forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Liga adolescentelor slabute (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/liga-adolescentelor-slabute-2462.html)

AlexaIuliana 19 apr 2010 13:33:13

Re: Liga adolescentelor slabute
 
buna georgianaa sa sti ca si eu slabisem ajunsesem undeva la 56-57 de kg iar dupa paste am ajuns iar la 60 de kg deoarece pe unde ma duceam ma punea la masa...:)) familia prietenului meu iar eu de fel nu mananc asa foarte gras foarte mult dulce sunt atenta asa oarecum...si cum ii refuzam mai mereu cu mancarea am zis ca macar de paste sa nu ii refuz sa nu zica ca sunt vreo sclifosita::)) si uite unde am ajuns:((:((

AlexaIuliana 19 apr 2010 13:35:25

Re: Liga adolescentelor slabute
 
sunt de ceva timp pe site dar azi am zis sa imi fac un meniu ;;) sa mai umblu pe site si am descoperit tot felul de chestii interesante....mai am o intrebare daca puteti sa imi raspundeti..avand in vedere ca facem si sport in meniu se trece si asta:D? sau...fac fitness de 3 ori pe sapt cam 2 ore si ceva asa...se trece undeva si asta sitit cumva:D?

Luli 19 apr 2010 14:17:02

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de AlexaIuliana (Post 156830)
sunt de ceva timp pe site dar azi am zis sa imi fac un meniu ;;) sa mai umblu pe site si am descoperit tot felul de chestii interesante....mai am o intrebare daca puteti sa imi raspundeti..avand in vedere ca facem si sport in meniu se trece si asta:D? sau...fac fitness de 3 ori pe sapt cam 2 ore si ceva asa...se trece undeva si asta sitit cumva:D?

Buna Alexa, si bun venit printre noi.
Calculatorul este foarte simplu de folosit la meniu ai doua parti: Calorii alimente( acolo adaugi alimentele pe care le mananci si iti calculeaza caloriile consumate pe acea zi) si Consum calorii ( acolo se adauga sportul pe care il faci, daca apesi pe select vei gasi diferite sporturi unde vei putea adauga durata sportului).
Te vei descurca cu siguranta, spor la slabit!

AlexaIuliana 19 apr 2010 14:26:00

Re: Liga adolescentelor slabute
 
mersi mult:d ma uit acum:d

AlexaIuliana 19 apr 2010 14:30:32

Re: Liga adolescentelor slabute
 
gataa am adaugat...asta care ne indica kg se modifica automat nu?...zilnic sau la ce interval?

Nick0612 20 apr 2010 11:33:03

Re: Liga adolescentelor slabute
 
ti-l modifici tu cand mai dai kilogramele jos. spor la slabit!

mvthebest 21 apr 2010 15:11:20

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Buna slabutelor:-*:-*:-*
Ce mai faceti? >:D<

Nick0612 22 apr 2010 11:47:01

Re: Liga adolescentelor slabute
 
eu azi am o zi cam ciudata. as manca in continuu:((

Viviana 22 apr 2010 22:51:30

Re: Slabitul la adolescente
 
Buna fetelor ! Ma numesc Viviana am 17 ani , 1.68 si 60 kg :| . Toata lumea [ cei dragi ] imi spun ca sunt slabuta fata de celalalte fete , eu stiu ca ei ma accepta asa cum sunt , dar eu totusi vreau sa slabesc . Si m.am tot uitat pe internet pe majoritatea site.urilor si ori.mi dau nu stiu ce aparate foarte costisitoare ori sa mananc din ce in ce mai putin . Problema este ca , la mine , unele zile trec fara sa mananc nimic , si culmea , ca fac si antrenamente la handball de 5 ani , si tot nu reusesc sa slabesc , greutatea mea osciland intre 59 - 60 - 61 . Plus ca .. sunt extrem de complexata de marimea soldurilor mele ! Doctorul mi.a spus ca e normal ca o femeie sa aibe soldurile mai mari , altfel n.ar fi femeie in adevaratul sens al cuvantului , insa eu stiu ca nu e numai constructia soldurilor ci mai e si putina grasime pe acolo , de care as vrea sa scap ! :( ce sa fac ?! :-<

mvthebest 23 apr 2010 00:21:44

Re: Slabitul la adolescente
 
Citat:

Anterior postat de Viviana (Post 161960)
Buna fetelor ! Ma numesc Viviana am 17 ani , 1.68 si 60 kg :| . Toata lumea [ cei dragi ] imi spun ca sunt slabuta fata de celalalte fete , eu stiu ca ei ma accepta asa cum sunt , dar eu totusi vreau sa slabesc . Si m.am tot uitat pe internet pe majoritatea site.urilor si ori.mi dau nu stiu ce aparate foarte costisitoare ori sa mananc din ce in ce mai putin . Problema este ca , la mine , unele zile trec fara sa mananc nimic , si culmea , ca fac si antrenamente la handball de 5 ani , si tot nu reusesc sa slabesc , greutatea mea osciland intre 59 - 60 - 61 . Plus ca .. sunt extrem de complexata de marimea soldurilor mele ! Doctorul mi.a spus ca e normal ca o femeie sa aibe soldurile mai mari , altfel n.ar fi femeie in adevaratul sens al cuvantului , insa eu stiu ca nu e numai constructia soldurilor ci mai e si putina grasime pe acolo , de care as vrea sa scap ! :( ce sa fac ?! :-<

Pune o poza cu tine sa te vedem. Esti destul de inalta ,iar kg sun acceptabile. Incearca sa mananci,nu te infometa. Daca te infometezi nu inseamna ca si ve-i slabi.
>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:41:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO