forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal valentina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-valentina-1025.html)

valentina21 17 aug 2009 19:25:40

Jurnal valentina
 
buna fetelor!va urmaresc si eu de ceva timp iar acum mi am facut curaj sa postez.am ajuns aproape de 100 kg datorita alimentatiei proaste si sucurilor colorate.acum vreau sa ajung la o greutate care sa mi faca zilele mai senine.o sa postez in fiecare zi ce mananc pentru ca stiu k alaturi de voi o sa mi fie mai usor sa slabesc.o zi frumoasa va doresc!:)

Slabuta 17 aug 2009 19:30:01

Re: Jurnal valentina
 
Citat:

Anterior postat de valentina21 (Post 19524)
buna fetelor!va urmaresc si eu de ceva timp iar acum mi am facut curaj sa postez.am ajuns aproape de 100 kg datorita alimentatiei proaste si sucurilor colorate.acum vreau sa ajung la o greutate care sa mi faca zilele mai senine.o sa postez in fiecare zi ce mananc pentru ca stiu k alaturi de voi o sa mi fie mai usor sa slabesc.o zi frumoasa va doresc!:)

Buna Valentina si bine ai venit in gasca viitoarelor slabute :)

Ma bucur ca ai intrat in familia noastra :)

Dar vad ca nu mai ai 100 :) bravo ca vrei sa faci ceva frumos pentru corpul tau :)
Eu iti doresc mult succes in drumul tau si fii puternica si decisa pana l asfarsit, rezultatele si bucuria sunt pe masura, crede-ma :)

valentina21 17 aug 2009 19:35:34

Re: Jurnal valentina
 
multumesc!nu mai mai 100 pt k mi am dat seama ca nu o sa ajung nicaieri daca continui cu alimentatia proasta.mai am o mica problema cu sucul acidulat dar incerc sa o remediez.

nicol30 17 aug 2009 19:43:59

Re: Jurnal valentina
 
Bine ai venit printre noi!

ras_cristalin 17 aug 2009 20:37:28

Re: Jurnal valentina
 
Bine ai venit, Valentina!
Sa te tii tare si sa te bucuri de mancarea sanatoasa pe care o sa o mananci. Iti tin pumnii si iti ofer umarul meu virtual pentru sfaturi, smiorcaieli, barfe... ce ai tu chef! :))

anna 17 aug 2009 21:29:24

Re: Jurnal valentina
 
hai si tu in concurs!:) va fi mai puternica motivatia de a da jos

valentina21 18 aug 2009 17:15:59

Re: Jurnal valentina
 
multumesc fetelor sunteti foarte dragute.va pup

meapasarica 19 aug 2009 13:02:06

Re: Jurnal valentina
 
Citat:

Anterior postat de valentina21 (Post 19524)
buna fetelor!va urmaresc si eu de ceva timp iar acum mi am facut curaj sa postez.am ajuns aproape de 100 kg datorita alimentatiei proaste si sucurilor colorate.acum vreau sa ajung la o greutate care sa mi faca zilele mai senine.o sa postez in fiecare zi ce mananc pentru ca stiu k alaturi de voi o sa mi fie mai usor sa slabesc.o zi frumoasa va doresc!:)

Buna Valentina![*8*]

Bine ai venit si ma bucur ca ai ai avut curaj sa scrii aici...este pe undeva o motivatie mentala sa scrii aici...cel putin asa este pentru mine...eu ma gandesc mereu inainte sa mananc ceva pt k dup-aia scriu in jurnal si vreau sa fiu mandra de mine...asa k cred eu k esti pe calea buna daca iti propui sa scrii aici in jurnal si sa fii consecventa...

Am vazut k ai 1.74...la o asa inaltime e pacat sa nu slabesti...eu am decat 1.56 si mi-as dori din toata inima sa am si eu 1,70 si sa fiu si eu mai printre oameni...k la cat de mica sunt eu mi se pare ca nimeni nu ma vede :)
Asa k ar trebui sa te mandresti cu inaltimea ta si sa o vezi ca pe o motivatie in plus pentru a slabi[*limba*]

Nu esti singura...ai tot sprijinul meu....iti vine sa mananci ceva...apuca-te mai bine si scrie aici...cineva o sa iti raspunda si o sa te sustina>:D<

Zi buna si ...la tentatii cat mai putine;)

Poop

Anca

ras_cristalin 19 aug 2009 13:57:15

Re: Jurnal valentina
 
Ai dreptate, Meapasarica. :) Si eu vreau sa fiu mandra de ceea ce voi scrie in jurnal. E o motivatie cu efect.

Slabuta 19 aug 2009 20:13:26

Re: Jurnal valentina
 
Citat:

Anterior postat de valentina21 (Post 19527)
multumesc!nu mai mai 100 pt k mi am dat seama ca nu o sa ajung nicaieri daca continui cu alimentatia proasta.mai am o mica problema cu sucul acidulat dar incerc sa o remediez.

Vali inlocuieste sucul acidulat cu cel din fructe proaspete, sa vezi ce dependenta creeaza :D si e si sanatos :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:00:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO