forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal violeta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-violeta-9953.html)

vio30 07 aug 2011 13:09:33

Jurnal violeta
 
Buna fetelor!ma gandesc ca e timpul sa am si eu un jurnal!sau implinit 3luni de cand v-am cunoscut,si cred ca merit un jurnal!va astept la mine in casuta!

vio30 08 aug 2011 15:07:16

Re: Jurnal violeta
 
buna jurnalule!sunt suparata!nu stiu de ce dar de 2 zile cantarul arata brusc 1 kg in plus fata de zilele trecute!e adevarat ca sunt si in aceea perioada,si totusi....atat de mult?.....nu-i mult,oare?dar pe de alta parte sunt bucuroasa,ca sunt in ultima saptamana de munca!urmeaza concediul de 2 saptamani,care e bine meritat!sper sa nu acumulez nici un kg in plus in concediu,ci din contra,sa nu-l mai vad nici pe asta care il vad de 2 zile la cantar!:)

vio30 10 aug 2011 08:00:26

Re: Jurnal violeta
 
buna dimineata!!!hai ca au disparut cele 2 kg,de care ma plangeam!!!era din vina musafirilor!!iupiii,bine ca au plecat...!!!>:D<

lucia ely 10 aug 2011 08:03:59

Re: Jurnal violeta
 
bunaa>:D< bine te-am gasit>:D<
deci ma bucur ca au disparut cele 2 kg:) ...:*:*>:D< care erau din cauza musafirilor;))

ce dieta urmezi?:Da lu monti?
sport faci?:D

nicoleta100 10 aug 2011 10:04:09

Re: Jurnal violeta
 
Citat:

Anterior postat de vio30 (Post 752155)
buna jurnalule!sunt suparata!nu stiu de ce dar de 2 zile cantarul arata brusc 1 kg in plus fata de zilele trecute!e adevarat ca sunt si in aceea perioada,si totusi....atat de mult?.....nu-i mult,oare?dar pe de alta parte sunt bucuroasa,ca sunt in ultima saptamana de munca!urmeaza concediul de 2 saptamani,care e bine meritat!sper sa nu acumulez nici un kg in plus in concediu,ci din contra,sa nu-l mai vad nici pe asta care il vad de 2 zile la cantar!:)

Cu siguranta sunt din cauza musafirilor!:)
Citat:

Anterior postat de vio30 (Post 754176)
buna dimineata!!!hai ca au disparut cele 2 kg,de care ma plangeam!!!era din vina musafirilor!!iupiii,bine ca au plecat...!!!>:D<

Ai vazut ? :-/Au plecat!!!;)
Iti urez concediu placut !Si fara kg in plus la intoarcere!!!:)

vio30 10 aug 2011 15:34:05

Re: Jurnal violeta
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 754531)
Cu siguranta sunt din cauza musafirilor!:)

Ai vazut ? :-/Au plecat!!!;)
Iti urez concediu placut !Si fara kg in plus la intoarcere!!!:)

buna!ma bucur ca mai ''vizitat''!si eu sper sa nu pun nimic,in concediu,bine ca nu am degand sa-mi fac ''de cap''!momentele de relaxare,nu inseamna neaparat si consumul exagerat de mancare nesanatoasa sau dulciuri,nu?pupicei!>:D<

vio30 10 aug 2011 15:47:44

Re: Jurnal violeta
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 754187)
bunaa>:D< bine te-am gasit>:D<
deci ma bucur ca au disparut cele 2 kg:) ...:*:*>:D< care erau din cauza musafirilor;))

ce dieta urmezi?:Da lu monti?
sport faci?:D

buna,lucia!eu urmez dieta lui montignac de 3 luni!dar observ eu ca incep sa stagnez,de vreo 3 saptamani!cd revin din concediu,o sa incerc sa schimb dieta!o sa tin in continuare de monti.dar as vrea ceva mai strict! ma gandeam la dieta scarsdale!o sa mai citesc sa vad ce si cum!legat de sport......raspunsul e....NU!NU REUSESC SA-MI FAC TIMP! GASESC MEREU ALTCEVA DE FACUT ,IN AFARA DE SPORT!TE-AM PUPAT!>:D<

nicoleta100 10 aug 2011 15:52:15

Re: Jurnal violeta
 
Citat:

Anterior postat de vio30 (Post 755068)
buna!ma bucur ca mai ''vizitat''!si eu sper sa nu pun nimic,in concediu,bine ca nu am degand sa-mi fac ''de cap''!momentele de relaxare,nu inseamna neaparat si consumul exagerat de mancare nesanatoasa sau dulciuri,nu?pupicei!>:D<

Daca nu ai de gand sa iti faci de cap ,atunci sigur cantarul va arata ok la revenirea din concediu!
Sa ai un concediu placut!:);;)

vio30 23 aug 2011 13:20:00

Re: Jurnal violeta
 
uite ca am revenit si din concediu!SI CU 1 KG IN PLUS,SE PARE!AM MANCAT DESIGUR DESTULE NEPERMISE,NU IN CANTITATI MARI,DAR NA.....ERAU NEPERMISE!!!ACUM AM RELUAT CONSUMUL DE ALIMENTE SANATOASE,SPER CU FOLOS!

lucia ely 23 aug 2011 13:51:05

Re: Jurnal violeta
 
bunaa>:D<:*:* cum a fost?:> in concediu?:D pana la urma ce dieta tii?tot monti nu?

eu zic sa nu renunti..mai bine fa 10 min de sport:D chiar 10 min nu e mult
dar zic din propria experienta ca si alea se vad>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:48:28.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO