forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de slabit Michaelina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-slabit-michaelina-8139.html)

Michaelina Jackson 13 feb 2011 21:08:16

Jurnal de slabit Michaelina
 
Bunaa >:D<>:D<>:D<

sunt noua ma numesc Olimpia mi se spune Michaelina . Am 13 ani :-? ce sa va mai zic am 1.72 60 si cv de KG habar n-am cate exact :)) Merg la sala din iulie 2010 ..
am avut 78 de kg , :D:D

sunt fana Michael Jackson ;x . [ MI SE PAREA NECESAR SA VA ZIC ] .



As dori mai multe sfaturi :-?? , pana acum nu am tinut regim . as vrea sa imir ecomandati ceva :-?? nu stiu orce as vrea sa ajung la 55 de kg pana in iulie cel mult :D,

TANKS.

Cassy 13 feb 2011 21:17:29

Re: Jurnal de slabit Michaelina
 
Bun venit,Olimpia !:)
Felicitari pentru kilogramele date jos, nu sunt putine deloc. Sunt sigura ca vei reusi sa-ti atingi telul:).
Ce sport faci la sala? Ce mananci intr-o zi? Ce ai papat azi de exemplu?:-*

Michaelina Jackson 13 feb 2011 21:24:08

Re: Jurnal de slabit Michaelina
 
pei azi am mancat cam mult avand in vedere ca am fost plecata la bunicamea in vizita cu parintii -_-. am mancat un sanvish de dimineata cu sunca si la bunica 3 sarmale cu o felie de paine :-?? aa si unpic de prajitura de la mama am gustat :)) . si un mar acum :D .

Cassy 13 feb 2011 21:30:23

Re: Jurnal de slabit Michaelina
 
Citat:

Anterior postat de Michaelina Jackson (Post 524378)
pei azi am mancat cam mult avand in vedere ca am fost plecata la bunicamea in vizita cu parintii -_-. am mancat un sanvish de dimineata cu sunca si la bunica 3 sarmale cu o felie de paine :-?? aa si unpic de prajitura de la mama am gustat :)) . si un mar acum :D .

Relax,nu e mult !:) N-ai exagerat si e bine.
Ce planuri ai pe maine?

Michaelina Jackson 13 feb 2011 21:44:08

Re: Jurnal de slabit Michaelina
 
habar nu am :)) . ma gandeam :-? un sanvish de dimi si in rest mere :D as vrea cat de repede posibil sa ajung la 55 kg -_-

Cassy 13 feb 2011 22:08:25

Re: Jurnal de slabit Michaelina
 
Citat:

Anterior postat de Michaelina Jackson (Post 524430)
habar nu am :)) . ma gandeam :-? un sanvish de dimi si in rest mere :D as vrea cat de repede posibil sa ajung la 55 kg -_-

Daca te infometezi nu faci altceva decat sa te dai inapoi singura:)

anaralu29 14 feb 2011 16:48:04

Re: Jurnal de slabit Michaelina
 
Buna Olimpia..>:D<:-*>:D<:x
Ce faci tu?Bine ai venit in comunitatea slabutelor!!!:D;;)
Aici ai tot sprijinul care sa te ajute sa reusesti sa ajungi la greutatea visata..:D.
Ai mare grija de sanatatea ta si tine cont de sfaturile slabutelor ca ele stiu mai bine.
Te poop!!![*67*]

pufik 15 feb 2011 12:31:35

Re: Jurnal de slabit Michaelina
 
Buna Michaelina ! Bine ai venit ! Nu tb sa te grabesti , cu cat iti doresti mai mult cu atat se intampla mai greu si eu as vrea sa ajung la 56 mai repede , dar tb sa am rabdare. Am ajuns sa ma cantaresc zilnic si sa ma enervez ca nu se modifica nimic. Am zis ca-l voi ascunde :D. Sa asculti sfaturile slabutelor si sa folosesti calculatorul de pe site sunt excelente si vei avea rezultate.
P.S Si eu sunt fan MJ nu ca tine asa infocat dar ....am plans cand a plecat dintre noi

pufik 15 feb 2011 12:32:13

Re: Jurnal de slabit Michaelina
 
1 ataşament(e)
Un cadou de casa noua

Michaelina Jackson 16 feb 2011 19:04:07

Re: Jurnal de slabit Michaelina
 
Bunna >:D<>:D<>:D< multumesc pt sfaturi:) .
sunteti ff dragute sper sa fim prietene :) .
:):):):):):):):-*


MIChAeLiNA


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:03:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO