forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul lui AILIMAC....EU si cu MINE...o lupta grea!!! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-lui-ailimac-eu-mine-lupta-grea-3634.html)

ailimac 26 apr 2010 19:40:41

Jurnalul lui AILIMAC....EU si cu MINE...o lupta grea!!!
 
Buna :)!!!
Am creat acest jurnal in care sa pot scrie realizarile ...dar si esecurile mele...in lupta crincena impotriva kilogramelor!!! Sper ca oricine va intra aici sa-mi devina prieten si sustinator(oare)!!:D
>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

ali_lumi 26 apr 2010 19:54:08

Re: Jurnalul lui AILIMAC....EU si cu MINE...o lupta grea!!!
 
Buna !!
Si bine ai venit printre slabute>:D<
Ce inseamna pt tine " mananc sanatos " :) ? Ar ajuta mult ca sa ne dam seama de ce indrumari ai nevoie.

kisscris22 26 apr 2010 20:08:03

Re: Jurnalul lui AILIMAC....EU si cu MINE...o lupta grea!!!
 
Citat:

Anterior postat de ailimac (Post 166287)
Buna :)!!!
Am creat acest jurnal in care sa pot scrie realizarile ...dar si esecurile mele...in lupta crincena impotriva kilogramelor!!! Sper ca oricine va intra aici sa-mi devina prieten si sustinator(oare)!!:D
>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

buna draga mea!mult succes in pierderea kilo!

LicuriciColorat 26 apr 2010 20:08:49

Re: Jurnalul lui AILIMAC....EU si cu MINE...o lupta grea!!!
 
Buna ,ma bucur ca ti-ai facut un jurnal.Vrem mai multe detalii despre tine;;),ce dieta urmezi?faci sport?meniul tau de azi?pt a vedea cum am putea sa te ajutam cu sfaturi si sugestii>:D<

Sibel H 26 apr 2010 20:14:09

Re: Jurnalul lui AILIMAC....EU si cu MINE...o lupta grea!!!
 
...:)...Salut!ma ,bucur ca ti-ai deschis si tu un jurnal macar acum stiu unde sa ,te gasesc...ti-am, lasat raspuns la mine in jurnal...pupici..si sa te bucuri de noua ta Casuta....si sa, ai numai rezultate frumoase...>:D< ...:x

andra_aly 26 apr 2010 20:30:53

Re: Jurnalul lui AILIMAC....EU si cu MINE...o lupta grea!!!
 
Citat:

Anterior postat de ailimac (Post 166287)
Buna :)!!!
Am creat acest jurnal in care sa pot scrie realizarile ...dar si esecurile mele...in lupta crincena impotriva kilogramelor!!! Sper ca oricine va intra aici sa-mi devina prieten si sustinator(oare)!!:D
>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

Bine ai venit printre noi>:D< ma bucur ca ti-ai facut jurnal. asa te putem felicita daca te ti de dieta sau sa te certam daca calci stramb. sa speram ca nu v-a fi nevoie:D
mult succes>:D<
asteptam mai multe detalii. cum ar fi dieta care o urmezi, daca faci sport...etc:)

ailimac 26 apr 2010 20:55:10

Re: Jurnalul lui AILIMAC....EU si cu MINE...o lupta grea!!!
 
Buna Fetelor!!!!!:) Nici nu va inchipuiti cit de fericita sunt cind am vazut ca am atitea sustinatoare....!!! Va multumesc!!!:-*:-*:-*:-*:-*:-*
Sa stiti ca pina azi nu urmam nici o dieta, incercam doar sa maninc SANATOS...adica dint toate cite putin....dar sa nu depases 1300 calorii...mai aveam unele scapari de Pasti....si sarbatori cind ma indopam cu torta si clatite...astea-s slabiciunile mele, dar nu mai mult de 2 zile, dupa care re:-*luam stilul meu de viata sanatos. si la capitolul miscare : ma straduiam cel putin 3 ori pe saptamina sa fac 60 minute aerobic, cam atit:">mi-am salvat si vreo 5 meniuri aici pe site.....AZI a fost prima mea zi de dieta disociata 3\3....am crezut ca MOR de foame....am papat toata ziua numai mere si salate...si supa de linte....nu stiu cit de corect am facut....dar am tensiunea joasa de dimineata...ma simt rau.....si nu stiu daca am sa fac disociata si miine...probabil voi face o disociata ALLA AILIMAc: 1 zi fructe....b-) 1zi lactate\ 1zi -cereale, 1 zi--proteine si lipide animale....nustiu daca exista asa ceva....sfatuiti-ma voi fetelor cesa fac....:-/:-/:-/:-/:-/:-/

jolye79 26 apr 2010 20:57:43

Re: Jurnalul lui AILIMAC....EU si cu MINE...o lupta grea!!!
 
Bine ai venit in club! Si multa bafta la kilograme lipsa. Dar tu...ai 1,65 m si vrei 52 kg? Eu la greutatea asta...aratam ca un somalez... Si sunt mai mica de inaltime.

Sibel H 27 apr 2010 07:42:34

Re: Jurnalul lui AILIMAC....EU si cu MINE...o lupta grea!!!
 
...:)..Buna dimineata!...iti doresc o zi senina...>:D<

ailimac 27 apr 2010 08:06:50

Re: Jurnalul lui AILIMAC....EU si cu MINE...o lupta grea!!!
 
Citat:

Anterior postat de Sibel H (Post 166651)
...:)..Buna dimineata!...iti doresc o zi senina...>:D<

Buna dimineata tuturor!!!!!!!!!!!!>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:17:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO