forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul gandurilor mele! AnutzaMariutza (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-gandurilor-mele-anutzamariutza-8838.html)

AnutzaMariutza 09 apr 2011 18:02:21

Jurnalul gandurilor mele! AnutzaMariutza
 
Buna ziua tuturor slabutelor!Sunt noua aici,si doresc sa devin parte din comunitatea voastra!Sper sa ma primiti si sa ma invatati si pe mine din secretele si experienta voastra!>:D<

AnutzaMariutza 09 apr 2011 18:08:41

Re: Jurnalul gandurilor mele! AnutzaMariutza
 
Mai multe despre mine!
Locuiesc in Budapesta de 2 ani,studiez aici!
Am avut 79 de kg si de 4 luni de zile fac sport intensiv si mananc sanatos!O sa imi postez aici meniul zilnic si programul de sport!Astept sfaturile si ideile voastre!>:D<

Alexandra Andreea 09 apr 2011 20:07:22

Re: Jurnalul gandurilor mele! AnutzaMariutza
 
Buna! >:D<

Bine te-am gasit si in jurnalul tau si sa iti fie de bun augur! :-* Sa te ajute sa ajungi la slabutza din tine, si sa te simti multumita de toate aspectele vietii tale! ;)

Spune-ne mai multe despre cum mananci, ce mananci, ce alimente iti plac, la ce alimente crezi ca ar fi greu sa renunti, daca te-ai gandit la o dieta, daca faci sport, ce program ai etc. As vrea sa te cunosc mai dine, deoarece mi-ai lasat o impresie asa de frumoasa la mine in jurnal! >:D<

O seara frumoasa! >:D<

AnutzaMariutza 09 apr 2011 20:30:38

Re: Jurnalul gandurilor mele! AnutzaMariutza
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 615278)
Buna! >:D<

Bine te-am gasit si in jurnalul tau si sa iti fie de bun augur! :-* Sa te ajute sa ajungi la slabutza din tine, si sa te simti multumita de toate aspectele vietii tale! ;)

Spune-ne mai multe despre cum mananci, ce mananci, ce alimente iti plac, la ce alimente crezi ca ar fi greu sa renunti, daca te-ai gandit la o dieta, daca faci sport, ce program ai etc. As vrea sa te cunosc mai dine, deoarece mi-ai lasat o impresie asa de frumoasa la mine in jurnal! >:D<

O seara frumoasa! >:D<

Tin o dieta deja de 3 luni si ceva!Mai exact din ianuarie!Mananca sanatos,nu numar kcalorii...de regula salate,piept de pui,branza slaba,dimineata fulgi de ovaz cu lapte si stafide...si fructe:)
Cateodata mai dau iama prin prostii dar asta e viata,recuperez prin fff mult sport!>:D<

Alexandra Andreea 09 apr 2011 20:44:41

Re: Jurnalul gandurilor mele! AnutzaMariutza
 
Citat:

Anterior postat de AnutzaMariutza (Post 615328)
Tin o dieta deja de 3 luni si ceva!Mai exact din ianuarie!Mananca sanatos,nu numar kcalorii...de regula salate,piept de pui,branza slaba,dimineata fulgi de ovaz cu lapte si stafide...si fructe:)
Cateodata mai dau iama prin prostii dar asta e viata,recuperez prin fff mult sport!>:D<

uite , pentru inceput iti recomand sa dai click pe Ziarul slabutelor de la semnatua mea, si sa citesti prima pagina, cea cu combinatiile alimentare! Vei vedea acolo ca cerealele nu prea merg cu lapte ;;) , dar cu un iaurt merge, ca asa le mananc si eu! >:D<

Dar daca iti vei pune meniurile, le discutam noi! ;)) E bine daca nu bei sucuri, renunti la prajeli, la zaharuri si mai sunt si altele dar acum nu imi vin in minte! :D

AnutzaMariutza 09 apr 2011 20:59:20

Re: Jurnalul gandurilor mele! AnutzaMariutza
 
Voi intra!Stiu ca nu se combina,dar mie imi place asa si nu ma simt rau!Incerc sa imi ascult corpul,cam asta e scopul meu,atunci cand simt ca ceva nu mi se potriveste evit!>:D<
Voi intra si eu sa vad despre ce este vorba in ziar!

Alexandra Andreea 09 apr 2011 21:09:23

Re: Jurnalul gandurilor mele! AnutzaMariutza
 
Citat:

Anterior postat de AnutzaMariutza (Post 615378)
Voi intra!Stiu ca nu se combina,dar mie imi place asa si nu ma simt rau!Incerc sa imi ascult corpul,cam asta e scopul meu,atunci cand simt ca ceva nu mi se potriveste evit!>:D<
Voi intra si eu sa vad despre ce este vorba in ziar!

E bine ca iti asculti corpul! >:D< Asa nu iti mai zic nimic! :"> Ca si eu fac acelasi lucru...dar la faza cu laptele ma feresc! :D

AnutzaMariutza 09 apr 2011 21:12:02

Re: Jurnalul gandurilor mele! AnutzaMariutza
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 615397)


E bine ca iti asculti corpul! >:D< Asa nu iti mai zic nimic! :"> Ca si eu fac acelasi lucru...dar la faza cu laptele ma feresc! :D

Oricum eu beau numai lapte degresat cu 0,1 % grasime!si numai dimineata sau la cafea>:D<

Alexandra Andreea 10 apr 2011 06:47:27

Re: Jurnalul gandurilor mele! AnutzaMariutza
 
Buna dimineatza! >:D< Sa ai o duminica minunata! :-*

http://www.info-heaven.ro/files/Imag...-si-legume.jpg

AnutzaMariutza 10 apr 2011 11:59:40

Re: Jurnalul gandurilor mele! AnutzaMariutza
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 615563)
Buna dimineatza! >:D< Sa ai o duminica minunata! :-*

http://www.info-heaven.ro/files/Imag...-si-legume.jpg

Neata Alexandra!Multumesc frmos,un weekend frumos iti doresc asemeni!>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:56:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO