. sau sport?

practic nu am tinut regim ci am fost atenta la felul cum am gatit alimentele si nu mi am pierdut acest obicei...adica nu mai pun ulei nu mai prajesc nimic sunt ca niste reguli pe care le respect si acum...nu m am cantarit deoarece nu am avut timp ca acasa nu mai am cantar si ma cantaream in oras ca nu am noroc la ele mereu se strica cantarul si mai bine ma duc in oras si stiu sigur ca merge>:D<

jessik 09 oct 2012 07:06:44

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
dar nu simti deloc, ca ai slabit? mai faci sport? e bine ca ai reguli sanatoase
eu nu mai pot tine cont de nici o regula,, decat sa mananc la timp ca daca nu vomit..#:-ssi am cate o foame... si nu prea am pofta de mancare... ma maresc pe sapt ce trece.. ce sa fac.. o sa slabesc eu dupa

roxy04 14 oct 2012 22:38:29

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 1148280)
dar nu simti deloc, ca ai slabit? mai faci sport? e bine ca ai reguli sanatoase
eu nu mai pot tine cont de nici o regula,, decat sa mananc la timp ca daca nu vomit..#:-ssi am cate o foame... si nu prea am pofta de mancare... ma maresc pe sapt ce trece.. ce sa fac.. o sa slabesc eu dupa

sa sti ca parca se simte ceva si la haine si asa pe mune parca ma simt mai usurica...pentru tine important acum este bebe si apoi te gandesti la diete si alte chestii nu te gandi ca pui pe tine nu stiu cate kg gandeste-te sa fie bebe frumos si sanatos ...pupici

roxy04 14 oct 2012 22:43:25

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
slabutele mele dragi si scumpe vreau sa va anunt ca pana la sfarsitul lunii octombrie eu voi pleca la parintii mei in Germania la munca impreuna cu iubitul meu.Am luat aceasta decizie impreuna iar parintii au fost nevoiti sa accepte decizia luata si ne sustin in tot ceea ce vrem sa facem.In mod sigur vom slabi de la munca si efort :D.Am vrea ca la anul sa facem nunta iar mai apoi ne gandim la o casuta facuta de noi si la copii.Sper ca totul sa fie ok si sa reusim sa realizam tot ceea ce ne am propus.Va pupic dulce dulce de tot si va iubesc asa virtual si nu o sa va uit mai intru pe aici sa va mai dau de veste si sa mai pun pozici de pe acolo.Va pupic cu drag:-*

roxy04 22 oct 2012 11:36:15

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
fetelor sa aveti o saptamana frumoasa pentru ca la mine o sa fie o saptamana plinaaa deoarece ma pregatesc de plecare cel mai probabil voi pleca weekendul ce urmeaza si voi pleca cu masina personala deci iara o sa fie un drum lunggg si obositor..numai bine va doresc aveti grija de voi si mai vorbim:x:-*

andra_aly 22 oct 2012 12:01:38

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Sa aveti grija de voi, e bine ca o sa fiti impreuna.>:D<
Succes pe toate planurile va doresc si numai bine.
Te pup Roxy, si sa nu ne uiti:-*

Twisty 22 oct 2012 18:21:53

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
http://www.desicomments.com/dc2/02/183713/183713.gif

roxy04 31 oct 2012 16:34:02

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 1157543)
Sa aveti grija de voi, e bine ca o sa fiti impreuna.>:D<
Succes pe toate planurile va doresc si numai bine.
Te pup Roxy, si sa nu ne uiti:-*

multumim frumos...oricum o sa tinem legatura cat o sa fie posibil pt ca net am acolo dar trebuie sa imi gasesc si timp caci o sa fim la munca:D...o sa pun poze de pe acolo cu noi si cu locurile respective din germania:D pupici>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:49:43.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO