Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnalul meu-Ana Maria

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #101 (permalink)  
Vechi 18 iun 2010, 07:32:42
AnaMaria86's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 apr 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 37
Dieta: hipocalorica
Date: 162cm, 73kg
Mesaje: 195
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Ana Maria

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul


Bravo! Felicitari ! (ca sunt sigura ca l-ai trecut cu bine)
Ce dor imi e mie de weekenduri in familie. Dar in cazul meu primul va fi cam in periada Craciunului. Pana atunci slabe sanse. De pe acum visez la orgia de sarmale care ma asteapta la iarna.

Eu am prins vreme foarte faina pe drum, dar din pacate a fost destul de obositor (30 de ore pe derum in total, 2 nopti complet nedormite, si azi la lucru ) Orasul unde am fost e asa mic si dragut, ca o perla, o gramada de insule mici, poduri si terase si plin de turisti (partea asta nu ma incanta asa tare dar am gasit locuri dragute unde te poti ascunde de ei ). La interviu a fost ok (sau cel putin asa mi se pare mie) dar raspunsul il voi primi cam in 10-15 zile. Am reusit sa si manac sanatos in timpul cat am stat acolo dar cu calculatul caloriilor e mai greu cand mananci salate si fructe de mare prin oras, bine ca n-a fost nimic gras sau prajit. m-am rasfatat si cu inghetata

Tie cu dieta cum iti mai meerge?
Hmmm...eu inca locuiesc cu familia.....si uneori e tare obositor....pt ca parinti sunt tot parinti chiar daca nu sunt exigenti sau incuiati......uneori mi-as dorii asa mai multa liniste....dar weekendurile trecute au fost chiar frumoase...
Nu stiu inca ce am facut la examen dar nici nu ma intereseaza acuma....ma bucur ca ai avut parte de o calatorie interesanta...stiu cum e sa nu iti placa un oras plin de turisti...dar cu timpul te inveti sa ii tolerezi sau sa gasesti locuri unde ei sa nu ajunga...pare foarte interesant....hmmm...asa mi-as dori o vacanta acuma....dar din pacate nu ne prea permitem acum...nici ca timp.....(mai ales)...nici ca banuti.....poate reusim macar un weekend la munte...daca nu ...asta este mergem mai la toamna ...cum am reusit de altfel si anul trecut.,....Felicitari pentru faptul ca nu ai deviat de la dieta.....e mare lucru....nu conteaza ca nu ai numarat caloriile atata timp cat a fost sanatos....
Eu cu dieta.........hmmm...nu m-am reapucat in adevaratul sens al cuvantului de ea......dar nici nu m-am mai ingrasat deloc am ramas cam tot acolo...in jur de 63.5....ceea ce e bine pt am cam mancat prostioare......dar le-am limitat la cantitati micute......unde a fost cald nu am putut manca cine stie ce......abia astept sa apara pepenele romanesc....il ador....si e atat de bun si la dieta.....am zis ca acum....las sa treaca saptamana asta.....cu doar cu grija la cantitati fara painica, prajeli...dulciuri in exces....de luni vreau sa o dau pe mai multe legume si fructe....pt ca m-am impacat f bine cu ele ...si am slabit ffrumos atunci.....

Un weekend grozav iti urez!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...aria-3906.html

10.07-> 64 kg .....noul target 10.08 -> 59 kg
AnaMaria86, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1924 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1407 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 633 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #102 (permalink)  
Vechi 18 iun 2010, 10:21:13
deadcountess's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Ana Maria

Citat:
Anterior postat de AnaMaria86 Vezi mesajul
Hmmm...eu inca locuiesc cu familia.....si uneori e tare obositor....pt ca parinti sunt tot parinti chiar daca nu sunt exigenti sau incuiati......uneori mi-as dorii asa mai multa liniste....dar weekendurile trecute au fost chiar frumoase...
Nu stiu inca ce am facut la examen dar nici nu ma intereseaza acuma....ma bucur ca ai avut parte de o calatorie interesanta...stiu cum e sa nu iti placa un oras plin de turisti...dar cu timpul te inveti sa ii tolerezi sau sa gasesti locuri unde ei sa nu ajunga...pare foarte interesant....hmmm...asa mi-as dori o vacanta acuma....dar din pacate nu ne prea permitem acum...nici ca timp.....(mai ales)...nici ca banuti.....poate reusim macar un weekend la munte...daca nu ...asta este mergem mai la toamna ...cum am reusit de altfel si anul trecut.,....Felicitari pentru faptul ca nu ai deviat de la dieta.....e mare lucru....nu conteaza ca nu ai numarat caloriile atata timp cat a fost sanatos....
Eu cu dieta.........hmmm...nu m-am reapucat in adevaratul sens al cuvantului de ea......dar nici nu m-am mai ingrasat deloc am ramas cam tot acolo...in jur de 63.5....ceea ce e bine pt am cam mancat prostioare......dar le-am limitat la cantitati micute......unde a fost cald nu am putut manca cine stie ce......abia astept sa apara pepenele romanesc....il ador....si e atat de bun si la dieta.....am zis ca acum....las sa treaca saptamana asta.....cu doar cu grija la cantitati fara painica, prajeli...dulciuri in exces....de luni vreau sa o dau pe mai multe legume si fructe....pt ca m-am impacat f bine cu ele ...si am slabit ffrumos atunci.....

Un weekend grozav iti urez!
Stiu cum e sa-ti doresti sa ai casa ta, intimitate, liniste. Eu n-am mai locuit cu parintii de cand am inceput facultatea. In studentie am stat in camin, si e de zece ori mai naspa decat cu parintii . iar dupa ce am inceput sa lucrez am inchiriat apartament, dar libertatea asta m-a costat scump (adica dupa ce plateam chiria si cheltuielile nu ramanea mai nimic din salariu). de fapt cam asta e din pacate situatia in Romania-ori stai cu parintii ori dai tot salariul pe chirie. Inainte de a ne muta in Norvegia am stat o perioada cu socrii si era exact la fel ca si cu parintii (simpatici, de treaba, dar tot voiam sa stam singuri ).

Mie cam asta mi-a fost vacanta , eventual o sa facem ceva excursii de weekend. Chestia faina aici e ca sunt non stop la mare si la munte, nu trebuie decat sa deschid geamul si le vad pe ambele.

Fain in Romania ca sunt o gramada de fructe si legume autohtone care sunt mult mai sanatoase. Aici aproape tot e importat si destul de scump indiferent daca e iarna sau vara.

Pai faptul ca esti atenta la ce mananci (fara dulciuri, fara paine si prostii) tot dieta se cheama si o dovada e si fapul ca nu te-ai ingrasat deloc.

Iti doresc un weekend frumos si fara prea multe excese
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
  #103 (permalink)  
Vechi 19 iun 2010, 09:44:44
AnaMaria86's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 apr 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 37
Dieta: hipocalorica
Date: 162cm, 73kg
Mesaje: 195
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Ana Maria

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Stiu cum e sa-ti doresti sa ai casa ta, intimitate, liniste. Eu n-am mai locuit cu parintii de cand am inceput facultatea. In studentie am stat in camin, si e de zece ori mai naspa decat cu parintii . iar dupa ce am inceput sa lucrez am inchiriat apartament, dar libertatea asta m-a costat scump (adica dupa ce plateam chiria si cheltuielile nu ramanea mai nimic din salariu). de fapt cam asta e din pacate situatia in Romania-ori stai cu parintii ori dai tot salariul pe chirie. Inainte de a ne muta in Norvegia am stat o perioada cu socrii si era exact la fel ca si cu parintii (simpatici, de treaba, dar tot voiam sa stam singuri ).

Mie cam asta mi-a fost vacanta , eventual o sa facem ceva excursii de weekend. Chestia faina aici e ca sunt non stop la mare si la munte, nu trebuie decat sa deschid geamul si le vad pe ambele.

Fain in Romania ca sunt o gramada de fructe si legume autohtone care sunt mult mai sanatoase. Aici aproape tot e importat si destul de scump indiferent daca e iarna sau vara.

Pai faptul ca esti atenta la ce mananci (fara dulciuri, fara paine si prostii) tot dieta se cheama si o dovada e si fapul ca nu te-ai ingrasat deloc.

Iti doresc un weekend frumos si fara prea multe excese


Eh nu e tocmai dieta....ca am mancat cam de toate....dar asta este...sunt bucuroasa ca ieri m-am imbracat...cu pantalonasii mei de proba...si asa de bine m-am simtit......de luni vreau sa nu mai calc stramb ...totul de dieta....totul ca la carte...si eu sunt la mare....si acum este sezonul de plaja....dar as vrea vacanta...indiferent unde este.....nu neaparat munte....oriunde...si la 20 km de cassa....ideea e sa scapam un pic.....de stres...ieri ne am plimbarit prin mamaia...si asa o mare dezamagire este litoralul romanesc....de fapt romanii in sine prin comportamentul lor....
Asta este marea problema si la noi acum....banuti pt o chirie....si sa mai putem sa simtim ca suntem tineri.....dar mai vedem noi legat de subiect....oricum nu e o chestie imediata.....

Ne bucuram momentan de weekend.....macar odihna si voie buna.....iti urez un weekend frumos
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...aria-3906.html

10.07-> 64 kg .....noul target 10.08 -> 59 kg
AnaMaria86, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1924 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1407 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 633 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #104 (permalink)  
Vechi 21 iun 2010, 12:54:07
deadcountess's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Ana Maria

Buna

Ce mai faci?
Sper ca ai avut parte de un weekend frumos, si ca ti-ai inceput saptamana cu bine
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
  #105 (permalink)  
Vechi 21 iun 2010, 21:07:57
AnaMaria86's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 apr 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 37
Dieta: hipocalorica
Date: 162cm, 73kg
Mesaje: 195
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Ana Maria

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Buna

Ce mai faci?
Sper ca ai avut parte de un weekend frumos, si ca ti-ai inceput saptamana cu bine

Buna,

Weekendul a fost relativ ok in prima parte, dar nu s-a incheiat deloc grozav...dar asta este....Saptamana a inceput cu munca, agitatie, deadline pe ultima suta si tot asa.......Sper ca tu ai avut zile mai bune ca ale mele.

O saptamana buna iti urez!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...aria-3906.html

10.07-> 64 kg .....noul target 10.08 -> 59 kg
AnaMaria86, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1924 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1407 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 633 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #106 (permalink)  
Vechi 22 iun 2010, 09:13:57
deadcountess's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Ana Maria

Citat:
Anterior postat de AnaMaria86 Vezi mesajul
Buna,

Weekendul a fost relativ ok in prima parte, dar nu s-a incheiat deloc grozav...dar asta este....Saptamana a inceput cu munca, agitatie, deadline pe ultima suta si tot asa.......Sper ca tu ai avut zile mai bune ca ale mele.

O saptamana buna iti urez!
Eu o sa am o saptamana de stat pe ace ca astept rezultatul la interviu. Merg cu bicicleta pana cad din picioare ca altfel stau incordata si astept . Doamne, am tampit de tot, parca ar fi ultimul job de pe lume

Iti urez o saptamana cat mai usoara.
Mai ai mult pana la concediu?
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
  #107 (permalink)  
Vechi 22 iun 2010, 11:01:38
AnaMaria86's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 apr 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 37
Dieta: hipocalorica
Date: 162cm, 73kg
Mesaje: 195
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Ana Maria

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Eu o sa am o saptamana de stat pe ace ca astept rezultatul la interviu. Merg cu bicicleta pana cad din picioare ca altfel stau incordata si astept . Doamne, am tampit de tot, parca ar fi ultimul job de pe lume

Iti urez o saptamana cat mai usoara.
Mai ai mult pana la concediu?

Sunt sigura ca va fii f bine....e bine ca ai gasit o modalitate sa te destresezi...la mine parca nu merge nimic in momente de genul asta....
Pana ala concediu nu stiu....cred ca prin octombrie am sa mi-l iau dar am zis ca poate reusesc sa mi iau cateva zile pe la sf lui iulie....dar nu este nimic sigur momentan.....Sper sa contiunuie mai bine sapt asta decat a inceput...

Cand vei primii un raspuns oficial pentru jobul la care ai aplicat?
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...aria-3906.html

10.07-> 64 kg .....noul target 10.08 -> 59 kg
AnaMaria86, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1924 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1407 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 633 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #108 (permalink)  
Vechi 22 iun 2010, 11:11:56
deadcountess's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Ana Maria

Citat:
Anterior postat de AnaMaria86 Vezi mesajul



Sunt sigura ca va fii f bine....e bine ca ai gasit o modalitate sa te destresezi...la mine parca nu merge nimic in momente de genul asta....
Pana ala concediu nu stiu....cred ca prin octombrie am sa mi-l iau dar am zis ca poate reusesc sa mi iau cateva zile pe la sf lui iulie....dar nu este nimic sigur momentan.....Sper sa contiunuie mai bine sapt asta decat a inceput...

Cand vei primii un raspuns oficial pentru jobul la care ai aplicat?

Multumesc pt incurajari Rezultatul oficial vine cel tarziu la sfarsitul saptamanii viitoare dar e posibil si mai repede, de aceea stau ca ariciul.
Eu am noroc, la mine stresul trece cat timp fac efort fizic, incearca sigur merge, e greu pana te apuci.
Sper sa iti mearga mai bine decat estimezi
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
  #109 (permalink)  
Vechi 28 iun 2010, 09:54:31
deadcountess's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Ana Maria

Buna Ana Maria

Ce mai faci? Cum iti mai merge?
Sper ca ai avut un weekend frumos.
Iti doresc o saptamana mai buna decat cea trecuta
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
  #110 (permalink)  
Vechi 29 iun 2010, 13:20:40
AnaMaria86's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 apr 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 37
Dieta: hipocalorica
Date: 162cm, 73kg
Mesaje: 195
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Ana Maria

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Buna Ana Maria

Ce mai faci? Cum iti mai merge?
Sper ca ai avut un weekend frumos.
Iti doresc o saptamana mai buna decat cea trecuta

Buna....Am avut un weekend petrecut la munca. de dimineata pana seara tarziu..si o saptamana atat de incarcata incat dorm cu capul pe birou....abia astept sa se incheie sapt asta ....poate macar in weekendul asta reusesc sa ma odihnesc....sunt moarta de oboseala....La tine cum mai merge?...Tin sa zic ca dieta mea s-a dus naibii...nu am mai avut nici timp si nici chef sa am grija de ea......of........Sper sa termine rapid....dar nu cred ca se mai anunta cateva zile...
O sapatamana frumoasa iti urez!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...aria-3906.html

10.07-> 64 kg .....noul target 10.08 -> 59 kg
AnaMaria86, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1924 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1407 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 633 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
dieta, femei, jurnal, sanatos, slabit, sport

Opţiuni subiect

Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnalul meu - Uluceanu Ana-Maria UluceanuAnaMaria Arhiva jurnale slabit 641 22 feb 2011 18:21:51
Jurnalul meu Andreea Beatrice Arhiva jurnale slabit 37 24 feb 2010 17:42:23
jurnalul meu Irina2607 Arhiva jurnale slabit 31 30 dec 2009 20:08:16
Jurnalul meu loryana Arhiva jurnale slabit 7 15 sep 2009 12:59:18

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole