forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Liga adolescentelor slabute (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/liga-adolescentelor-slabute-2462.html)

Oana16 05 sep 2010 15:10:38

My little diary - Jurnal Oana16
 


Bun venit in Jurnalul meu >:D<:-*

Sa ma prezint,eu sunt Oana :P, am 16 ani merg pe 17 :x ,sunt putin timida :-s asta e ...darL-) ma acomodez repede :>.
Intram de mult timp pe forum,pana intr-o zi ,cand mi-am zis ca vreau sa-mi fac cont ;;),ee si uite`asa fac parte din gasca voastra :x >:D<.

Eu am 1.60 m si 50 kg,si mai vreau sa mai slabesc ,chiar daca in 7 saptamani am slabit 4 kg. Nu ma las pana nu imi ating scopul.[*103*]

Ma simt foarte bine alaturi de voi,chiar aveam nevoie de voi,parca ma "impingeti" de la spate si ma incurajati.

Pana sa va cunosc pe voi,nu aveam acest sprijin deoarece prietenii,parintii imi spuneau ca Nu mai trebuie sa slabesc ca sunt bine cum sunt,dar eu vreau sa le arat c pot,si am vointa si VREAU sa arat bine :X ,sa arat impecabil intr-un costum de baie,sa nu fie nevoie de un pareo sau mai stiu :-?? nu vreau sa ma uit la fetele de pe strada si sa-mi zic in minte " Wow :-o ce bine arata ."

Sper sa va placa micul meu jurnal,si va astept sa "dezvoltam" mai multe subiecte.

.....Cred ca nu v-ati plictisit citind nu? :-*:-*

tynna 05 sep 2010 15:17:45

Re: My little diary - Jurnal Oana16
 
Citat:

Anterior postat de Oana16 (Post 315417)


Bun venit in Jurnalul meu >:D<:-*

Sa ma prezint,eu sunt Oana :P, am 16 ani merg pe 17 :x ,sunt putin timida :-s asta e ...darL-) ma acomodez repede :>.
Intram de mult timp pe forum,pana intr-o zi ,cand mi-am zis ca vreau sa-mi fac cont ;;),ee si uite`asa fac parte din gasca voastra :x >:D<.

Eu am 1.60 m si 50 kg,si mai vreau sa mai slabesc ,chiar daca in 7 saptamani am slabit 4 kg. Nu ma las pana nu imi ating scopul.[*103*]

Ma simt foarte bine alaturi de voi,chiar aveam nevoie de voi,parca ma "impingeti" de la spate si ma incurajati.

Pana sa va cunosc pe voi,nu aveam acest sprijin deoarece prietenii,parintii imi spuneau ca Nu mai trebuie sa slabesc ca sunt bine cum sunt,dar eu vreau sa le arat c pot,si am vointa si VREAU sa arat bine :X ,sa arat impecabil intr-un costum de baie,sa nu fie nevoie de un pareo sau mai stiu :-?? nu vreau sa ma uit la fetele de pe strada si sa-mi zic in minte " Wow :-o ce bine arata ."

Sper sa va placa micul meu jurnal,si va astept sa "dezvoltam" mai multe subiecte.

.....Cred ca nu v-ati plictisit citind nu? :-*:-*

Buna Oana>:D<
E bine ca faci sport si mananci sanatos..
Felicitari pentru cele 4 kg:-*

DeathInVogue 05 sep 2010 15:22:42

Re: My little diary - Jurnal Oana16
 
Citat:

Anterior postat de Oana16 (Post 315417)


Bun venit in Jurnalul meu >:D<:-*

Sa ma prezint,eu sunt Oana :P, am 16 ani merg pe 17 :x ,sunt putin timida :-s asta e ...darL-) ma acomodez repede :>.
Intram de mult timp pe forum,pana intr-o zi ,cand mi-am zis ca vreau sa-mi fac cont ;;),ee si uite`asa fac parte din gasca voastra :x >:D<.

Eu am 1.60 m si 50 kg,si mai vreau sa mai slabesc ,chiar daca in 7 saptamani am slabit 4 kg. Nu ma las pana nu imi ating scopul.[*103*]

Ma simt foarte bine alaturi de voi,chiar aveam nevoie de voi,parca ma "impingeti" de la spate si ma incurajati.

Pana sa va cunosc pe voi,nu aveam acest sprijin deoarece prietenii,parintii imi spuneau ca Nu mai trebuie sa slabesc ca sunt bine cum sunt,dar eu vreau sa le arat c pot,si am vointa si VREAU sa arat bine :X ,sa arat impecabil intr-un costum de baie,sa nu fie nevoie de un pareo sau mai stiu :-?? nu vreau sa ma uit la fetele de pe strada si sa-mi zic in minte " Wow :-o ce bine arata ."

Sper sa va placa micul meu jurnal,si va astept sa "dezvoltam" mai multe subiecte.

.....Cred ca nu v-ati plictisit citind nu? :-*:-*



Buna!>:D<
bine ai venit!>:D<
felicitari pentru cele 4 kg..totusi cum ai slabit atat de repede?
dupa parerea mea ai o greutate ok pt inaltimea ta..
faci sport? daca nu probabil doar ai nevoie sa lucrezi o parte care te dreanjeaza

justbelieve 05 sep 2010 15:30:20

Re: My little diary - Jurnal Oana16
 
Bine ai venit!>:D<

elenus 05 sep 2010 15:31:47

Re: Jurnal elenus
 
16:15 niste prune din compot (15 micute)
la cina cred ca o sa pap niste supa de pui
Ce parere aveti?

DeathInVogue 05 sep 2010 15:37:25

Re: Jurnal elenus
 
Citat:

Anterior postat de elenus (Post 315455)
16:15 niste prune din compot (15 micute)
la cina cred ca o sa pap niste supa de pui
Ce parere aveti?

ca e cam putina mancare
exceptand faptul ca ai mancat multe fructe..e chiar foarte putina mancare
ar trebui sa papi ceva mai mult la micul dejun
nu stiu ce sa iti recomand in amterie de exercitii:-?? eu momentan m-am reapucat de start walking:D

Oana16 05 sep 2010 15:44:09

Re: My little diary - Jurnal Oana16
 
Multumesc :*

Oana16 05 sep 2010 15:44:50

Re: My little diary - Jurnal Oana16
 
Da,fac sport aerobic 4-5 ore pe sapatamana.

Oana16 05 sep 2010 15:45:42

Re: My little diary - Jurnal Oana16
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 315451)
Bine ai venit!>:D<

:*...Bine ai venit si tu in jurnalul meu.

DeathInVogue 05 sep 2010 16:00:23

Re: My little diary - Jurnal Oana16
 
Citat:

Anterior postat de Oana16 (Post 315474)
Da,fac sport aerobic 4-5 ore pe sapatamana.

pai e bine:-?? mai ales ca se pare ca da rezultate

Oana16 05 sep 2010 16:19:48

Re: My little diary - Jurnal Oana16
 
Citat:

Anterior postat de DeathInVogue (Post 315508)
pai e bine:-?? mai ales ca se pare ca da rezultate


Da ,si sunt foarte multumita :)

elenus 05 sep 2010 18:04:03

Re: Jurnal elenus
 
ah , am uitat de ceva pe la 13 am papat o pulpa facuta la aburi , fara pielita
si putin mai inainte am devorat o feie de pepene verde
Ador fructele , sunt singurele chestii de la care nu ma pot abtine.... si eu zic ca am mancat destul , cel putin eu ma simt de parca as fi mancat un elefant

Livia89 05 sep 2010 18:57:51

Re: My little diary - Jurnal Oana16
 
ceau :)

tin sa te felicit pt kg-le de care ai scapat, mai tin si acuma minte ca ai intrat pe forum zicand ca aveai 59 kg (desi nu se vedea asta in poze si cred ca si cantarul confirma :P)

cum ai reusit sa slabesti asa de repede?

spor in continuare, nu mai ai mult >:D<

cristine017 05 sep 2010 19:21:07

Re: Jurnal Geoy
 
Mersi de reteta :x arata delicioooos .Trebuie neaparat sa le incerc >:D<
La mine merge bine ..azi am baut putina cola light ca e voie in South Beach (nu stiu exact cantitatea pe saptamana ) si am facut si gimnastica ;;)
Mai mult sarituri cu coarda .Tu ai facut sport azi ? >:D<

dariutzagrasutza25 05 sep 2010 19:44:18

Re: Jurnalul >>Dariei<<:D
 
Am fost plecata cateva zile la munte asa ca nu am mai putut scrie in site.
Astazi m'am intors:D.:x

DeathInVogue 05 sep 2010 19:49:42

Re: Jurnalul >>Dariei<<:D
 
Citat:

Anterior postat de dariutzagrasutza25 (Post 315715)
Am fost plecata cateva zile la munte asa ca nu am mai putut scrie in site.
Astazi m'am intors:D.:x

>:D<
sper ca te-ai distrat acolo
cum a fost vremea?ce ai papat?:D

Saartjie 05 sep 2010 21:10:10

Jurnal Saartjie - O sa reusesc pentru ca vreau!
 
Buna fetelor, sper sa ma primiti si pe mine aici intre voi.

Am inceput de azi cu o dieta proprie: supa de morcovi :2-3 morcovi curatati si apoi taiati, fierti, peste care se pune un pic de ulei si vegeta, eu pun Maggi secretul gustului de gaina, si mananc de fiecare data cand imi este foame.
Am pus o sticla de 2,5 l cu apa langa patul meu,astfel sa pot bea cei 2 l pe zi de apa.
Am facut 30 minute pilates,apoi pauza(caci ma cam dor picioarele)iar acu' ma apuc din nou.

sfaturile sunt binevenite..

tynna 05 sep 2010 21:15:24

re: Jurnal Saartjie - O sa reusesc pentru ca vreau!
 
Citat:

Anterior postat de Saartjie (Post 315865)
Buna fetelor, sper sa ma primiti si pe mine aici intre voi.

Am inceput de azi cu o dieta proprie: supa de morcovi :2-3 morcovi curatati si apoi taiati, fierti, peste care se pune un pic de ulei si vegeta, eu pun Maggi secretul gustului de gaina, si mananc de fiecare data cand imi este foame.
Am pus o sticla de 2,5 l cu apa langa patul meu,astfel sa pot bea cei 2 l pe zi de apa.
Am facut 30 minute pilates,apoi pauza(caci ma cam dor picioarele)iar acu' ma apuc din nou.

sfaturile sunt binevenite..

Bine ai venit >:D<
Si la dieta asta numai supa aia de morcovi o mananci in fiecare zi?
Nu prea e sanatos..cand vei incepe sa mananci normal te vei ingrasa iar..Cu supa asta nu ajungi 1000kcal pe zi si nu e bine.
Sper sa nu te superi,dar cam asta-i adevarul:-s..nu e o dieta prea sanatoasa.

DeathInVogue 05 sep 2010 21:29:30

Re: Jurnal Saartjie - O sa reusesc pentru ca vreau!
 
Citat:

Anterior postat de Saartjie (Post 315865)
Buna fetelor, sper sa ma primiti si pe mine aici intre voi.

Am inceput de azi cu o dieta proprie: supa de morcovi :2-3 morcovi curatati si apoi taiati, fierti, peste care se pune un pic de ulei si vegeta, eu pun Maggi secretul gustului de gaina, si mananc de fiecare data cand imi este foame.
Am pus o sticla de 2,5 l cu apa langa patul meu,astfel sa pot bea cei 2 l pe zi de apa.
Am facut 30 minute pilates,apoi pauza(caci ma cam dor picioarele)iar acu' ma apuc din nou.

sfaturile sunt binevenite..

buna!
bine ai venit printre noi>:D<
normal ca te primim...unde-s multi puterea creste
sper ca nu ai de gand sa mananci doar supa aia:-s
si spune-ne mai mult despre tine:D cam cat vrei sa slabesti? care sunt zonele care te dreanjeaza?pana acum ce mancai?sport faci?

cristine017 05 sep 2010 21:43:51

Re: Jurnal Saartjie - O sa reusesc pentru ca vreau!
 
Bine ai venit :-* Nu iti recomand nicio dieta pe baza de supa >:D< nu va merge ..si daca ai rezultate ,acestea sunt temporare :(

valentynavalentyna27 05 sep 2010 22:04:00

Re: Jurnal Saartjie - O sa reusesc pentru ca vreau!
 
buna si bn ai venit..:*:*:*
draga mea trebuie sa papi mai multe alimente...
supa aia nu contine de toate ce are nevoie corpul tau...
nu incepe din prima cu ff putine kcal ...ia-o treptat..e mult mai bn...
:-*:-*:-*:-*>:D<

valentynavalentyna27 05 sep 2010 22:23:47

Re: My little diary - Jurnal Oana16
 
buna draga mea:*:*:*
ma bucur ca te-ai decis sa iti faci jurnal dupa atata timp...
succes la mentinere...am vazut ca nu vrei sa mai slabesti..:-*

Roxii 06 sep 2010 00:06:05

Re: Jurnal Saartjie - O sa reusesc pentru ca vreau!
 
Citat:

Anterior postat de Saartjie (Post 315865)
Buna fetelor, sper sa ma primiti si pe mine aici intre voi.

Am inceput de azi cu o dieta proprie: supa de morcovi :2-3 morcovi curatati si apoi taiati, fierti, peste care se pune un pic de ulei si vegeta, eu pun Maggi secretul gustului de gaina, si mananc de fiecare data cand imi este foame.
Am pus o sticla de 2,5 l cu apa langa patul meu,astfel sa pot bea cei 2 l pe zi de apa.
Am facut 30 minute pilates,apoi pauza(caci ma cam dor picioarele)iar acu' ma apuc din nou.

sfaturile sunt binevenite..

Buna Saartjie si bine ai venit>:D<In primul rand renunta la cura asta,nu vei reusi dekt sa te infometezi,kilogramele sa revina la loc(asta dak reusesti sa dai ceva jos) si sa iti incetinesti metabolismul:)Eu zic sa mananci sanatos doar si sa te axezi pe sport.Renunta la dulciuri,grasimi,prajeli,produse de patiserie,sucuri,etc.Inlocuieste painea cu cea graham sau de secara(2 felii pe zi,dimineata) si mananca si carne slaba de pui,vita sau peste.Mananca 3 mese pe zi + 2 gustari si ai mare grija sa nu scazi sub 1000 de calorii.Tu fiind la inceput iti recomand sa papi 1000 de calorii,pentru ca atunci cand vei ajunge la stagnare sa ai de unde sa scazi:)>:D<>:D<>:D<

DeathInVogue 06 sep 2010 07:54:06

Re: Jurnal Saartjie - O sa reusesc pentru ca vreau!
 
Neata!>:D<
ce faci?
sper ca azi sa treci si pe la noi si sa ne spui ca ai renuntat la dieta aia cu supa care e total nesanatoasa
iti doresc o zi frumoasa

riky 06 sep 2010 07:54:47

Re: Jurnal Saartjie - O sa reusesc pentru ca vreau!
 
http://i191.photobucket.com/albums/z...ShineFunny.gif

riky 06 sep 2010 08:03:49

Re: My little diary - Jurnal Oana16
 
http://i191.photobucket.com/albums/z...ShineFunny.gif

Oana16 06 sep 2010 08:43:49

Re: My little diary - Jurnal Oana16
 
Citat:

Anterior postat de Livia89 (Post 315663)
ceau :)

tin sa te felicit pt kg-le de care ai scapat, mai tin si acuma minte ca ai intrat pe forum zicand ca aveai 59 kg (desi nu se vedea asta in poze si cred ca si cantarul confirma :P)

cum ai reusit sa slabesti asa de repede?

spor in continuare, nu mai ai mult >:D<

Nu aveam 59,ci 54...cred ca ma confunzi ;)

Oana16 06 sep 2010 08:44:40

Re: My little diary - Jurnal Oana16
 
Citat:

Anterior postat de valentynavalentyna27 (Post 315965)
buna draga mea:*:*:*
ma bucur ca te-ai decis sa iti faci jurnal dupa atata timp...
succes la mentinere...am vazut ca nu vrei sa mai slabesti..:-*

Ba mai vreau,insa ma voi baza pe exercitiile pentru picioare,sa le am mai subtirele.:D

Anycyk90 06 sep 2010 10:03:53

Re: Jurnal Saartjie - O sa reusesc pentru ca vreau!
 
Citat:

Anterior postat de Saartjie (Post 315865)
Buna fetelor, sper sa ma primiti si pe mine aici intre voi.

Am inceput de azi cu o dieta proprie: supa de morcovi :2-3 morcovi curatati si apoi taiati, fierti, peste care se pune un pic de ulei si vegeta, eu pun Maggi secretul gustului de gaina, si mananc de fiecare data cand imi este foame.
Am pus o sticla de 2,5 l cu apa langa patul meu,astfel sa pot bea cei 2 l pe zi de apa.
Am facut 30 minute pilates,apoi pauza(caci ma cam dor picioarele)iar acu' ma apuc din nou.

sfaturile sunt binevenite..

Bine ai venit...>:D<Nu ti-ai specificat varsta...insa in orice caz nu e sanatoasa aceasta dieta asa cum au spus si fetele.Am fost si eu disperata o vreme sa scap intr-o sapt de 5 kg si am incerca cura cu varza dar m-am razgandit pentru k m-am documentat mai mult si stiu ca nu e pierdere de grasime ci de apa din organism.
Intr-adevar suntem cu toate nerabdatoare...dat daca nu ai rabdare bucuria ta va fi de scurta durata.:( >:D<

Ghitzuk 06 sep 2010 11:25:54

Re: Jurnal Ghitzuk
 
buna ieri nu am avut timp sa intru pe site pt ca am fost plecata...nici de mancat nu am avut timp:( am mancat doar la micul dejun o felie de paine cu zacusca si in rest nimic pt ca am ajuns foarte tarziu acasa...nici sport nu am facut doar atat ca am mers pe jos foarte mult......astazi la micul dejun am mancat o felie de paine cu pate vegetal,gustare pepene rosu,la pranz vreau sa mananc supa de varza,gustare un mar,cina somon la gratar cu salata(salata verde,rosii,ceapa)...cam asa ar arata meniu meu astazi...ce parere aveti?:)

lucia ely 06 sep 2010 12:27:22

Re: Jurnal Ghitzuk
 
buna:*:*:
imi place cum arata meniu tau:)
dar ai grija sa fie si cantitati potrivite:) sa nu manancu prea putin>:D<
pupicei:P

p.s ieri nu mi-a placut cum ai mancat chear de ai ajuns tz puteai manca cv decat sa nu mananci deloc:|
ai infometat organismu:-s si nu e bine deloc:|

Ghitzuk 06 sep 2010 14:42:54

Re: Jurnal Ghitzuk
 
da stiu ca am gresit cu ziua de ieri:(:(...nu o sa las sa se mai repete:):*

dariutzagrasutza25 06 sep 2010 18:51:19

Re: Jurnalul >>Dariei<<:D
 
Buna seara!:DSunt tare obosita de la munte!!!:|Uitati meniul de azi:D:

Dimineata:
-3 sandwishuri doar cu motarela;
-1 cana lapte;

Gustare1:
-1 mar;

Pranz:
-1 bol bors;

Gustare2:
-1 felie subtire motarela;
-1 mar;

Cina:
-1 bol salata(rosii,castraveti,telemea,ceapa)

Cam asta e tot pe ziua de azi (+miscare;)).

dariutzagrasutza25 06 sep 2010 18:59:33

Re: Jurnalul >>Dariei<<:D
 
La munte a fost suuper:x!!Am fost la Izvorul Muntelui si am urcat pe Ceahlau:D.Am avut parte de vreme insorita si in special fara ploi!!!!:x:DIn prima zii am facut un gratar mic.
(nu am putut rezista tentatiei:"> ).
In a doua zii am urcat la poiana maicilor(undeva inspre dochia) dupa care ne'am intors.
A treia zii am urcat iar dupa care ne'am intors;;).

DeathInVogue 06 sep 2010 19:10:00

Re: Jurnalul >>Dariei<<:D
 
Citat:

Anterior postat de dariutzagrasutza25 (Post 317084)
Buna seara!:DSunt tare obosita de la munte!!!:|Uitati meniul de azi:D:

Dimineata:
-3 sandwishuri doar cu motarela;
-1 cana lapte;

Gustare1:
-1 mar;

Pranz:
-1 bol bors;

Gustare2:
-1 felie subtire motarela;
-1 mar;

Cina:
-1 bol salata(rosii,castraveti,telemea,ceapa)

Cam asta e tot pe ziua de azi (+miscare;)).



bun bun si sanatos:)
si se pare ca te-ai si distrat

Saartjie 06 sep 2010 19:49:37

Re: Jurnal Saartjie - O sa reusesc pentru ca vreau!
 
o sa implinesc curand 17.

Chestia e ca am mai slabit si inainte cu diete de genul si apoi puneam cu greu kg pierdute pentru ca ma obisnuisem sa mananc putin.
Presupun ca in ultima perioada m-am ingrasat deoarece mi-a fost schimbat tratamentul medicamentos(inainte luam doar Diane 35 ptr ovare) acu' iau si Androcur, iar pofta de mancare s-a intetit.

Mi-am luat o pereche de jeansi cu ceva timp in urma,dar acu' nu imi mai sunt buni,ma cam strang,de aceea in cel mai scurt timp posibil(pana incepe scoala) vreau sa dau cateva kg jos pentru ca imi plac la nebunie jeansii aceia.
Dupa ce or sa-mi fie buni, o sa renunt la acea supa.

Da, doar supa aceea o mananc.
Acum am venit din oras, am alergat.

M-am facut cu o crema anticelulitica(pe burta) apoi am pus o folie,am citit ca te ajuta sa dai burtica jos.
A incercat careva?

DeathInVogue 06 sep 2010 20:19:49

Re: Jurnal Saartjie - O sa reusesc pentru ca vreau!
 
Citat:

Anterior postat de Saartjie (Post 317156)
o sa implinesc curand 17.

Chestia e ca am mai slabit si inainte cu diete de genul si apoi puneam cu greu kg pierdute pentru ca ma obisnuisem sa mananc putin.
Presupun ca in ultima perioada m-am ingrasat deoarece mi-a fost schimbat tratamentul medicamentos(inainte luam doar Diane 35 ptr ovare) acu' iau si Androcur, iar pofta de mancare s-a intetit.

Mi-am luat o pereche de jeansi cu ceva timp in urma,dar acu' nu imi mai sunt buni,ma cam strang,de aceea in cel mai scurt timp posibil(pana incepe scoala) vreau sa dau cateva kg jos pentru ca imi plac la nebunie jeansii aceia.
Dupa ce or sa-mi fie buni, o sa renunt la acea supa.

Da, doar supa aceea o mananc.
Acum am venit din oras, am alergat.

M-am facut cu o crema anticelulitica(pe burta) apoi am pus o folie,am citit ca te ajuta sa dai burtica jos.
A incercat careva?



oricat de obisnuita ai fii eu tot consider ca dieta asta a ta e un obicei extrem de prost..oricat ti-ai dori sa arat bine in blugii aia nu trebuie sa te infometezi...amu tu fata draga faci ce vrei dar eu iti spun ca nu faci bine..in primul rand nu e sanatos...mai faci si sport,iar tu nu mananci suficient
pune mana si papa mai bine ca sa arati bine in blugii aia pe termen lung si sa fii sanatoasa si pe dinauntru;)
:-* te tuc..sper sa te mai gandesti la treaba cu dieta asta drastica

riky 06 sep 2010 20:45:03

Re: Jurnal Saartjie - O sa reusesc pentru ca vreau!
 
Citat:

Anterior postat de Saartjie (Post 317156)
o sa implinesc curand 17.

Chestia e ca am mai slabit si inainte cu diete de genul si apoi puneam cu greu kg pierdute pentru ca ma obisnuisem sa mananc putin.
Presupun ca in ultima perioada m-am ingrasat deoarece mi-a fost schimbat tratamentul medicamentos(inainte luam doar Diane 35 ptr ovare) acu' iau si Androcur, iar pofta de mancare s-a intetit.

Mi-am luat o pereche de jeansi cu ceva timp in urma,dar acu' nu imi mai sunt buni,ma cam strang,de aceea in cel mai scurt timp posibil(pana incepe scoala) vreau sa dau cateva kg jos pentru ca imi plac la nebunie jeansii aceia.
Dupa ce or sa-mi fie buni, o sa renunt la acea supa.

Da, doar supa aceea o mananc.
Acum am venit din oras, am alergat.

M-am facut cu o crema anticelulitica(pe burta) apoi am pus o folie,am citit ca te ajuta sa dai burtica jos.
A incercat careva?


Unu : wellcome to the club
Doi: ia roaga-ti tu medicul sa-ti dea ceva mai slab, esti totusi cam mica pentru Diane si pentru Androcur...astea sunt printre anticonceptionalele cele mai cu cornite, ca au multi hormoni si iti dau o pofta de manfcare de mama focului, si te mai si deregleaza un pic....spune-i sa-ti dea ceva slab, ca dca de la nici 17 ani iei Diane, e grav. Eu aveam tot ca tine cnd mi-a dat anticonceptionale si mi le-a dat pe cele mai slabe...nu-mi dadeau pofta de mancare, ci pur si simplu mancam eu ca vaca.....si in plus acuma sunt atatea antic aparute pe piata care contin substante menite sa-ti inhibe pofta de mancare...
Trei: cura aceea cu supa e mai mult o cura de dezintoxicare.....asa ca nu o tine mai mult de 3 zile pe luna......
Si chestia cu folia si efectu de sauna e doar o iluzie optica...dai jos apa pe care oricum organismul o va retine mai tarziu cu primul pahar de apa....

Ghitzuk 07 sep 2010 12:21:55

Re: Jurnal Ghitzuk
 
buna:*...azi la micul dejun am mancat 2 oua fierte cu rosii si o felie de paine graham,gustare ananas,pranz supa de legume,gustare 1 mar,cina ciuperci la gratar cu orez fiert...cam atata ce parere aveti?:)

de maine o sa ma apuc si de sport mai calumea in fiecare zi de luni pana sambata(merg cate o ora la sala,merg cu rolele sau cu bicicleta cam jumate de ora,fac acasa sport cam jumate de ora:),duminica(merg cu bicicleta 10 km,fac sport acasa cam jumate de ora)..cam atata:):)

Ghitzuk 07 sep 2010 14:20:28

Re: Jurnal Ghitzuk
 
uff am uitat ca de luni incep scoala sunt clasa a 12 a si nu cred k o sa mai am asa mult timp pt sport:(


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:38:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO