forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul lui Blondy (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-lui-blondy-7061.html)

blondy 88 11 nov 2010 17:58:11

Jurnalul lui Blondy
 
Buna fetelor sunt noua pe aici si m am hotarat sa imi fac un juranal ca sa ma ajutati sa skap mai repede de infricosatoarele kg care m au terminat fizic si psihic.:D

andra_aly 11 nov 2010 18:02:37

Re: Jurnalul lui Blondy
 
Bine ai venit printre noi:) Poate ne spui mai multe despre tine:)
Iti urez mult succes in lupta cu kg:)

di3rvcil 11 nov 2010 18:30:47

Re: Jurnalul lui Blondy
 
Detaliaza, detaliaza :D
Cum vrei sa te sfatuim daca nu stim nimic despre tine? :))

blondy 88 11 nov 2010 22:15:33

Re: Jurnalul lui Blondy
 
Citat:

Anterior postat de blondy 88 (Post 399792)
Buna fetelor sunt noua pe aici si m am hotarat sa imi fac un juranal ca sa ma ajutati sa skap mai repede de infricosatoarele kg care m au terminat fizic si psihic.:D

scz fetelor a trebuit sa ies mai devreme si nu am mai terminat descrierea.poi am 22 de ani si in urma cu aproximativ 3 ani am reusit sa slabesc de la 70 kg la 54 avand 1,71 cm.Dar cum obtinusem ce vroiam dupa am renuntat tentatiilor iar akum am 60 kg si knd ma uit in oglinda imi vine sa plang.ma gandeam sa incep ku dieta dukan?VOI CE PARERE AVETI?DA REZULTATE?MI AM facut si abonament la sala si ma duk de 4 ori pe saptamana cam 2-3 ore pe zi.:Daku astept rezultatele:)si sper sa fiti alaturi de mine.va poopik si va urez spor la slabit.;);;)

andra_aly 11 nov 2010 23:07:41

Re: Jurnalul lui Blondy
 
Pai eu zic ca asa cum ai avut atunci ambitia, o sa o ai si de data asta. Iar acum ne ai si pe noi ce iti tinem galerie:D
Felicitari pentru sport:) In curand o sa ai rezultate frumoase mai ales daca ai grija ce , cat si cum mananci:)
Succes!

blondy 88 12 nov 2010 09:01:10

Re: Jurnalul lui Blondy
 
buna fetelor.:)multumesc mult ptr incurajari.asa e andra atunci am avut multa ambitie si vointa.cateodata cred ca am consumat-o pe oata atunci:))sau aku e criza si la vointa mea..........am avut zile in care pur si simplu respectam 3 mese principale si gustari iar seara goleam frigiderul.aku st la a 3 zi de dukan sa vedem daca devin prietena cu carnita ca nu prea e de a mea.:PSi cum am incercat cam tot ce se numeste dieta pe care bineinteles ca nu am dus-o pana la capat am zis sa incerk si dukan mai ales ca nu e o dieta care sa te infometeze.dar mi e frica ...daca nu o sa dea rezultate?:-o:-/am zi s ca ast o sapt si apoi ma urc pe cantar ........:))La voi cum merge?va popik Tre sa fug la munca.>:D<

blondy 88 18 nov 2010 09:49:53

Re: Jurnalul lui Blondy
 
buna fetelor.am revenit.kum in ultimele zile am klkat km stramb:D AM Avut motive de sarbatoarea a luat sora mea permisul,am intrat in concediu;;) m am decis sa o iau de la cap akum k nu mai e niciun motiv kre sa ma impiedice.si am inceput dimineata cu o cana mare de ceai si sa vedem ce urmeaza mai talziu.am uitat sa va spun k nu prea pot sa mananc dimineata.stiu k nu e bn.da kiar nu pot.probabil de aia ma apuk o foame teribila mai spre seara.voi c mai faceti?NU MA MAI BAGA NIMENI IN SEAMA?:-ssper sa mai ziceti si voi cv k sa stiu k nu st singura.:>va poopik>:D<

amy0404 18 nov 2010 10:00:39

Re: Jurnalul lui Blondy
 
Neata Blondy!

Felicitari pt sora ta! :)
Aici vei gasi sustinere, dar tu trebuie sa vrei, sa ne tii la curent cu evolutia ta. S
Te sfatuiesc sa manaci mai bine dimineta, nu se pune o cana de ceai. De aceea ti se si face foame spre seara. Nu te gandi "nu pot", daca vrei, poti :)

Succes!

blondy 88 23 nov 2010 21:53:43

Re: Jurnalul lui Blondy
 
buna fetelor.nu am mai vorbit de mult cu voi.sa va spun ultimele noutati.am reusit sa stau departe de prajiturile pe care le face mami meu si care st delicioase si m am rasfatat cu fructe.mere si mandarine.am fost la sala si ieri si azi.am stat km 3 ore in fiecare zi.si am slabit 500g.iupiiiiiii:D;;)parca nu mai am pofta de dulce k asta ma omoara pe mn dulcele.si m am hotarat sa tin montignac.........mie mi se pare ca suna bn.si nu o consider o dieta ci un stil de viatza sanatos.fetelor dar mai am o problema.am pofta de fructe seara pe la 9 10.oricum am citit in cartea lui montignac ca poti manca un fruct seara dar sa fie singur...........io asa le pap oricum fructele singure..........oare e bn sau nu?voi ce ziceti.oricum io ma bag la somn pe la 12-01 asa ca au timp sa ajunga in stomacel............astept sa ma sfatuiti cum stiti voi mai bn.va poopik>:D<:-*

blondy 88 23 nov 2010 22:09:08

Re: Jurnalul lui Blondy
 
fetelor sa ma bagati in seama si pe mn.da?VA ROGGGGGGGGGGGGGGmult.aku ma bag la nani k maine d dim ma duk la sala de dim.st o harnicutza:))noapte bunaaaaaaa


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:54:46.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO