Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Kore -Jurnalul meu...Vreau si POT!!!

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #11 (permalink)  
Vechi 06 mar 2010, 23:52:00
kore's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Odense, Danemarca
Vârsta: 35
Date: 170cm, 71.3kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit re: Kore -Jurnalul meu...Vreau si POT!!!

Seara buna jurnalule,
azi am pacatuit
am papat cu un baton fitness si un baton chocapic mai mult decat ar fi trebuit
dupa micul dejun hranitor si dupa pranzul tarziu/cina am simtit nevoia sa calc in pacat si uitandu-ma la un film am devorat cele 2 pacate dulci.
Ma linistesc la gandul ca am umblat prin magazine 4 ore si nu am cumparat nimic doar o plimbare in soare si aer curat.
Astazi am avut un soc, am crezut ca o sa pic din picioare in supermarket si o sa povestesc intamplarea cu lux de amanunte, poate ma fac inteleasa
Eu, frumoasa ca o floare, in mijlocul supermarketului uitandu-ma dupa castraveti ca asa ma apucase o pofta de salata cu castraveti si ton...mama mama...si ma uit eu la un om care avea in carutul de cumparaturi un sac cu cartofi. Ce putea sa imi treaca mie prin cap decat o minunata idee?
M-am gandit eu... asa cu creierasul meu micut ascuns sub pletele-mi balaie ca un sac de cartofi nu e asa greu...ce mama masii...are doar 10 kg...exact cat am slabit eu pana acum, deci de ce nu as putea sa il ridic in brate si sa vad cat de greu e?
ORIBIL...cand am incercat sa imi indrept spatele am simtit cum nu mai am aer...la propriu nu mai aveam aer. Am incercat sa merg cu sacul in brate pana la raionul cu lactate dar m-am oprit la jumatatea drumului, gafaiam si deja ma inrosisem la fata...10 kg e enorm de mult pt oasele unui om, nu stiu cum de puteam sa ma misc inainte.
Asa ca am lasat sacul la locul lui, mi-am luat castravetii si m-am indepartat spre iesire fara sa intorc capul dupa rafturile cu dulciuri si am simtit ca m-am eliberat de 10 kg, fizic si mai ales psihic
kore, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1983 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1466 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 692 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #12 (permalink)  
Vechi 07 mar 2010, 00:13:03
ianna's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: IL, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 42
Dieta: sanatoasa verde si cu gratare
Date: 170cm, 64kg
Mesaje: 4.305
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 8 mesaje
Implicit re: Kore -Jurnalul meu...Vreau si POT!!!

Citat:
Anterior postat de kore Vezi mesajul
Seara buna jurnalule,
azi am pacatuit
am papat cu un baton fitness si un baton chocapic mai mult decat ar fi trebuit
dupa micul dejun hranitor si dupa pranzul tarziu/cina am simtit nevoia sa calc in pacat si uitandu-ma la un film am devorat cele 2 pacate dulci.
Ma linistesc la gandul ca am umblat prin magazine 4 ore si nu am cumparat nimic doar o plimbare in soare si aer curat.
Astazi am avut un soc, am crezut ca o sa pic din picioare in supermarket si o sa povestesc intamplarea cu lux de amanunte, poate ma fac inteleasa
Eu, frumoasa ca o floare, in mijlocul supermarketului uitandu-ma dupa castraveti ca asa ma apucase o pofta de salata cu castraveti si ton...mama mama...si ma uit eu la un om care avea in carutul de cumparaturi un sac cu cartofi. Ce putea sa imi treaca mie prin cap decat o minunata idee?
M-am gandit eu... asa cu creierasul meu micut ascuns sub pletele-mi balaie ca un sac de cartofi nu e asa greu...ce mama masii...are doar 10 kg...exact cat am slabit eu pana acum, deci de ce nu as putea sa il ridic in brate si sa vad cat de greu e?
ORIBIL...cand am incercat sa imi indrept spatele am simtit cum nu mai am aer...la propriu nu mai aveam aer. Am incercat sa merg cu sacul in brate pana la raionul cu lactate dar m-am oprit la jumatatea drumului, gafaiam si deja ma inrosisem la fata...10 kg e enorm de mult pt oasele unui om, nu stiu cum de puteam sa ma misc inainte.
Asa ca am lasat sacul la locul lui, mi-am luat castravetii si m-am indepartat spre iesire fara sa intorc capul dupa rafturile cu dulciuri si am simtit ca m-am eliberat de 10 kg, fizic si mai ales psihic
ce chestie..chiar azi vroiam sa deschid un subiect cu cat inseamna un 1kg pana la 20 kg in sacose de legumeca vazusem o reclama la tv ..evident de la niste diete minune...si tipa tinea pe umeri sacose de cartofi si se mandrea ca a scapat de 40 lbs ...adica vreo 4/5 sacose de cartofi
__________________
rog in profil sa mentionati dieta pe care o tineti -Succes si la un cantar cat mai zgarcit
jurnal Dupa fapta si rasplata
Alimentatia cu prea putine calorii - Slabute.ro
Sfaturi, de prin forum, adunate
Dieta si alaptarea
ianna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1190 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #13 (permalink)  
Vechi 09 mar 2010, 19:07:34
kore's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Odense, Danemarca
Vârsta: 35
Date: 170cm, 71.3kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit re: Kore -Jurnalul meu...Vreau si POT!!!

Am revenit
scurt si la obiect o sa dau raportul
am mai slabit un kg...20 more to go
ieri am papt cam putin pt ca nu am ajuns acasa la pranz asa cum am preconizat, deci a trebuit sa imi impart pachetelul in 2 si sa beau multa apa...a fost ok in conditiile in care am reusit sa rezist mancatului dupa ora 9...sunt atat de mandra de mine
tot ieri...m-am apucat serios de sport: 150 abdomene, the walking program recomandat de Ianna undeva pe forum plus ora mea zilnica de plimbare pana la scoala si inapoi. La inceput am crezut ca programul "de mers" e super simplu dar soc: NU E! (chiar am febra musculara la pulpe)
Azi am am avut timp de gatit si am facut papa bun: o combinatie de piept de pui, spanac, ardei gras, morcov, orez si ulei de masline...stiu ca suna ciudat dar a iesit bun bun
acum beau un ceai si ma pun la curent cu ce mai discuta slabutele pe forum...si bineinteles o sa fac si exercitiile
intrebare pt slabute: ce exercitii recomandati pt partea interioara a pulpelor?
kore, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1983 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1466 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 692 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #14 (permalink)  
Vechi 09 mar 2010, 20:23:20
ras_cristalin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit re: Kore -Jurnalul meu...Vreau si POT!!!

Citat:
Anterior postat de kore Vezi mesajul
Am revenit
scurt si la obiect o sa dau raportul
am mai slabit un kg...20 more to go
ieri am papt cam putin pt ca nu am ajuns acasa la pranz asa cum am preconizat, deci a trebuit sa imi impart pachetelul in 2 si sa beau multa apa...a fost ok in conditiile in care am reusit sa rezist mancatului dupa ora 9...sunt atat de mandra de mine
tot ieri...m-am apucat serios de sport: 150 abdomene, the walking program recomandat de Ianna undeva pe forum plus ora mea zilnica de plimbare pana la scoala si inapoi. La inceput am crezut ca programul "de mers" e super simplu dar soc: NU E! (chiar am febra musculara la pulpe)
Azi am am avut timp de gatit si am facut papa bun: o combinatie de piept de pui, spanac, ardei gras, morcov, orez si ulei de masline...stiu ca suna ciudat dar a iesit bun bun
acum beau un ceai si ma pun la curent cu ce mai discuta slabutele pe forum...si bineinteles o sa fac si exercitiile
intrebare pt slabute: ce exercitii recomandati pt partea interioara a pulpelor?
Nu suna ciudat ce ai facut tu de mancare asa papa slabutele pe aici. Tot ce e sanatos suna delicios pe aici
Bravo pentru kg parcurse pana aici si drum bun mai departe !
Acolo se fac greu muschi apuca-te de alergat sau continua sa start walking si faci muschi peste tot
__________________
  #15 (permalink)  
Vechi 09 mar 2010, 23:44:34
kore's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Odense, Danemarca
Vârsta: 35
Date: 170cm, 71.3kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit re: Kore -Jurnalul meu...Vreau si POT!!!

Citat:
Anterior postat de ras_cristalin Vezi mesajul
Nu suna ciudat ce ai facut tu de mancare asa papa slabutele pe aici. Tot ce e sanatos suna delicios pe aici
Bravo pentru kg parcurse pana aici si drum bun mai departe !
Acolo se fac greu muschi apuca-te de alergat sau continua sa start walking si faci muschi peste tot
ms de sfat...mi-as dori sa fie atat de usor de alergat...deocamdata astept sa se mai topeasca si la noi gheata pt ca imi e frica sa alerg acum
problema la mine e ca am coapsele foarteee groaseeee
fundul nu il am asa mare dar coapsele ma termina si problema e intre picioare....acolo se aduna toata grasimea
kore, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1983 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1466 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 692 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #16 (permalink)  
Vechi 09 mar 2010, 23:46:37
kore's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Odense, Danemarca
Vârsta: 35
Date: 170cm, 71.3kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit re: Kore -Jurnalul meu...Vreau si POT!!!

gata si cu exercitiile
gata si baita...acum un ceai de cirese si lumanarele
ce bine te simti cand nu ai constiinta incarcata cu mancaruri nesanatoase
kore, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1983 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1466 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 692 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #17 (permalink)  
Vechi 14 mar 2010, 02:25:33
kore's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Odense, Danemarca
Vârsta: 35
Date: 170cm, 71.3kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit re: Kore -Jurnalul meu...Vreau si POT!!!


Inca un kilogram s-a dussssss!!!
sunt happy happy happyyyyy mai ales ca am schimbat prefixul...de acuma cu 7 in fata parca suna mai normal
si drept recompensa maine o sa ma cinstesc cu...o plimbare in parc
ahh ce bine ma simt cand si cantarul este la sentiment cu mine...parca si primavara e mai aproape
Astazi am facut curat in sifonier si am impartit pantalonii in 3 categorii:
cat 1. Blugii de gravida+colantii
cat 2. blugii medii, elastici si pantalonii de trening
cat 3. pantalonii pe care i-am cumparat dar nu i-am purtat pt ca nu am intrat niciodata in ei
si am aranjat cele 3 rafturi in felul urmator: in fund am bagat pantalonii din cat. 3...in care o sa intru in curand iar in fata pantalonii din cat 2...care inca mai merg purtati
acum intrebarea ar fi:"unde am bagat pantalonii de gravida si colantii???"
raspuns: intr-o sacosa si luni la prima ora ii duc la crucea rosie , asa nu o sa ii mai vad niciodata(am pastrat doar o pereche care sa imi serveasca drept motivatie, sau invelitoare pt pat)
am scos din sifonier pantalonii mei preferati pe care ii pot purta la aprox 75 kg si i-au pun pe un umeras atarnati de usa sifonierului...o sa ii port de Pasti
am asa un sentimest de bine cand vad cum se duc kg si mi-e putin greu sa ma controlez sa nu ma infometez
am reusit in ultimele zile sa beau 2 l de apa pe zi si parca fata incepe sa mi-se curete
acum mai am o singura problema...de fapt 2...celulita si vergeturile dar presimt ca o sa o scot la capat
kore, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1983 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1466 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 692 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #18 (permalink)  
Vechi 14 mar 2010, 02:55:20
ianna's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: IL, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 42
Dieta: sanatoasa verde si cu gratare
Date: 170cm, 64kg
Mesaje: 4.305
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 8 mesaje
Implicit re: Kore -Jurnalul meu...Vreau si POT!!!

Citat:
Anterior postat de kore Vezi mesajul

Inca un kilogram s-a dussssss!!!
sunt happy happy happyyyyy mai ales ca am schimbat prefixul...de acuma cu 7 in fata parca suna mai normal
si drept recompensa maine o sa ma cinstesc cu...o plimbare in parc
ahh ce bine ma simt cand si cantarul este la sentiment cu mine...parca si primavara e mai aproape
Astazi am facut curat in sifonier si am impartit pantalonii in 3 categorii:
cat 1. Blugii de gravida+colantii
cat 2. blugii medii, elastici si pantalonii de trening
cat 3. pantalonii pe care i-am cumparat dar nu i-am purtat pt ca nu am intrat niciodata in ei
si am aranjat cele 3 rafturi in felul urmator: in fund am bagat pantalonii din cat. 3...in care o sa intru in curand iar in fata pantalonii din cat 2...care inca mai merg purtati
acum intrebarea ar fi:"unde am bagat pantalonii de gravida si colantii???"
raspuns: intr-o sacosa si luni la prima ora ii duc la crucea rosie , asa nu o sa ii mai vad niciodata(am pastrat doar o pereche care sa imi serveasca drept motivatie, sau invelitoare pt pat)
am scos din sifonier pantalonii mei preferati pe care ii pot purta la aprox 75 kg si i-au pun pe un umeras atarnati de usa sifonierului...o sa ii port de Pasti
am asa un sentimest de bine cand vad cum se duc kg si mi-e putin greu sa ma controlez sa nu ma infometez
am reusit in ultimele zile sa beau 2 l de apa pe zi si parca fata incepe sa mi-se curete
acum mai am o singura problema...de fapt 2...celulita si vergeturile dar presimt ca o sa o scot la capat
felicitari ma bucur ptr tine

si eu am facut curat in sifonier de nu stiu cate ori... te motiveaza mult... mai ales cand ajungi de porti toate hainele care iti vin...si incepi sa le vezi pe alea mai mici acolo... hehehe de cate ori am probat si ma ofticam ca nu-mi veneau ..pana intr-o zi cand am ramas...ai sa vezi...si culmea o sa vezi ca si alea din fundul sifonierului o sa-ti fie largi curand
__________________
rog in profil sa mentionati dieta pe care o tineti -Succes si la un cantar cat mai zgarcit
jurnal Dupa fapta si rasplata
Alimentatia cu prea putine calorii - Slabute.ro
Sfaturi, de prin forum, adunate
Dieta si alaptarea
ianna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1190 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #19 (permalink)  
Vechi 17 mar 2010, 11:22:48
kore's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Odense, Danemarca
Vârsta: 35
Date: 170cm, 71.3kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit re: Kore -Jurnalul meu...Vreau si POT!!!

Intrebare:" de ce nu imi iese si mie ceva bine macar o data in viata???"

Variante de raspuns:
a) Universul e total impotriva mea
b) Sunt cea mai ghinionista fiinta de pe Pamant
c) "Doamnele de la birouri" au mamaliga in loc de creier oriunde m-as duce

Sunt plina de nervi si m-am infipt intr-un pachet de biscuiti cu ciocolata
__________________
Jurnalul meu: Vreau si pot !
kore, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1983 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1466 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 692 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #20 (permalink)  
Vechi 17 mar 2010, 11:39:26
ianna's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: IL, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 42
Dieta: sanatoasa verde si cu gratare
Date: 170cm, 64kg
Mesaje: 4.305
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 8 mesaje
Implicit re: Kore -Jurnalul meu...Vreau si POT!!!

Citat:
Anterior postat de kore Vezi mesajul
Intrebare:" de ce nu imi iese si mie ceva bine macar o data in viata???"

Variante de raspuns:
a) Universul e total impotriva mea
b) Sunt cea mai ghinionista fiinta de pe Pamant
c) "Doamnele de la birouri" au mamaliga in loc de creier oriunde m-as duce

Sunt plina de nervi si m-am infipt intr-un pachet de biscuiti cu ciocolata

a 3a varianta
__________________
rog in profil sa mentionati dieta pe care o tineti -Succes si la un cantar cat mai zgarcit
jurnal Dupa fapta si rasplata
Alimentatia cu prea putine calorii - Slabute.ro
Sfaturi, de prin forum, adunate
Dieta si alaptarea
ianna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1190 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
dieta, jurnal, jurnal slabit, slabire, slabit, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Vreau sa slabesc si nu pot Tora Arhiva subiecte - Am intre 90 kg si 100 kg 14 03 iul 2010 14:27:37
Jurnalul dede1986: Daca vreau, pot:) dede1986 Arhiva jurnale slabit 7 03 mai 2010 21:02:00
Jurnalul meu Andreea Beatrice Arhiva jurnale slabit 37 24 feb 2010 17:42:23
jurnalul meu Irina2607 Arhiva jurnale slabit 31 30 dec 2009 20:08:16
Jurnalul meu loryana Arhiva jurnale slabit 7 15 sep 2009 12:59:18

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole