forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul de slabit al oitelor ratacite (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-slabit-al-oitelor-ratacite-9534.html)

mishutza 30 iun 2011 20:53:01

Jurnalul de slabit al oitelor ratacite
 
Deocamdata eu si Aussie ne bagam.Presimt ca o sa mai avem vreo doua prietene,daca ne-or vrea.Anes?Rozi?Anca?Ma refer la fete de urla mereu ca ele nu slabesc,haha.Dar bineinteles ca si enervanta ca Aida sunt binevenite sa ne sacaie si motiveze.

aussie_girl 30 iun 2011 20:56:30

Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite
 
ohh place muuult!! sunt aici si nu mai plec!! serios! :) deci less words more action!!! da??? ca d emine uneori e numa gura..frateee atata zic, atatea planuiesc..de zici ca nu am cun sa nu castig!!

acum..action!! :D;;) Parol!!!

mishutza 30 iun 2011 20:58:55

Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite
 
Citat:

Anterior postat de aussie_girl (Post 706572)
ohh place muuult!! sunt aici si nu mai plec!! serios! :) deci less words more action!!! da??? ca d emine uneori e numa gura..frateee atata zic, atatea planuiesc..de zici ca nu am cun sa nu castig!!

acum..action!! :D;;) Parol!!!

Na bine,parol si eu.:D

LicuriciColorat 30 iun 2011 21:16:44

Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite
 
In ce sens ziceti ca nu slabiti?chiar si cand tineti dieta?sau?
Si eu sustin acelasi lucru,slabesc foarte greu si ma ingras repede daca nu is cuminte:)

mishutza 30 iun 2011 21:18:08

Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 706625)
In ce sens ziceti ca nu slabiti?chiar si cand tineti dieta?sau?
Si eu sustin acelasi lucru,slabesc foarte greu si ma ingras repede daca nu is cuminte:)

in sensul ca nu ne tinem de treaba si mancam inghetati:D

aussie_girl 30 iun 2011 21:27:44

Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite
 
da..in sensu' ala..;;) ca doar de-aia ne ziseram "oite ratacite".. da ne revenim noi..ca asta'i scopu' jurnalului..si o sa demonstram ce bune suntem..o sa facem si o sa dregem.. :D:D (Doamneee parca citesc din "plenara partidului comunist roman"..vazui un documentar de curand..wow!!!)..>:)

mishutza 30 iun 2011 21:33:37

Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite
 
Eu ma delectez cu pozele tale din facebook,iti zic la urma concluzia ca tocmai am chemat si barbatu sa io arat pe aia de zice despre ea ca e naspa.
Vezi cemanci la picknik,dieta a inceput deja.Eu am bagat somonu inapoi,imi ajunge varza:))efectu pozelor

aussie_girl 30 iun 2011 21:59:36

Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite
 
nici nu ai idee ce hotarata sunt!! am sa fiu cum trebuie..crede-ma..

scriu mai tarzior aici in jurnal!!

auzi, tu faci torturi si patiserie?? si eu ma pricep..si imi place..eu ma gandesc sa-mi deschid un mic business aici cu produse romanesti de patiserie..romanesti/frantuzesti..nemtalesti..ma rog ..europene!!

de ce nu esti tu aici sa facem impreuna???? :( :( nu am gasi tp enimeni cu pasiuni ca ale mele.. :( :(

ai sa vezi..ca is cuminte..nu mai spun ca "incerc" ci spun: AM SA FIU CUMINTE!!!!

pai da..efectul pozelor..mergi la poza aia in rosu..aia superba..aia sa o lipesti pe frigider!!

rozica1965 30 iun 2011 22:04:50

Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite
 
Citat:

Anterior postat de aussie_girl (Post 706683)
nici nu ai idee ce hotarata sunt!! am sa fiu cum trebuie..crede-ma..

scriu mai tarzior aici in jurnal!!

auzi, tu faci torturi si patiserie?? si eu ma pricep..si imi place..eu ma gandesc sa-mi deschid un mic business aici cu produse romanesti de patiserie..romanesti/frantuzesti..nemtalesti..ma rog ..europene!!

de ce nu esti tu aici sa facem impreuna???? :( :( nu am gasi tp enimeni cu pasiuni ca ale mele.. :( :(

ai sa vezi..ca is cuminte..nu mai spun ca "incerc" ci spun: AM SA FIU CUMINTE!!!!

pai da..efectul pozelor..mergi la poza aia in rosu..aia superba..aia sa o lipesti pe frigider!!

Eu nu am gasit poze cu tine in albumul de aici....doar catelul si peisajele....:(:(:(

Aida35 30 iun 2011 22:38:38

Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite
 
Citat:

Anterior postat de mishutza (Post 706560)
Deocamdata eu si Aussie ne bagam.Presimt ca o sa mai avem vreo doua prietene,daca ne-or vrea.Anes?Rozi?Anca?Ma refer la fete de urla mereu ca ele nu slabesc,haha.Dar bineinteles ca si enervanta ca Aida sunt binevenite sa ne sacaie si motiveze.

%-( what? io enervanta? :-L:-L oi vrea sa te mai-mai pe cap'sor cand rasolesti dieta , neeeeee , nu cu palma mea b-)


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:34:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO