forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-vio-vreau-slabesc-incepand-1-septembrie-10118.html)

rozica1965 14 oct 2012 02:50:27

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 1151433)


Nicio problema !
Te primim cu mare drag ,esti deja inscrisa in competitie !
Te pup si sambata ,zi de cantar !!!!

Ok..........cand ma trezesc,sar direct pe cal!!!!!!!!!:D:D;);)

vio ce doreste sa slabeasca 14 oct 2012 09:36:42

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1151484)

Ok..........cand ma trezesc,sar direct pe cal!!!!!!!!!:D:D;);)

Muult succes sa ai Rozica !!!!!!!!!

Buna dimineata !!!!
Noutati ....am mancat din placinta cu mere , care fara lipsa de modestie ,imi iese de fiecare data suuuper !!!
Chiar daca e contrar regulilor lui Dukan ,mi-am permis un mic rasfat , sunt constienta ca -mi va arata cantarul greseala dar de acum am prins smecheria!
Orcum a fost la micul dejun ,si voi continua azi si inca 2 zile cu PL si voi trage tare la bicicleta poate ard ce s-a depus !!!!
Dupa ziua de ieri ( PL) s-au marcat la cantar ,plus 400 grame ,as fi multumita sa nu trec de 80 ,chiar daca stau asa si 2 saptamani .....
Am si o stare foarte proasta ,am o infectie la un dinte cu lucrare dentara si am o parte de fata umflata ,iau tratament de 2 zile .Dar raman la ideia ca toate sunt trecatoare si maine va fi iar soare !!!!
Duminica placuta va doresc si va imbratisez cu drag !!!!

Red flower 14 oct 2012 10:01:43

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 1151619)


Muult succes sa ai Rozica !!!!!!!!!

Buna dimineata !!!!
Noutati ....am mancat din placinta cu mere , care fara lipsa de modestie ,imi iese de fiecare data suuuper !!!
Chiar daca e contrar regulilor lui Dukan ,mi-am permis un mic rasfat , sunt constienta ca -mi va arata cantarul greseala dar de acum am prins smecheria!
Orcum a fost la micul dejun ,si voi continua azi si inca 2 zile cu PL si voi trage tare la bicicleta poate ard ce s-a depus !!!!
Dupa ziua de ieri ( PL) s-au marcat la cantar ,plus 400 grame ,as fi multumita sa nu trec de 80 ,chiar daca stau asa si 2 saptamani .....
Am si o stare foarte proasta ,am o infectie la un dinte cu lucrare dentara si am o parte de fata umflata ,iau tratament de 2 zile .Dar raman la ideia ca toate sunt trecatoare si maine va fi iar soare !!!!
Duminica placuta va doresc si va imbratisez cu drag !!!!

Vio, daca iei antibiotice sa stii ca stopeaza slabitul, deci daca o sa vezi ceva crestere pe cantar e din cauza lor, nu din cauza prajiturii :) asta e! Ce ne face bine intr-o parte, strica in cealalta :(
Iti doresc multa sanatate si insanatosire grabnica! Ai fost la dentist? Nu stiu daca stii, dar se poate interveni la masea si daca ai lucrare pe ea.
Baietul ce-ti face? S-a obisnuit? Te-ai mai linistit in privinta lui? Pupici! :-*
Mult succes incontinuare! >:D<

vio ce doreste sa slabeasca 14 oct 2012 11:27:19

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de Red flower (Post 1151657)


Vio, daca iei antibiotice sa stii ca stopeaza slabitul, deci daca o sa vezi ceva crestere pe cantar e din cauza lor, nu din cauza prajiturii :) asta e! Ce ne face bine intr-o parte, strica in cealalta :(
Iti doresc multa sanatate si insanatosire grabnica! Ai fost la dentist? Nu stiu daca stii, dar se poate interveni la masea si daca ai lucrare pe ea.
Baietul ce-ti face? S-a obisnuit? Te-ai mai linistit in privinta lui? Pupici! :-*
Mult succes incontinuare! >:D<

Chiar nu stiam ,mi-e frica daca mi-o strica pe asta si eu bani de alta nu am prea curand !!
Mai iau tratament cateva zile ,poate isi face efectul .
Baiatul e bine ,s-a acomodat ,multumesc de intrebare !
E prieten si cu cei mai mari si nu are probleme ,cum mai e pe la internat ! El e cuminte si e chiar apreciat pentru asta !
La scoala e la fel de bine , are deja primele note ,trei de 10 .
Vine la 2 saptamani acasa ,asa e programul la seminar .
Multumesc de vizita si sa ai o zi frumoasa in continuare !!!

barbuta 14 oct 2012 11:31:26

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
buna vio , felicitari ptr baiat :-*:-*>:D<>:D<

rozica1965 14 oct 2012 14:19:36

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 1151619)


Muult succes sa ai Rozica !!!!!!!!!

Buna dimineata !!!!
Noutati ....am mancat din placinta cu mere , care fara lipsa de modestie ,imi iese de fiecare data suuuper !!!
Chiar daca e contrar regulilor lui Dukan ,mi-am permis un mic rasfat , sunt constienta ca -mi va arata cantarul greseala dar de acum am prins smecheria!
Orcum a fost la micul dejun ,si voi continua azi si inca 2 zile cu PL si voi trage tare la bicicleta poate ard ce s-a depus !!!!
Dupa ziua de ieri ( PL) s-au marcat la cantar ,plus 400 grame ,as fi multumita sa nu trec de 80 ,chiar daca stau asa si 2 saptamani .....
Am si o stare foarte proasta ,am o infectie la un dinte cu lucrare dentara si am o parte de fata umflata ,iau tratament de 2 zile .Dar raman la ideia ca toate sunt trecatoare si maine va fi iar soare !!!!
Duminica placuta va doresc si va imbratisez cu drag !!!!

Draga mea,ma bucur ca ai invat regulile.........dupa greseala urmeaza pedeapsa obligatorie!>:)>:)
Despre dintele tau...imi pare rau pt tine.......urasc orice problema medicala! Sa-ti treaca repede!:-*

vio ce doreste sa slabeasca 14 oct 2012 15:21:26

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de barbuta (Post 1151742)
buna vio , felicitari ptr baiat :-*:-*>:D<>:D<

Multumesc ,mult sa fie si al tau sanatos si sa te bucuri mereu de el !

vio ce doreste sa slabeasca 14 oct 2012 15:22:52

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1151832)

Draga mea,ma bucur ca ai invat regulile.........dupa greseala urmeaza pedeapsa obligatorie!>:)>:)
Despre dintele tau...imi pare rau pt tine.......urasc orice problema medicala! Sa-ti treaca repede!:-*

Multumesc, Rozica !

azra 15 oct 2012 08:03:12

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
buna dimineata
http://fs69.trilulilu.ro/imgs/addda/...e89df667ed.jpg

vio ce doreste sa slabeasca 15 oct 2012 15:30:20

Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie
 
Multumesc Azra ! la fel si tie !
fug un pic si la tine in jurnal pentru vesti despre scaderea ta !!!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:09:01.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO