forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul "valentyna" (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-valentyna-4008.html)

valentynavalentyna27 01 iun 2010 12:26:06

Jurnalul "valentyna"
 
buna tuturor... [*8*]
sunt Valentina si de cand ma stiu am probleme cu kg...:"> am incercat fel j fel de diete dar toate fara nici un rezultat... :( chiar daca reuseam sa dau cateva kg in putine zile le puneam inapoi...:((

o sa va spun povestea mea mai tz pt ca acum mai am niste ore (sunt in cl 12)... ;)[*zambet-larg*]

mvthebest 01 iun 2010 12:30:31

Re: jurnalul "valentyna"
 
Citat:

Anterior postat de valentynavalentyna27 (Post 206437)
buna tuturor... [*8*]
sunt Valentina si de cand ma stiu am probleme cu kg...:"> am incercat fel j fel de diete dar toate fara nici un rezultat... :( chiar daca reuseam sa dau cateva kg in putine zile le puneam inapoi...:((

o sa va spun povestea mea mai tz pt ca acum mai am niste ore (sunt in cl 12)... ;)[*zambet-larg*]

>:D<>:D<>:D<
Bine ai venit>:D<>:D<>:D<
Ma bucur ca ti-ai facut jurnal.

justbelieve 01 iun 2010 12:34:01

Re: jurnalul "valentyna"
 
Citat:

Anterior postat de valentynavalentyna27 (Post 206437)
buna tuturor... [*8*]
sunt Valentina si de cand ma stiu am probleme cu kg...:"> am incercat fel j fel de diete dar toate fara nici un rezultat... :( chiar daca reuseam sa dau cateva kg in putine zile le puneam inapoi...:((

o sa va spun povestea mea mai tz pt ca acum mai am niste ore (sunt in cl 12)... ;)[*zambet-larg*]


Buna si bine ai venit>:D<
Te asteptam sa ne spui povestea ta:)

valentynavalentyna27 01 iun 2010 12:36:46

Re: jurnalul "mirabella"
 
[*10*]ms Myra.... fara ajutorul tau nu reuseam...>:D<;)

LicuriciColorat 01 iun 2010 15:00:06

Re: Jurnalul "valentyna"
 
Buna si bine ai venit
cand ai timp sa ne povestesti de tine,acum intelegem ca esti cu bacul si toate cele:>
mult succes in continuare:)>:D<

mvthebest 01 iun 2010 15:00:55

Re: jurnalul "mirabella"
 
Citat:

Anterior postat de valentynavalentyna27 (Post 206450)
[*10*]ms Myra.... fara ajutorul tau nu reuseam...>:D<;)

Sa fi iubita>:D<>:D<>:D<

Un Pai Roz 01 iun 2010 15:20:58

Re: Jurnalul "valentyna"
 
Buna Valentina! :-* >:D<

iti urez LA MULTI ANI de Ziua Copilului, multa bafta cu dieta si la cate mai multe pagini in noul tau jurnal! :-* >:D<

valentynavalentyna27 02 iun 2010 20:16:09

Re: Jurnalul "valentyna"
 
buna din nou...:-* a trecut un pik mai mult decat am zis..dar sunt ff ocupata in perioada asta... :(

j ramasese sa va zik povestea mea...:D
cred ca prima mea dieta a fost prin cl 8...pt ca atunci incepusem sa realizez cat de important este infatisarea... pt prima data adik atunki nu stiam io prea multe pt a putea slabi... asa ca vazand la tv o reclama cu niste pastile am zis k o fi bn sa incerc...avea un gust fff nasol si sincer in loc sa dispara pofta de mancare(asa cum zikea in acea reclama) din contra organismul meu parca cerea din ce in ce mai multa mancare si nu ma puteam abtine...:((asa ca atunki am pus 5 kg pe mn...
dupa acele pastile m-am descurajat total si nu am mai vrut sa incerc nimic...nu prea bagam io in seama cum arat...cantarul niki nu il foloseam...asa ca timpul trecea...

abia in cl 9 cand am racit si a trebuit sa merg la spital m-am speriat cate kg aveam...asa ca din nou am incercat sa fac ceva sa scap de ele...atunci am luat o reteta dintr-o revista... era fff drastica mai ales dupa cum mancam io inainte... dar la cat de suparata eram atunki nu am mai bagat asta in seama si am zis ca trebuie sa incerc orice... era o reteta cu orez din cate imi amintesc...numai orez...=P~

o sa va povestesc continuarea mai tz pt ca acum vreau sa ies la o plimbare cu fetele:-*

valentynavalentyna27 03 iun 2010 10:54:23

continuarea
 
am uitat sa precizez ca la dieta asta cu orez am avut niste probleme de sanatate si a trebuit sa fac o operatie... din cauza ca nu consumam lichide am facut hemoroizi... :(
dupa operatie am avut grija un timp ce mananc dar nu a durat mult... =((
la mine dietele tinea maxim 2 sapt :"> dupa care reveneam la toate alimentele mai ales dulciuri... :-s si tot asa de atunki 2 sapt dieta o luna mancam ce vroiam...:"> dar de ceva timp m-am pus serios pe diete...mananc sanatos...:) acum am o vointa pe care nu am mai avut-o niciodata... :> sper sa nu mai dispara cu ajutorul vostru...;;)

andra_aly 03 iun 2010 10:58:57

Re: Jurnalul "valentyna"
 
Buna valentina si bine ai venit>:D<
Sper ca ai invatat din greseli, si acum esti pregatita pentru o dieta sanatoasa:) numai asa o sa ai rezultate frumoase si de durata:) plus sport:x Ai vazut si tu, dietele minune nu sunt solutia, ba mai mult dauneaza sanatatii si siluetei:-s
Suntem alaturi de tine>:D< mult succes


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:53:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO