forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal simocasandra (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-simocasandra-9849.html)

simocasandra 30 iul 2011 15:55:06

Jurnal simocasandra
 
Buna fetelor va astept sa discutam >:D<

Pumpkin 30 iul 2011 16:09:54

Re: Jurnal simocasandra
 
Buna Simona. Sau casandra? Cum iti place? ;)) Vad ca ai reusit sa dai jos mai mult de jumatate :> .. Cum ai facut?

pinksirena 30 iul 2011 16:28:31

Re: Jurnal simocasandra
 
[*130*]


Buna!Ai un nume frumos,Casandra....imi aduce aminte de telenovela....Cum ai slabit?Succes in continuare!

Floriana Simona 31 iul 2011 11:23:04

Re: Jurnal simocasandra
 
Felicitari!Ce dieta ai tinut,ce sport ai facut?

marya mary 31 iul 2011 11:25:24

Re: Jurnal simocasandra
 
Citat:

Anterior postat de simocasandra (Post 742288)
Buna fetelor va astept sa discutam >:D<

buna simo.poti sa -mi spui ce dieta ai tinut?:D

simocasandra 01 aug 2011 10:00:17

Re: Jurnal simocasandra
 
Buna fetelor:*ma numesc Simona dar useru e simocasandra pentru k simona era folosit deja ....Poi intro zi printro vizita la nasi mam cantarit si ma surprins cantaru neplacut:((aveam 75 de kg in 9 mai mam decis sa tin o dieta si bineinteles k am recurs la 2 diete proaste pot sa spun cea cu supa de varza si una cu supa de castraveti(adica castravete pisat cu iaurt )ei nam rezistat multa vreme asa maxim o luna apoi tot citind conversatile slabutelor mam decis sa am un stil de viata sanatos ei bn am mai trisat insa mam decis sa manac fructe ,salate de legume,ciorbe sau supe ceea ce inainte eu nu mancam maxim de 2 ori pe sapt dak consumam ciorba ei bn am slabit uneori mam ingrasat pe urma dinou am slabit si acum incerc sa slabesc si sa ajung la kg dorite ,Sport ei bn la inceput am facut si sport plimbari pe jos ,alergat,exerciti la aparatele din parc,dar nam facut tot timpu deci am inceput schimbarea din 9 Mai si acum suntem in 1 August deci in toata perioada asta am facut maxim o luna ....nici eu nu sunt foarte informata despre sport si cum sa combin alimentele dar eu cred k e bn in 84 de zile am slabit 9.3 kg au fost si perioade in care mancam si uitam sa ma opresc sau vazand k am slabit ma recompensam cu dulciuri si din pacate puneam la loc kg .....nustiu dak puteti vizualiza meniul meu de ex azi dim am papat un ou fiert (cam 30g)o rosie umpluta cu pasta de branza facuta in casa bine inteles si o felie de paine25g si 200ml ceai verde ,la gustari am sa renunt pentru k e o onomastica in familie si voi papa cam neanatos cu siguranta dar de maine o iau dela inceput vreau sa fac zilnic 30 min de sport mam gandit la zumba,tae-bo,aerobic bine inteles ma inspir depe yutub nu merg la o sala deci acas .....de exemplu azi am facut 18 min zumba si curatenie in casa vreo 30 de min deci cred k e ok pentru inceput .Fetelor si eu am nevoie de sustinere astept sami povestiti si voi ce faceti pentru a slabi :*:*:*:

simocasandra 01 aug 2011 10:06:13

Re: Jurnal simocasandra
 
app scuze ca nu va raspund la fiecare in parte si ca vam raspuns tarziuda nu prea stiu cum k nu ma descurc foarte bn cu forumu:)

niko21 01 aug 2011 11:02:40

Re: Jurnal simocasandra
 
Spor la slabit!!! :x

simocasandra 01 aug 2011 13:17:52

Re: Jurnal simocasandra
 
mda cam asa e e nevoie de multa ambitie ...poate k persoanele cu probleme de sanatate sau cu tiroida nu pot dar restul cred k e vb de ambitie si de vointa.....si eu depe clasa a8a am probleme de greutate dar cand am ajuns la sfarsitul clasei a12a la 75 de kg miam dat seama k trebuie e necesara schimbarea ms si bafta si tie poate ne spui ce papi si ce sport faci

Pumpkin 01 aug 2011 13:27:36

Re: Jurnal simocasandra
 
Buna Simona! Vad ca te-ai acomodat cat de cat cu forumul :> Tii vreo dieta sau ai inceput sa numeri caloriile?


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:12:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO