forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal simplu (cesi) (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-simplu-cesi-11338.html)

cesi 28 mar 2012 09:50:43

Jurnal simplu (cesi)
 
Simplu, Buna dimineata! Cred ca este cam tarziu pt buna dimineata. Dar de azi dimineata de la 8 , printre picaturi am reusit sa ma loghez.;;).

Georgii 28 mar 2012 09:53:16

re: Jurnal simplu (cesi)
 
Bine ai venit in comunitatea slabutelor, Cesi!
Iti urez multa bafta! :)

happygirldiana 28 mar 2012 09:54:21

re: Jurnal simplu (cesi)
 
Citat:

Anterior postat de cesi (Post 998013)
Simplu, Buna dimineata! Cred ca este cam tarziu pt buna dimineata. Dar de azi dimineata de la 8 , printre picaturi am reusit sa ma loghez.;;).

Buna, Cesi!
Mai bine mai tarziu decat niciodata:);))Asta e toata introducerea ta?Pai spune-ne si noua, ce papi,cat papi, ce sport faci, ce dieta vrei sa tii, care e numele tau.Stii tu,toata povestea:)

cesi 28 mar 2012 10:22:09

re: Jurnal simplu (cesi)
 
Multumesc de primire! Chiar o dieta anume nu tin, dar cred ca s-ar putea sa fie hipocalorica. Nu consum in general mai mul de 1000 de cal pe zi, nu mai mananc dulciuri, fainoase, grasimi... Da stiu, o sa ma certati ca nu e bine cate cal consum.
Fac miscare in fiecarezi, merg pe jos dimineata 3 km si la amiaza 4.

happygirldiana 28 mar 2012 10:24:08

re: Jurnal simplu (cesi)
 
Citat:

Anterior postat de cesi (Post 998076)
Multumesc de primire! Chiar o dieta anume nu tin, dar cred ca s-ar putea sa fie hipocalorica. Nu consum in general mai mul de 1000 de cal pe zi, nu mai mananc dulciuri, fainoase, grasimi... Da stiu, o sa ma certati ca nu e bine cate cal consum.
Fac miscare in fiecarezi, merg pe jos dimineata 3 km si la amiaza 4.

DA, hipocalorica se poate numi, poate prea hipo.Ai putea sa cresti macar pana la 1200 de calorii, pentru ca metabolismul tau sigur le arde, chiar si fara sport.Nu o spn din rautate, o sapun pentru binele tau, pentru ca mai tarziu tot tu vei avea de suferit, cand vei stagna:(

cesi 28 mar 2012 10:26:43

Re: Jurnal simplu (cesi)
 
Dupa Pasti sigur va fi cam 1200cal, deocamdata...

kasty 28 mar 2012 18:15:08

Re: Jurnal simplu (cesi)
 
Buna Cesi!
Bine ai venit in primul rand, si sa inteleg ca vrei pana de pasti sa mentii 1000 cal si apoi sa ajungi eventual la 1200
Poate ai un motiv al tau, numai ca organismul se regleaza pe acest consum si apoi cand maresti putin... nu o sa mai raspunda
e bine ca mergi pe jos pentru ca consumi din calorii
Eu cred ca vei vedea curand rezultatele, asa ca bafta in continuare si daca ai intrebari nu ezita sa le asterni in jurnal
si daca tii un fel de hipocalorica cred ca ar fi bine sa citesti si principiile M. Bilic( le gasesti pe site)
bafta in ceea ce ti-ai propus
pup

cesi 28 mar 2012 19:12:22

Re: Jurnal simplu (cesi)
 
bUNA KASTY! nU MI-AM PROPUS IN MOD SPECIAL SA CONSUM 1000 DE CAL, DAR MAI MULT NU POT DEOCAMDATA. CRED CA DE LA PASTI O SA CONSUM PESTE 1000 CAL, DAR SI KM VOR FI PUTIN MAI MULTI, O PERIOADA CAT AU COPII VACANTA. MULTUMESC DE SFATURI, AM SA CITESC.

cesi 30 mar 2012 07:30:58

Re: Jurnal simplu (cesi)
 
Azi dimineata m-am cantarit si ... am mai slabit 1 kg:-bd:-bd

kasty 30 mar 2012 08:25:57

Re: Jurnal simplu (cesi)
 
felicitari draga mea!
Yupiiiiiiiii [*4*][*4*][*4*]
hai ca se poate [*2*][*2*][*2*]
bafta in continuare si numai bine
pupici


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:02:36.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO