forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul meu FAUR MARIA (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-meu-faur-maria-11105.html)

FAUR MARIA 16 feb 2012 17:00:58

Jurnalul meu FAUR MARIA
 
1 ataşament(e)
Bine ai venit la mine in jurnal!>:D<>:D< In sfarsit mi-am luat inima in dinti sa-mi fac si eu jurnal pentru a ma imprieteni mai usor cu voi!!! nume:MARIA,job:casnica,geutate initiala:64 kg,obectiv:56KG ,lnaltime:1,58,diete esuate multe....Diete cu succes 1.Tot timpul am fost mai slaba 56 kg,dupa prima nastere am pus ceva kg,dupa a doua iar,si dupa a treia iar,si dupa a patra iar,si uite asa am ajuns la 74,8.Dar in urma cu trei luni am spus cu curaj GATA! Si acuma sunt fricita ca am 64kg! Mai am putin pana la 56kg.Va doresc din suflet tuturor spor la slabit!!:-*

mateimatei 16 feb 2012 17:31:06

Re: Jurnalul meu FAUR MARIA
 
Sunt prima care intru in casuta ta. Doamne vreau sa spun ca imi sare inima din piept cand iti privesc fotografia. extraordinar...4 copiii...felicitari esti o mama cu adevarat fericita.[*21*]Te invidiez>:D<succes in ceea ce ti-ai propus desi mai mare realizare ca cea pe care o ai deja( cei 4 ingerasi) nu cred ca exista. spor la slabit.:-*:-*

FAUR MARIA 16 feb 2012 18:08:27

Re: Jurnalul meu FAUR MARIA
 
Bine ai venit in casuta mea!Multumesc mult!Asa este,ai dreptate cea mai mare realizare sunt copii,dar si noi femeile vrem sa aratam un pic bine...Si din pacate problema in mare parte sunt kilogramele.x-(Te mai astept pe la mine>:D<

FAUR MARIA 17 feb 2012 11:12:21

Re: Jurnalul meu FAUR MARIA
 
Buna diminiata!>:D<Azi sunt foarte fericita,am ajuns la 63 de kg[*66*][*66*][*66*][*66*][*66*][*66*][*66*][*66*][*66*]

FAUR MARIA 17 feb 2012 14:36:25

Re: Jurnalul meu FAUR MARIA
 
R,79 PROTEINE:MIC DEJUN:2 mandarine.PRANZ:cotlet de porc cu legume inabusite,si salata de varza .CINA:jumate din ce am mancat la pranz,fara supa si paine....Aceasta a fost papa mea pe azi....

FAUR MARIA 17 feb 2012 14:50:35

Re: Jurnalul meu FAUR MARIA
 
3 ataşament(e)
si pozele:

floricica0vesela 17 feb 2012 15:00:56

Re: Jurnalul meu FAUR MARIA
 
felicitari, mancarea ta arata foarte bine.

esti aproape de finish, mai ai cateva zile de Rina.
cand termini, nu te lasa pacalita.
trebuie sa adopti un stil de viata sanatos, altfel rezultatele sunt greu de mentinut.
am prietene care au slabit 20 de kg cu Rina, dar le-au luat apoi pe toate inapoi, caci au revenit la alimentatia anterioara

multa bafta si spor la mentinere

FAUR MARIA 17 feb 2012 16:15:28

Re: Jurnalul meu FAUR MARIA
 
Multumesc pentru sfaturi! am sa tin cont de ele.;;)

mateimatei 17 feb 2012 16:23:28

Re: Jurnalul meu FAUR MARIA
 
suntem aproape ca zile in care am tinut rina. mai avem putin si trecem pe mentinere. nu stiu cum ai tinut tu, dar eu una nu m-am retinut de la nimic, mereu am avut stomacul plin indiferent de zi. acu ma cam apuca regretele ca n-am fost ma stricta ca poate slabeam mai mult. auzi, tu la cina mananci doar jumate din cat mananci la amiaza?

FAUR MARIA 17 feb 2012 17:40:31

Re: Jurnalul meu FAUR MARIA
 
Da,doar jumate,asa am facut tot timpul!


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:41:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO