forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   jurnalul de indreptare al meu,dya35 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-indreptare-al-meu-dya35-3230.html)

dya35 22 mar 2010 18:09:13

jurnalul de indreptare al meu,dya35
 
aici as vrea sa imi scriu ceea ce maninc si ceea ce gresesc sa poata fi corectat

Slabuta 22 mar 2010 19:30:44

Re: jurnalul de indreptare al meu,dya35
 
Bun venit printre noi si mult succes in atingerea telului. :)

Am vazut ca te intereseaza cum se face un meniu. :)

Citeste aici: http://forum.slabute.ro/intrebari-ra...html#post40581 este explicat tptul.

Foloseste "cautarea" (bara de sus), sunt deja multe raspunsuri la intrebarile tale :)

dya35 25 mar 2010 23:19:32

Re: jurnalul de indreptare al meu,dya35
 
o seara buna la toate fetele ,e adevarat ca ma cam descurc cam greu pe aici avind in vedere ca sunt in alta tara iar produsele variaza si imi ia o gramada de timp sa caut ;,:(dar asta este ,,,,,,daca vreau sa ma tin de ceva trebuie sa reusesc ;o sa vad daca nu ma enervez prea tare :-/

Slabuta 25 mar 2010 23:37:23

Re: jurnalul de indreptare al meu,dya35
 
Citat:

Anterior postat de dya35 (Post 129662)
o seara buna la toate fetele ,e adevarat ca ma cam descurc cam greu pe aici avind in vedere ca sunt in alta tara iar produsele variaza si imi ia o gramada de timp sa caut ;,:(dar asta este ,,,,,,daca vreau sa ma tin de ceva trebuie sa reusesc ;o sa vad daca nu ma enervez prea tare :-/

Buna Dya :)

Mai sunt fete din Belgia aici, si au avut aceeasi problema la inceput cu produsele, dar, cand au aflat ca au voie sa introduca si produse care nu sunt neaparat din Romania, problema a fost rezolvata, si acum isi fac meniuri fara nici o treaba :)

Acest lucru iti recomand si eu :)
Nu conteaza ca nu sunt in Romania, important sa iti foloseasca tie si slabutelor care sunt in Belgia :)

Slabuta 25 mar 2010 23:37:50

Re: jurnalul de indreptare al meu,dya35
 
Astept un meniu de-al tau, maine, ca sa vedem cum papi :)

dya35 29 mar 2010 23:01:23

Re: jurnalul de indreptare al meu,dya35
 
nu prea reusesc sa ma tin ca intimpin destule probleme cu alimentele ;atunci cind am urmat indeaproape indrumarile nu am reusit sa adug niste alimente pe crae le consum aici in belgia si de aia imi este destul de greux-(

Slabuta 29 mar 2010 23:04:58

Re: jurnalul de indreptare al meu,dya35
 
Citat:

Anterior postat de dya35 (Post 132821)
nu prea reusesc sa ma tin ca intimpin destule probleme cu alimentele ;atunci cind am urmat indeaproape indrumarile nu am reusit sa adug niste alimente pe crae le consum aici in belgia si de aia imi este destul de greux-(

Buna Dya :)
Ai vazut video-ul asta?
http://forum.slabute.ro/sfaturi-calc...orii-3048.html
Este facut de mine si explica tare bine cum se face, pas cu pas :)

Daca ai intrebari, nu te rusina sa intrebi, te ajutam cu placere, ca sa reusesti si tu :)

dya35 29 mar 2010 23:23:00

o nelamurire
 
eu ma aflu in BELGIA si ca sa ma tin cit de cit de o dieta as fi vrut sa adaug citeva alimente de baza pe care le consum aici ,Am urmarit modelul si lam urmat intocmai dar tot timpul mi se spune ca valorile nu sunt acceptate asa cum le scriu eu de pe ambalajul produsului si de fapt cum imi arata in exemplu filmat ;Sincer nu stiu cum sa fac ;eu mai caut produse asemanatoare dar este destul de dificil pentru ca nu prea seamana produsele intre ele si ajung sa gresesc,Va rog sa ma sfatuiti cum sa procedez:)

Slabuta 29 mar 2010 23:25:05

Re: o nelamurire
 
Citat:

Anterior postat de dya35 (Post 132842)
eu ma aflu in BELGIA si ca sa ma tin cit de cit de o dieta as fi vrut sa adaug citeva alimente de baza pe care le consum aici ,Am urmarit modelul si lam urmat intocmai dar tot timpul mi se spune ca valorile nu sunt acceptate asa cum le scriu eu de pe ambalajul produsului si de fapt cum imi arata in exemplu filmat ;Sincer nu stiu cum sa fac ;eu mai caut produse asemanatoare dar este destul de dificil pentru ca nu prea seamana produsele intre ele si ajung sa gresesc,Va rog sa ma sfatuiti cum sa procedez:)

Dya cred ca stiu unde e problema. :)
Cand scrii valori de genul 30.5, pui virgula sau punct intre cifre?

Virgula nu este acceptata.

dya35 30 mar 2010 12:56:11

Re: o nelamurire
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 132846)

Dya cred ca stiu unde e problema. :)
Cand scrii valori de genul 30.5, pui virgula sau punct intre cifre?

Virgula nu este acceptata.

iti multumesc tare mult ;am incercat asa cum mi-ai spus si am reusit doar ca am facut putin in graba si nu am scris cantitatea de zahar ,care era de 4,8g dar atita am incercat ca acuma nici nu eram sigura ca reusesc ;oooo ce ma bucur ca acuma pot sa mai introduc si alimentele care le mancam in mod regulat :sunt bucuroasa si va rog as ma scuzati atunci cind mai gresesc :aici e putin dificil si cu netul ,nu intotdeauna are un semnal ok ;dar eu am sa incerc sa ma tin in continuare de program ,nu atita de mult ca sa slabesc ci mai degraba sa am un program de a manca mai regulat :">:D;


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:50:03.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO