forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Timeea20 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-timeea20-9659.html)

timeea20 11 iul 2011 10:43:01

Jurnal Timeea20
 
Buna fetelor!! Ma numesc Timeea si am 26 de ani. M-am decis sa ma alaturi voua pentru ca veau sa slabesc. Sunt mamica unei fetite de un an si 3 luni. In timpul sarcinii m-am ingrasat 25 de kg asa ca in ziua cand m-am dus sa nasc aveam 95 de kg. Dupa nastere am ramas cu 86 kg. Mi-a fost foarte greu pt ca nu aveam ce lua pe mine, toate imi erau mici. De multe ori imi era groaza sa ies din casa. Dupa ce am intrerup alaptatul am inceput sa slabesc cu putin regim si multa vointa am ajuns la 67 de kg. As dori sa mai slabesc inca vreo 7 kg, dar nu reusesc. Poate cu ajutorul vostru....reusesc sa-mi ating scopul.:D

madalinafrincu 11 iul 2011 11:03:36

Re: Jurnal Timeea20
 
salut si bine ai venit , si eu sunt mamica am 26 ani si sunt tot la ultimele 7 kg de dupa sarcina:) bafta multa in lupta cu ultimele kg si spune ne si noua dieta ta...te imbratisez:)

timeea20 11 iul 2011 11:28:30

Re: Jurnal Timeea20
 
pana acum dieta mea consta in : dimineata cafea cu lapte si 3 biscuiti digestivi, la pranz mancare obisnuita si seara incercam sa nu mai mananc beam doar o cana de ceai, intre mese consumam fructe.De azi am inceput dieta ''rina'', sa vad daca are efecte si la mine. Iti urez si tie bafta si mersi de mesaj. Sa ai o saptamana frumoasa.....te pup!!!

nicoleta100 11 iul 2011 11:52:40

Re: Jurnal Timeea20
 
Salutare!!!
BINE AI VENIT!!!>:D<>:D<>:D<
Vad ca vrei sa ti Rina !(asa scrie la dieta) Si eu am tinut -o si am slabit 12 kg cu ea!!!:)
Multa bafta!!!

orhidee 11 iul 2011 12:44:09

Re: Jurnal Timeea20
 
Citat:

Anterior postat de timeea20 (Post 718491)
pana acum dieta mea consta in : dimineata cafea cu lapte si 3 biscuiti digestivi, la pranz mancare obisnuita si seara incercam sa nu mai mananc beam doar o cana de ceai, intre mese consumam fructe.De azi am inceput dieta ''rina'', sa vad daca are efecte si la mine. Iti urez si tie bafta si mersi de mesaj. Sa ai o saptamana frumoasa.....te pup!!!

Buna, Timeea!>:D<
Ai facut o alegere extraordinara! Dieta Rina e minunata si da rezultate! :) Toamna trecuta am slabit cu ea 15 kg (evident in 3 luni)...
Mult succes!

glamvintage 11 iul 2011 20:08:04

Re: Jurnal Timeea20
 
Citat:

Anterior postat de timeea20 (Post 718436)
Buna fetelor!! Ma numesc Timeea si am 26 de ani. M-am decis sa ma alaturi voua pentru ca veau sa slabesc. Sunt mamica unei fetite de un an si 3 luni. In timpul sarcinii m-am ingrasat 25 de kg asa ca in ziua cand m-am dus sa nasc aveam 95 de kg. Dupa nastere am ramas cu 86 kg. Mi-a fost foarte greu pt ca nu aveam ce lua pe mine, toate imi erau mici. De multe ori imi era groaza sa ies din casa. Dupa ce am intrerup alaptatul am inceput sa slabesc cu putin regim si multa vointa am ajuns la 67 de kg. As dori sa mai slabesc inca vreo 7 kg, dar nu reusesc. Poate cu ajutorul vostru....reusesc sa-mi ating scopul.:D


Buna Timeea,
Am tinut si eu Dieta Rina, dupa ce l-am nascut pe cel de-al doilea copilas, mai aveam un surplus de 17 kg. Cand am intrat in faza de platou, am tinut Dukan, la care revin ori de cate ori vad ca incep sa adaug greutate:">.
Imi place tare mult Rina pentru ca este destul de permisiva si usoara.
Sotul meu imi spunea ca ma desumflam de la o zi la alta, vizibil:D.
Multa bafta iti doresc.


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:48:36.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO