Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal SandsofTime - De la Flubber la fit

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #21 (permalink)  
Vechi 21 sep 2011, 15:16:02
RedOnion's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 aug 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Date: 156cm, 53kg
Mesaje: 837
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal SandsofTime - De la Flubber la fit

Buna, cum mai esti?

Pana la urma ai facut 3 sapt de P90X, bravo, suna maret Si se vad ceva rezultate pe tine? Ma gandesc ca da, ca doar 3 saptamani sunt ceva
__________________
Jurnal Red Onion
Focus on your goals.. do not dwell on your weaknesses and failings, remind yourself constantly WHY you are doing the thing it takes to get you to where you want to be.

You can't get the butt you want by sitting on the one you have.

1 nov 2011 ~54 kg
1 dec 2011 ~58 kg
  #22 (permalink)  
Vechi 21 sep 2011, 15:26:11
SandsofTime's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 23 aug 2011
Locaţie: Constanta, Romania
Dieta: Healthy eating
Date: 163cm, 55kg
Mesaje: 55
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal SandsofTime - De la Flubber la fit

Hey, bine te-am regasit. Legat de P90x, parca nu mai am abdomenul asa mare si "jucaus", dar de brate tot nu sunt multumita si nici de coapse, pentru asta trebuie sa continui cu sportul. Eu asa cu haine pe mine arat ok, in costumul de baie e mai trist. Cand ajung pe la 50 kg ar trebui sa fiu multumita daca o tin tot asa, sa vad.
__________________
“Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if
you fell apart, that's true strength.”

“Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.”
SandsofTime, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2139 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1622 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1494 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #23 (permalink)  
Vechi 24 sep 2011, 21:40:52
SandsofTime's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 23 aug 2011
Locaţie: Constanta, Romania
Dieta: Healthy eating
Date: 163cm, 55kg
Mesaje: 55
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal SandsofTime - De la Flubber la fit

Azi tura cu bicicleta ceva km prin oras, am inceput sa mananc si seminte de in macinate cu iaurt, voi mari gradat pana pe la 2-3 linguri pe zi sa vad ce efect are asupra organismului meu, sper sa imi regleze digestia. Maine sper sa cumpar un cantar de bucatarie ca sa vad exact cat consum, pana acum am aproximat, dar e mai usor daca as obtine cantariri precise ale alimentelor sa imi dau seama daca mananc prea putin (prea mult e putin probabil). Cam atat, va voi tine la curent cu evolutia mea.
__________________
“Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if
you fell apart, that's true strength.”

“Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.”
SandsofTime, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2139 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1622 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1494 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #24 (permalink)  
Vechi 02 nov 2011, 20:09:21
SandsofTime's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 23 aug 2011
Locaţie: Constanta, Romania
Dieta: Healthy eating
Date: 163cm, 55kg
Mesaje: 55
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal SandsofTime - De la Flubber la fit

Hello again. Nu am mai scris de mult prea multa vreme aici pentru ca m-a lovit apatia si nu prea am mai avut chef de nimic. Cand zic nimic ma refer si la sport unde a cam scartait rau situatia. De la 5-6 ori pe saptamana intens daca fac de 2 ori e bine si nu sunt multumita. Merg pe jos, mananc sanatos, dar nu cred ca mi se va tonifia corpul doar cu atat. Poate imi fac si niste poze si le postez aici ca sa intelegeti la ce ma refer, toata ziua ma "plang". Mancarea nici nu ma mai intereseaza ca am deja intrat in sange mancatul sanatos, cantitati, calorii. Mama spune ca vreau sa ma fac fotomodel, da' stiti cum sunt cei din generatia veche (e mai in varsta), nu prea intelege cum sta treaba cu % grasime, impactul asupra sanatatii. Si ea nici nu face vreun efort sa slabeasca cu toate afectiunile pe care le are, de cate ori am incercat sa ii explic degeaba.

Planul de bataie pana la Revelion este sa ajung la greutatea de la ticker, ceea ce inseamna 5-6 kg date jos in 2 luni. Daca nu voi reusi nu e o tragedie, dar vreau sa fiu cat mai aproape. Dupa ce ajung acolo ma voi recompensa cu niste hainute noi ca sa am o motivatie in plus.

Apropo de mancare, de ce spun ca nu imi mai bat capul cu ea. Cred ca am devenit imuna la bunatati, am avut niste covrigi polonezi in casa imensi, insiropati si cu nuci macinate deasupra, aratau delicios si n-am fost tentata nici macar sa gust. Azi m-a rugat fratele meu sa ii fac niste clatite, le fac mai mici si pufoase dupa o reteta de pe youtube, geniale ies. Sa pun o poza cu ele, sa nu pun, hai ca va chinui un pic (dar e constructiv, trebuie sa fiti mai rezistente la tentatii). Asa arata:



N-am mancat niciuna. Sunt oarecum mandra de realizarile pe planul asta, macar sa mananc "curat".

O seara placuta in continuare, va imbratisez cu drag.
__________________
“Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if
you fell apart, that's true strength.”

“Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.”
SandsofTime, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2139 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1622 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1494 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #25 (permalink)  
Vechi 02 nov 2011, 22:05:17
RedOnion's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 aug 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Date: 156cm, 53kg
Mesaje: 837
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal SandsofTime - De la Flubber la fit

Oooooo, ce bine arata clatitele, banuiesc ca sunt facute cu mai putin ulei dupa cat sunt de "curatele" Poti pune linkul cu reteta pentru ele?

Cred ca apatia asta de care te plangi tu e un fel de astenie de toamna, o mai am si eu pe cap cateodata O combat chiar cu miscare Incearca si tu sa vezi... Ai grija sa si dormi suficient, sa nu lasi stressul sa te doboare, ca de hranit corect vad ca reusesti deja, bravo Ti-am mai scris si la mine in jurnal, alimentatia e chiar mai importanta decat sportul. Ajuta si el dar alimentatia iti poate fi aliat sau dusman incontestabil Incearca sa faci ceva mai usor, P90X chiar e facut pentru oameni care nu mai stiu ce sa mai incerce, lasa-l pentru mai tarziu daca vrei neaparat sa-l reiei, acum fa sport mai des si mai usor Hip Hop Abs, Rockin' Body, Zumba, Tae-bo de la Billy Blanks, Turbo Jam, vezi si tu, poate iti plac astea

Cam atat am si eu de dat jos, insa nu cred ca voi reusi chiar in 2 luni, as vrea eu... Mult succes in continuare sa ai, si motivatie sa faci de cel putin 3 ori/sapt sportulet
__________________
Jurnal Red Onion
Focus on your goals.. do not dwell on your weaknesses and failings, remind yourself constantly WHY you are doing the thing it takes to get you to where you want to be.

You can't get the butt you want by sitting on the one you have.

1 nov 2011 ~54 kg
1 dec 2011 ~58 kg
  #26 (permalink)  
Vechi 02 nov 2011, 22:40:05
SandsofTime's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 23 aug 2011
Locaţie: Constanta, Romania
Dieta: Healthy eating
Date: 163cm, 55kg
Mesaje: 55
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal SandsofTime - De la Flubber la fit

Citat:
Anterior postat de RedOnion Vezi mesajul
Oooooo, ce bine arata clatitele, banuiesc ca sunt facute cu mai putin ulei dupa cat sunt de "curatele" Poti pune linkul cu reteta pentru ele?

Cred ca apatia asta de care te plangi tu e un fel de astenie de toamna, o mai am si eu pe cap cateodata O combat chiar cu miscare Incearca si tu sa vezi... Ai grija sa si dormi suficient, sa nu lasi stressul sa te doboare, ca de hranit corect vad ca reusesti deja, bravo Ti-am mai scris si la mine in jurnal, alimentatia e chiar mai importanta decat sportul. Ajuta si el dar alimentatia iti poate fi aliat sau dusman incontestabil Incearca sa faci ceva mai usor, P90X chiar e facut pentru oameni care nu mai stiu ce sa mai incerce, lasa-l pentru mai tarziu daca vrei neaparat sa-l reiei, acum fa sport mai des si mai usor Hip Hop Abs, Rockin' Body, Zumba, Tae-bo de la Billy Blanks, Turbo Jam, vezi si tu, poate iti plac astea

Cam atat am si eu de dat jos, insa nu cred ca voi reusi chiar in 2 luni, as vrea eu... Mult succes in continuare sa ai, si motivatie sa faci de cel putin 3 ori/sapt sportulet
Reteta de clatite pufoase
Ingrediente pt 12 clatite mici (mie imi ies in jur de 18 de obicei, probabil are el tigaia mai mare in filmulet):
  • 195-200g de faina
  • 1 pliculet praf de copt
  • o lingurita sare
  • o lingura zahar
  • 300g de lapte
  • un ou
  • 3 linguri de unt topit
Se cerne faina impreuna cu praful de copt, sarea, zaharul. Apoi se adauga in mijloc untul topit, oul si laptele. Se bate cu telul/se mixeaza imediat pana se combina ingredientele. Se lasa 5 minute. Se gateste pe caldura medie, intr-o tigaie antiaderenta (eu nu pun deloc ulei ca nu se lipesc pentru ca au unt in compozitie). Se intorc cand apar bule in mijlocul clatitei. Enjoy!

Si link de youtube ca sa vezi de unde am invatat:

The Best Pancakes - Old Fashioned Pancakes Recipe - YouTube

Eu sunt innebunita dupa gatit si cand am bucataria libera experimentez. Dulciuri fac pentru fratele meu mai mare ca ii plac mult, eu ma tin departe de bunatatile astea interzise pentru moment.

Multumesc mult pentru sfaturi, voi cauta sa vad ce imi place din ce mi-ai spus tu, sper sa se prinda ceva de mine. Am postat si niste poze cu sunculitele. Am zis pana de Revelion ca sa fie motivant, dar nu o sa ma omor si nu voi face foamea daca nu reusesc, important e sa scad constant (plus ca mai sunt si saptamani in care greutatea ramane constanta, se mai retine apa). Ce ma bucur ca m-ai vizitat, sper sa iti placa reteta ca e foarte usoara. Nu am stat sa calculez cate calorii au in schimb, poate nu ingrasa precum credeam eu.
__________________
“Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if
you fell apart, that's true strength.”

“Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.”
SandsofTime, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2139 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1622 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1494 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #27 (permalink)  
Vechi 02 nov 2011, 22:53:52
SandsofTime's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 23 aug 2011
Locaţie: Constanta, Romania
Dieta: Healthy eating
Date: 163cm, 55kg
Mesaje: 55
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal SandsofTime - De la Flubber la fit

Am stat sa calculez caloriile pentru compozitie, n-am ce face dupa baie. Cam 1350 calorii per total, mie mi-au iesit 21 de clatite azi, asta inseamna 65 calorii/clatita. Nu e asa mult. 3-4 clatite cu unt de arahide la mic dejun si un ceai si e chiar ok.
__________________
“Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if
you fell apart, that's true strength.”

“Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.”
SandsofTime, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2139 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1622 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1494 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #28 (permalink)  
Vechi 02 nov 2011, 23:05:33
RedOnion's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 aug 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Date: 156cm, 53kg
Mesaje: 837
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal SandsofTime - De la Flubber la fit

E buna reteta, imi convin si caloriile si ideea ta, dar eu tre sa ma tin deoparte de fainoase daca vreau sa slabesc, din cate am vazut Cam cum reusesti tu sa le gatesti fara sa gusti din ele, va trebui sa fac si eu, macar o vreme. Ma gandeam sa ii pregatesc iubitului meu, ca revine acasa dupa doua saptamani in care nu ne-am vazut, si sa-i fac ceva special Clatitele alea sunt tare dragute si ma gandesc delicioase, in orice caz, mersi de reteta!

M-am uitat peste pozele tale, nu prea ai de ce sa te plangi Intr-adevar, ai ceva pe aripioare si sub buric, dar nu e nimic exagerat, se poate da jos cu timpul. Cred ca numai tu observi acele depuneri, ca ar putea trece neobservate foarte usor Plus ca ai avantajul ca esti inalta, si automat sunt alte proportii

Astept sa vad cum o mai duci cu sportul zilele ce urmeaza, sper sa-ti placa ce ti-am propus
__________________
Jurnal Red Onion
Focus on your goals.. do not dwell on your weaknesses and failings, remind yourself constantly WHY you are doing the thing it takes to get you to where you want to be.

You can't get the butt you want by sitting on the one you have.

1 nov 2011 ~54 kg
1 dec 2011 ~58 kg
  #29 (permalink)  
Vechi 02 nov 2011, 23:18:02
SandsofTime's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 23 aug 2011
Locaţie: Constanta, Romania
Dieta: Healthy eating
Date: 163cm, 55kg
Mesaje: 55
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal SandsofTime - De la Flubber la fit

Ma bucur ca iti place, daca sunt pentru el merg cu dulceata si alte nebunii, ca nu cred ca are treaba cu caloriile. Eh, referitor la inaltime, eu ma vad pitica pentru ca sunt multe fete mai inalte in jurul meu si nu m-am gandit ca ar putea fi un avantaj inaltimea mea. Cand se ascund sub haine aripioarele nu e asa trist, dar daca le vad in fiecare zi au inceput sa imi dea batai de cap si vreau sa fac ceva. Acum am pus la download Turbo Jam, le voi luat si pe celelalte si iti spun maine ce am facut si cum ma simt. Multumesc mult, esti o scumpa!
__________________
“Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if
you fell apart, that's true strength.”

“Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.”
SandsofTime, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2139 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1622 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1494 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #30 (permalink)  
Vechi 02 nov 2011, 23:42:01
RedOnion's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 aug 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Date: 156cm, 53kg
Mesaje: 837
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal SandsofTime - De la Flubber la fit

Citat:
Anterior postat de SandsofTime Vezi mesajul
Ma bucur ca iti place, daca sunt pentru el merg cu dulceata si alte nebunii, ca nu cred ca are treaba cu caloriile. Eh, referitor la inaltime, eu ma vad pitica pentru ca sunt multe fete mai inalte in jurul meu si nu m-am gandit ca ar putea fi un avantaj inaltimea mea. Cand se ascund sub haine aripioarele nu e asa trist, dar daca le vad in fiecare zi au inceput sa imi dea batai de cap si vreau sa fac ceva. Acum am pus la download Turbo Jam, le voi luat si pe celelalte si iti spun maine ce am facut si cum ma simt. Multumesc mult, esti o scumpa!
Daaaa, el ar face bine sa mai puna pe el Cand pleaca in delegatie mananca numai uscaturi, si n-are timp sa manance ceva mai ca lumea, slabeste sau el putin se mentine Eu stiu ca mi-ar fi mereu rau daca as manca asa ca el

Acum am vazut ce inaltime ai de fapt. Ai totusi o silueta mai alungita, asta e sigur Si iti repet, n-ai de ce sa te plangi

Sa ai spor maine, noapte buna!
__________________
Jurnal Red Onion
Focus on your goals.. do not dwell on your weaknesses and failings, remind yourself constantly WHY you are doing the thing it takes to get you to where you want to be.

You can't get the butt you want by sitting on the one you have.

1 nov 2011 ~54 kg
1 dec 2011 ~58 kg
 

Informatii despre slabit
calorii, dieta, fit, flubber, jurnal, jurnale, ro, sanatos, sandsoftime, slabit, slabute


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Fit for life-Jurnal Sophia sophia80 Jurnale de mentinere 898 13 sep 2014 14:15:09
Jurnal Roseadria - de la grasuta94 la slabuta 68 roseadria Arhiva jurnale slabit 1522 19 mar 2014 15:16:50
Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la... Aida35 Arhiva jurnale slabit 2100 30 apr 2012 10:11:51
Jurnal anki de la 66 la 55-60 kg anki Arhiva jurnale slabit 16 02 iul 2010 11:55:16
Jurnal Teo-visez sa ajung de la 115kg la 65 kg teo23 Arhiva jurnale slabit 168 26 mai 2010 19:38:40

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole