forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Sheba (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-sheba-1505.html)

Sheba 06 oct 2009 19:57:05

Jurnal Sheba
 
Buna tuturor!
Sunt noua pe aici. Am ajuns pe forum deoarece tre sa ma conving sa fiu cuminte cu food :((
Am cam tras motanul de coada vara asta asa ca e timpul sa mai las dulciurile ca alea's problema mare. :D
In rest peste doua sapt reiau si sala deci sa vedem ce-o iesi.

skiny katy 06 oct 2009 19:59:02

Re: Jurnal Sheba
 
buna si bine ai venit>:D<multa bafta la slabit si gasesti pe forum inf necesare despe diete si sport;;)sigur se potriveste ceva si cu stilul tau de viata>:D<:-*

Sheba 06 oct 2009 20:08:21

Re: Jurnal Sheba
 
Ms de bunvenit!
La capitolul informatii stau bine... dar practica ma omoara (adica ciocolata)
Deci tre sa mananc bataie de cate ori o iau razana :))

skiny katy 06 oct 2009 20:10:55

Re: Jurnal Sheba
 
Citat:

Anterior postat de Sheba (Post 38467)
Ms de bunvenit!
La capitolul informatii stau bine... dar practica ma omoara (adica ciocolata)
Deci tre sa mananc bataie de cate ori o iau razana :))

te cred,dar se poate eu in 2 luni si jumatate am dat jos 12 kg si abia astept la cat mai putine;;)multa bafta:-*

Sheba 07 oct 2009 17:08:56

Re: Jurnal Sheba
 
Nici azi n-am fost prea cuminte dar cel putin am mai lasat-o balta cu ciocolata sa vedem pana diseara. :">

skiny katy 07 oct 2009 19:54:06

Re: Jurnal Sheba
 
pai este f greu la inceput ,dar este bine ca ai hotarat sa schimbi modul de viata[*6*]incearca totusi sa faci cat mai mult sport[*abdomene*][*stepaerobic*][*fitness*][*banda*]corpul se modeleaza altfel;multa bafta[*hug*]

Sheba 07 oct 2009 23:51:04

Re: Jurnal Sheba
 
Ptr inca 2 saptamani sunt in pauza ca nu ma duc la sala. Sunt mai mult plecata. Am mai facut eu ceva pe acasa mai mult tehnica si stretching dar de-abia astept sa o iau de coada.
In rest imi plimb prietena mea cea mai buna cu caine cu tot. Si in seara asta am fost pe-afara dar n-a fost chip sa lucrez cu patrupedul ca era total dedicat mirosurilor (deh domisoare in calduri) si ca atare ne-a muncit serios la cele peste 30 de kg cate are. Mai are putin si devine sport extrem :))

ekanda 08 oct 2009 06:54:34

Re: Jurnal Sheba
 
[*salut*] Salut , bine ai venit! Si eu sunt noua pe aici ma bucur ca esti hotarata sa faci o schimbare. Sunt sigura ca vei reusi !!

Sheba 08 oct 2009 21:59:44

Re: Jurnal Sheba
 
Am prea multa energie!!! Luna plina sau in fine a fost acum cateva zile dar e rea aproape!!!!! :((
De ce tre sa fiu nocturna?!?
Ma apuc sa fac curat ca oricum pana la doua nu dorm... si poate ceva antrenament si stretching macar tehnica daca nu altceva (ma bat un pic cu umbra) >:)

Sheba 09 oct 2009 11:42:40

Re: Jurnal Sheba
 
Am inceput sa ma mai dezumflu ca facusem si retentie hidrica... simpatic. am avut cateva zile mai stresante si nu am baut suficient si la mine se vede imediat.
Acum ma asteapt aun we de batut nuci si adunat struguri.
Yuppi am motiv sa ma catar in nuci fara sa se scandalizeze nimeni!!!! :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:40:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO