forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Le journal de Kclaudyia - oh la la (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/le-journal-kclaudyia-oh-11086.html)

Kclaudyia 30 apr 2015 09:51:25

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Citat:

Anterior postat de niculina04 (Post 1380721)
Am zis pe la fluturas,astept si opinia ta.Pana acum doar Michelina a venit in ajutor:)deja ma documentez,si e greu mama sa fii fomeie:-s DE LA TINE VREAU SI SPORT DAR PT OBEZI CA MINE NU FIT CA TINE>:D<

Ce? Cum?? nu stiu despre ce e vorba??
Ce anume ai nevoie?
Sport.. pai tu ai mai facurt sport.. filmulete alea de la sports direct.. de ce nu le mai faci?

Kclaudyia 30 apr 2015 09:54:46

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Azi mi-am inceput ziua cu f multe calorii.. bine ca le-am mancat dimineata.. am mancat ca apucata, haotic.. vreo 15g alune, 2 oua fierte, 60g branza de capra, 2 rosii mici, 2 crackersi integrali cu crema de branza, mai tarziu 2 curmale si o patratica de cioco 75%..

Nu prea stau bine la capitioulul mancare din cauza ca astept salariul sa imi umplu frigiderul, acum mananc ce mai am..

La pranz am 150g paste integrale cu legume, humus zu crackersi integrali..
Diseara.. blank..

As vrea sa incep sa imi calculez si eu macronutrientii, dar nu prea imi iese.. mananc cam multe grasimi :(

Sport azi as vrea sa fac forta ptr upper body si poate vreo 20 de min circuit.

niculina04 30 apr 2015 11:11:35

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1380762)

Ce? Cum?? nu stiu despre ce e vorba??
Ce anume ai nevoie?
Sport.. pai tu ai mai facurt sport.. filmulete alea de la sports direct.. de ce nu le mai faci?

Nu ma tin picioarele Claudici de la grasimi:))dupa 2 ani am putut sa duc 53 min de tae bo#:-s ieri am facut pt piciaoare,azi cred ca mai bag niste cardio ,problema mare este foamea care o m dupa sport pana adorm:(as manca toate porcariile.
Daca faceam eu sport la 64 kg si mancam mai normal eram super bine acum,ma uit la poza cu mine si :((:((hainele faine sunt iar mici,vine vara plaja colea si eu sunt plina de celulita........o citesc pe madame Bilic si o sa aplic principiile ei la nevoile mele;)

Kclaudyia 30 apr 2015 13:05:59

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Citat:

Anterior postat de niculina04 (Post 1380783)
Nu ma tin picioarele Claudici de la grasimi:))dupa 2 ani am putut sa duc 53 min de tae bo#:-s ieri am facut pt piciaoare,azi cred ca mai bag niste cardio ,problema mare este foamea care o m dupa sport pana adorm:(as manca toate porcariile.
Daca faceam eu sport la 64 kg si mancam mai normal eram super bine acum,ma uit la poza cu mine si :((:((hainele faine sunt iar mici,vine vara plaja colea si eu sunt plina de celulita........o citesc pe madame Bilic si o sa aplic principiile ei la nevoile mele;)

Poti sa arunci un ochi si pe cartea lui Carmen Bruma, 3S.. se bazeaza pe alimentatie echilibrata si sanatoasa.. si iti da si exemple de meniuri, daca o vrei ti-o trimit eu..

Pai tu nu mananci nimic dupa sport???

niculina04 30 apr 2015 13:52:36

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1380806)

Poti sa arunci un ochi si pe cartea lui Carmen Bruma, 3S.. se bazeaza pe alimentatie echilibrata si sanatoasa.. si iti da si exemple de meniuri, daca o vrei ti-o trimit eu..

Pai tu nu mananci nimic dupa sport???

Trimite-o............
Dupa sport?ba da pt ca mi-a spus Ancutz sa pap ceva proteina cu carbi buni.....in mod normal la 30-40 dupa imi e foame,si nu fac foamea.

Kclaudyia 30 apr 2015 14:13:14

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
1 ataşament(e)
Citat:

Anterior postat de niculina04 (Post 1380816)
Trimite-o............
Dupa sport?ba da pt ca mi-a spus Ancutz sa pap ceva proteina cu carbi buni.....in mod normal la 30-40 dupa imi e foame,si nu fac foamea.

Am atasat-o :*

niculina04 30 apr 2015 14:18:08

Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1380818)

Am atasat-o :*

>:D<>:D<:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:57:39.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO