forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal ukii (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-ukii-9294.html)

ukii 31 mai 2011 18:14:35

Jurnal ukii
 
Deci nu se mai poate.

In general sunt tipa draguta, frumosica si blonduta. Dar corpul meu lasa de dorit: am 1,68 inaltime si 72 kg. Dupa zeci de incercari de slabit, m-am gandit sa apelez la voi, pentru ca mi-am dat seama ca deja a devenit un complex, mi se pare ca toata lumea ma examineaza din cap pana in picioare si se stramba.

Sper sa resusesc sa slabesc cat imi doresc, adica 12 kg.

Sand 31 mai 2011 18:28:39

Re: Jurnal ukii
 
Citat:

Anterior postat de ukii (Post 674395)
...mi se pare ca toata lumea ma examineaza din cap pana in picioare si se stramba.

Si toata lumea asta care te examineaza pe tine cu ochiul penetrant cum zici tu (cum ti se pare)...arata extraordinar, perfect si ideal ca ambalaj, adica ...la corpuri?

IuliaMP 31 mai 2011 19:21:12

Re: Jurnal ukii
 
Citat:

Anterior postat de ukii (Post 674395)
Deci nu se mai poate.

In general sunt tipa draguta, frumosica si blonduta. Dar corpul meu lasa de dorit: am 1,68 inaltime si 72 kg. Dupa zeci de incercari de slabit, m-am gandit sa apelez la voi, pentru ca mi-am dat seama ca deja a devenit un complex, mi se pare ca toata lumea ma examineaza din cap pana in picioare si se stramba.

Sper sa resusesc sa slabesc cat imi doresc, adica 12 kg.

Buna Ukii! Bine ai venit pe forum. Gasesti aici o multime de informatii care sa te ajute sa iti realizezi obiectivul si daca ai vreo problema slabutele cu mai multa experienta te pot ajuta.

lamaitza 01 iun 2011 07:51:42

Re: Jurnal ukii
 
buna ukii>:D< si bine ai venit:-*
cu multa vointa si cu ajutorul slabutelor sigur ai sa reusesti sa castigi lupta cu kg:)

ukii 01 iun 2011 18:56:14

Re: Jurnal ukii
 
Buna,
Multumesc mult pentru incurajari:)

ukii 01 iun 2011 18:56:48

Re: Jurnal ukii
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 674399)
Si toata lumea asta care te examineaza pe tine cu ochiul penetrant cum zici tu (cum ti se pare)...arata extraordinar, perfect si ideal ca ambalaj, adica ...la corpuri?


Nu, dar eu ma simt jenant;))

slaburina 04 iun 2011 20:56:23

Re: Jurnal ukii
 
buna uki data viitoare cind o sa te simti jenata in fata cuiva care nu are chiar dimensiuni de top model gindeste-te ca in mintea ei sau a lui trec chiar aceleasi ginduri ca si prin a ta!fiecare din noi gindim aceleasi lucruri,TE ASIGUR doar ca sunt oameni care se accepta si oameni care nu!asa ca,parerea mea,accepta_te tu insati asa cum esti ca sa te accepte si ceilalti!!!!

ukii 05 iun 2011 09:06:38

Re: Jurnal ukii
 
;))
Mersi mult pentru cuvintele frumoase:">

grasuta88 08 iun 2011 08:45:55

Re: Jurnal ukii
 
Buna Ukii bine ai venit[*53*]. Ce fel de dieta tii?:x sport faci?:-*

ukii 09 iun 2011 20:02:20

Re: Jurnal ukii
 
Buna,
Eu mi-am propus sa tin dieta disociata, dar e destul de urata, nu pot manca intr-o zi intreaga un singur fel de mancare, insa am constatat ca numarul de calorii consumate a scazut enorm:)).

Tu ce faci? Ce dieta tii?


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:38:19.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO