forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul meu Alina: Vreau sa fiu la 75 de kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-meu-alina-vreau-75-kg-8534.html)

AndreiErisAlina 11 mar 2011 16:51:03

Jurnalul meu Alina: Vreau sa fiu la 75 de kg
 
Salutare...sunt Alina ,am 24 de ani si sunt mamica unui baietel de 1 an si 5 luni:) ...la inceputul lui 2011 mi am propus sa slabesc...cum? nici eu nu stiam...vroiam doar sa slabesc..ce am facut ce nu am facut am dat jos 4 kg..pe care le am pus tare repede inapoi...si stand asa pe ganduri am cautat pe net tot felul de pastile de slabit, tot felul de metode care mai decare mai drastice. si tot cautand am dat de voi:D, si mi am zis ...de ce sa nu incerc?...hai sa vedem ce va iesi...Deci, azi 11.03.2011 ora 16-50 sunt aici..va scriu si imi doresc sa dau jos....dar am nevoie de sfaturile voastre si de incurajarile voastre....:) va pupa alina>:D<

azra 11 mar 2011 18:58:51

re: Jurnalul meu Alina: Vreau sa fiu la 75 de kg
 
Citat:

Anterior postat de AndreiErisAlina (Post 566890)
Salutare...sunt Alina ,am 24 de ani si sunt mamica unui baietel de 1 an si 5 luni:) ...la inceputul lui 2011 mi am propus sa slabesc...cum? nici eu nu stiam...vroiam doar sa slabesc..ce am facut ce nu am facut am dat jos 4 kg..pe care le am pus tare repede inapoi...si stand asa pe ganduri am cautat pe net tot felul de pastile de slabit, tot felul de metode care mai decare mai drastice. si tot cautand am dat de voi:D, si mi am zis ...de ce sa nu incerc?...hai sa vedem ce va iesi...Deci, azi 11.03.2011 ora 16-50 sunt aici..va scriu si imi doresc sa dau jos....dar am nevoie de sfaturile voastre si de incurajarile voastre....:) va pupa alina>:D<

salut.bine ai venit printre noi.si eu sunt de aceiasi varsta ca tine si nu departe de kg.si eu imi doresc sa slabesc .eu una tin montignac,nu e grea si nici restrictiva,e mai mult un stil de viata.reusisem sa slabesc din august pana la 1 dec anul trecut aproximativ 12kg,dar din cauza unor probleme am renuntat si am pus la loc.acum am aproapte o luna de dieta tinuta conform + sport de 4-5 ori pe saptamana si au inceput sa scada iar kg si cm.
tu cam ce mananci intr-o zi?sport faci?mai spune-ne cate ceva despre tine

azra 11 mar 2011 19:02:31

re: Jurnalul meu Alina: Vreau sa fiu la 75 de kg
 
si o mica atentie pt tine si noua ta casuta:">
http://www.util21.ro/relaxare/poze/flori/trandafiri.jpghttp://www.diseara.ro/images/conv/1881_1_1.jpg

mikaelaflo 11 mar 2011 19:23:25

re: Jurnalul meu Alina: Vreau sa fiu la 75 de kg
 
Citat:

Anterior postat de AndreiErisAlina (Post 566890)
Salutare...sunt Alina ,am 24 de ani si sunt mamica unui baietel de 1 an si 5 luni:) ...la inceputul lui 2011 mi am propus sa slabesc...cum? nici eu nu stiam...vroiam doar sa slabesc..ce am facut ce nu am facut am dat jos 4 kg..pe care le am pus tare repede inapoi...si stand asa pe ganduri am cautat pe net tot felul de pastile de slabit, tot felul de metode care mai decare mai drastice. si tot cautand am dat de voi:D, si mi am zis ...de ce sa nu incerc?...hai sa vedem ce va iesi...Deci, azi 11.03.2011 ora 16-50 sunt aici..va scriu si imi doresc sa dau jos....dar am nevoie de sfaturile voastre si de incurajarile voastre....:) va pupa alina>:D<

Buna, Alina! Am si eu o fetita de 5 luni si jumatate si incerc sa scap de kilogramele acumulate...impreuna o sa reusim. Sa postezi cam ce mananci si dupa ce te documentezi de pe aici, hotarasti ce fel de regim vrei sa adopti. Noi suntem alaturide tine
Spor la slabit!

AnDrAdAxl 11 mar 2011 22:04:26

Re: Jurnalul meu Alina: Vreau sa fiu la 75 de kg
 
Buna!Am trecut si eu pe la tine sa iti urez bine ai venit si sa iti ofer sprijinul cand ai nevoie.Vad ca suntem cam pe la aceleasi kg si cam pe la aceleasi kg vrem sa si ajungem.:)Si o sa ajungem ca avem pt cine!;)
Daca ai nevoie de ceva ajutor striga si vin!Mult succes!Noapte buna!:-*

alinamar 11 mar 2011 23:06:38

Re: Jurnalul meu Alina: Vreau sa fiu la 75 de kg
 
Bine ai venit printre noi! Sa-ti traiasca copilasul! Spor la slabit si daca ai nevoie de incurajari sau sfaturi sunt aici!!!

azra 12 mar 2011 07:20:59

Re: Jurnalul meu Alina: Vreau sa fiu la 75 de kg
 
Citat:

Anterior postat de mikaelaflo (Post 567012)
Buna, Alina! Am si eu o fetita de 5 luni si jumatate si incerc sa scap de kilogramele acumulate...impreuna o sa reusim. Sa postezi cam ce mananci si dupa ce te documentezi de pe aici, hotarasti ce fel de regim vrei sa adopti. Noi suntem alaturide tine
Spor la slabit!

mikaelaflo ti-am vazut printesica.e dulce foc,cred ca nu mai poti dupa ea.cu siguranta vei ajunge unde ti-ai propus.succes

teo23 12 mar 2011 07:28:56

Re: Jurnalul meu Alina: Vreau sa fiu la 75 de kg
 
[*1*]Buna Alina
Si eu am tot 24 de ani, si am un baietel de 2 luni, si de asemenea ca si tine vreau sa slabesc:D
Poti sa te uiti pe jurnalul meu, acolo am pus o dieta de la un doctor din cluj, sper sa nte ajute sa iti formezi o dieta>:D<
MULTA BAFTA[*1*]

mikaelaflo 12 mar 2011 07:34:15

Re: Jurnalul meu Alina: Vreau sa fiu la 75 de kg
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 567401)
mikaelaflo ti-am vazut printesica.e dulce foc,cred ca nu mai poti dupa ea.cu siguranta vei ajunge unde ti-ai propus.succes

Multumesc, Azra! Ai dreptate, sunt topita dupa ea. Impreuna o sa reusim sa damkg in plus jos. O sa trec si pe la tine!


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:14:01.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO