forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Liga adolescentelor slabute (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/liga-adolescentelor-slabute-2462.html)

ioannaa96 02 iul 2011 13:24:16

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de dupy (Post 707375)
eu de cand cu sb am scaun la 1saptamana:-s cat de rau e asta?:o3

Nu e chiar ok. Ma gandesc ca daca ai inceput sb atunci incerci cat de mult sa eviti carbohidrati, dar totusi uite de exemplu poti manca o ceasca de broccoli pe zi si contine in jur de 5g , sau o ceasca de mazare care are in jur de 16g [16g de fibre]. Cand termini faza 1 din sb, poti introduce si cerealele integrale cred, acelea au o sursa bogatia de fibre, precum si orice fruct, am gasit in special zmera si marul.
Si consuma apa atat cat ai nevoie! In calculatorul de la slabute cand iti faci meniul jos scrie cantitatea de apa recomandata pentru tine. Deshidratarea e si ea un factor pentru un tranzit intestinal lent.

Monica17 06 iul 2011 16:45:45

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Buna fetelor! Ce mai faceti? :-*:x

scarlettbmw1 11 iul 2011 17:23:36

Re: Liga adolescentelor slabute
 
buna fetelor:D! sunt si eu noua pe aici:> si sunt curiasa sa vad ce faceti:-*

ioannaa96 12 iul 2011 11:42:30

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Hei fetelor! Ce mai faceti? A cam disparut lumea de pe aici:).
Vroiam sa va dau o idee de sport care e ff amuzanta si in acelasi timp va ajuta foarte mult. Cele 2 prietene ale mele sunt si ele preocupate de viata lor si de corpul lor [nu sunt genu de obsedate de grasime si de un corp de vedeta, sanatatea e principala] si m-am gandit acum cateva zile sa le invit sa facem turbo jam impreuna. Si de 3 ori pe saptamana cam asa ne distram si radem pe filmuletele lui Chalene, dar in acelasi timp ardem calorii. E mult mai amuzant si mai putin obositor decat daca as face filmuletul singura. Si in plus de asta insfarsit am inceput sa ma tin si eu de un program mai sanatos si de sport si deja am dat 1kg si jumatate jos.
Lasati influentele anorexice din mass-media si toate modelele perfect facute in photoshop care va controleaza viata si mancati sanatos, faceti sport, cititi o carte si bucurativa de vara cu sau fara acele kg in plus! >:D<

scarlettbmw1 12 iul 2011 21:00:24

Re: Liga adolescentelor slabute
 
buna seara fetelor:-*:x e vacanta si cam bate vantul pe forum:P ce mai faceti?
cu ce va mai laudati?:D

dennisa 14 iul 2011 17:45:45

si adolescentele poooot!
 
am 15 ani,si decand ma stiu sunt mai plinuta,am 64 de kg,si 1.75,si...am tendinta de ingrasare numai de la brau in jos...am picioarele foarte groase...defapt tot surplusul meu se afla acolo...oricum,mi.as dori sa ajung la 54-55 kg.si o sa ma tin de o dieta stricta,personalizata,dar sper ca aici ,alaturi de voi,>:D<o sa ma pot tine de ea in adevaratul sens al cuvantultui,fara abateri.

Sarita 14 iul 2011 17:55:27

Re: si adolescentele poooot!
 
Citat:

Anterior postat de dennisa (Post 723053)
am 15 ani,si decand ma stiu sunt mai plinuta,am 64 de kg,si 1.75,si...am tendinta de ingrasare numai de la brau in jos...am picioarele foarte groase...defapt tot surplusul meu se afla acolo...oricum,mi.as dori sa ajung la 54-55 kg.si o sa ma tin de o dieta stricta,personalizata,dar sper ca aici ,alaturi de voi,>:D<o sa ma pot tine de ea in adevaratul sens al cuvantultui,fara abateri.

Buna Denisa!
Spune-ne ceva despre tine..ce iti place sa papi, ce obisnuiesti sa papi, ce sport faci?
In primul rand vreau sa te rog sa nu te apuci de vreo dieta super-mega-rapida :)) iti va strica metabolismul si te vei ingrasa si mai mult chiar daca vei continua sa papi sanatos (daca vrei citeste prima pag din jurnalul meu , sa vezi ce prostii am facut eu si te roog sa nu faci si tu acelasi lucru).

ioannaa96 14 iul 2011 22:18:47

Re: si adolescentele poooot!
 
Citat:

Anterior postat de dennisa (Post 723053)
am 15 ani,si decand ma stiu sunt mai plinuta,am 64 de kg,si 1.75,si...am tendinta de ingrasare numai de la brau in jos...am picioarele foarte groase...defapt tot surplusul meu se afla acolo...oricum,mi.as dori sa ajung la 54-55 kg.si o sa ma tin de o dieta stricta,personalizata,dar sper ca aici ,alaturi de voi,>:D<o sa ma pot tine de ea in adevaratul sens al cuvantultui,fara abateri.

Denisa.. nu stiu daca tu observi la tickerul tau dar la 54 de kg tu vei avea indicele de masa corporala 17.6 .Dorinta ta nu mi se pare normala, pentru ca orice indice sub 18.5 inseamna subponderal. Hai ca intre 18 si 18.5 treaca mearga, dar sub 18 incepe sa devina alarma rosie pentru anorexie. Eu cred ca daca pur si simplu ai incepe sa duci un stil de viata sanatos si ai face mult sport rezultatele nu vor intarzia sa apara. Mult noroc !

dennisa 14 iul 2011 22:31:38

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Imi place sa mananc de toate,in special fructe,si..legume, ca rosii,blablabla...:))am facut volei in timpul scolii..varea trecuta am tinut asa o dietuta..si am ajuns la 57-58 de kg...a fost ok...aproximativ...poate vaeti dreptate..poate 54 e prea mult..hai sa zicem..56...dar nu mai sus de 56.ok?:))
pt inceput am eliminat complet painea.speeer!(doamne ajuta sa ma abtin si de l dulciuri,si de la rontaitul intre mese..eu slabesc usor..nu stiu ce e cu mine.cred ca nu am voiinta.de asta am ales sa slabesc ´¨inpreajma voastra´´,dragele mele!

dennisa 14 iul 2011 22:37:53

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Defapt..ceea ce ma face sa.mi doresc sa slabes asa mult..e defapt grosimea picioareleor..in special a gambelor..am 38-40,nu mai stiu sigur l circumferinta gambei.burta n.am..am in talie 64max.de aceea,va implooooor,pe toate cele cu gambele groase...sa.mi spuna ce.au facut sau ce fac ca sa le subteze,macar umpiiiiiiiiic.mentionez ca incep sa alerg!zilnic!promit.solemn.:x:-*

ioannaa96 16 iul 2011 07:39:45

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de dennisa (Post 723348)
Defapt..ceea ce ma face sa.mi doresc sa slabes asa mult..e defapt grosimea picioareleor..in special a gambelor..am 38-40,nu mai stiu sigur l circumferinta gambei.burta n.am..am in talie 64max.de aceea,va implooooor,pe toate cele cu gambele groase...sa.mi spuna ce.au facut sau ce fac ca sa le subteze,macar umpiiiiiiiiic.mentionez ca incep sa alerg!zilnic!promit.solemn.:x:-*

Pentru gambe tot ce ai de facut e cardio si tonifiere. Alergatul iti face foarte bine, poti merge cu bicicleta, poti sa descarci filmulete cu tae-bo, tot cardio e. Uitate in sectiunea sport a forumului, acolo sunt mai multe denumiri si detalii.
Si eu am gambe relativ mari zic eu, doar ca sunt mari pentru ca daca imi incord umpic gamba sau stau pe tocuri mai inalte se vad frumosi conturati muschii. Chiar ieri la o expozitie ma intreba o prietena : "cum imi sunt picioarele?" si statea pe langa o alta tipa care nu facuse sport niciodata, era foarte sedentara dar avea un metabolism bun. Si sti ce ? Amica mea cu toata ca avea picioare mai groase erau mult mai frumos formate, muschii se vedeau mult mai frumos si ii dadeau un aspect mult mai sigur. Asa ca nu e mereu o problema neaparat de slabit :).

cristhina 16 iul 2011 16:05:29

Re: Liga adolescentelor slabute
 
buna :) cum va decideti ce dieta sa urmati?k yo una sunt noua pe aici sh na...am zis k prima sa va cer un sfat :) pupicii

ada15 20 iul 2011 09:10:49

Re: Liga adolescentelor slabute
 
eu tin o dieta pe puncte,fiecare aliment are puncte si fiindca sunt adolescenta trebuie sa mananc maxim 24 de puncte pe zi ca sa slabesc 2 kg pe saptamana:)>:D<

Marylu 20 iul 2011 17:48:04

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Buna
fetelor vreau sa scap de solduri si grasimea de pe spate
sunt slabuta la picioare si la burta dar am un spate si niste solduri imense si nu stiu cum sa fac sa scap de ele...cine ma ajuta cu niste sfaturi

ada15 21 iul 2011 09:12:01

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Neatza fetelor!Cum v-ati inceput ziua?>:D<

EternalHope 23 iul 2011 11:42:28

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Neata fetelor !!! :x abia ce am vazut si eu acest jurnal si m-am gandit sa-mi fac simtita prezenta:))
Eu ma numesc Simina, am 15 ani si sunt din Arad
am 55 kg, cu variatii cateodata spre 56 si as vrea sa aung la 51-52 :-??
momentan tin o dieta personalizata light, si sport fac insanity cu shaun T..

dupy 23 iul 2011 13:39:57

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de EternalHope (Post 733103)
Neata fetelor !!! :x abia ce am vazut si eu acest jurnal si m-am gandit sa-mi fac simtita prezenta:))
Eu ma numesc Simina, am 15 ani si sunt din Arad
am 55 kg, cu variatii cateodata spre 56 si as vrea sa aung la 51-52 :-??
momentan tin o dieta personalizata light, si sport fac insanity cu shaun T..

hei Simina;;) bine te-am gasit si aici>:D<

fetele, ati auzit de ex P90x extreme home fitness?:D descarc akm si e variat..are cardio..multe filmuletze. dar nu stiu ce randamente da

EveBolt 24 iul 2011 07:05:28

Re: Liga adolescentelor slabute
 
am revenit si eu p.aiciiiii...
eu am ausit d p90x si mi s pare greu, cel putin ab ripper x e crima:))

dupy 24 iul 2011 08:03:40

Re: Liga adolescentelor slabute
 
am descarcat pack-ul
m-am uitat cateva min asa la fiecare si imi plac:X dar intradevar sunt grele.. nuj daca rezist eu 30min fara pauza:))) dar pe parcurs..sunt frumoase
adica am descarcat si altele si nu imi plac. gen Skinny Bitch.. ma plictisesc alea.. sau ex d la pussycat dolls, sunt asa, te sa ai rabdare:))..mie imi plac astea mai antrenante gen cardio, sa n-ai tp sa mai spui ceva:)))
Am asa in pachet:
1. Chest and Back
2. Plyometrics
3. Shoulders and arms
4. Yoga.X
5. Legs and back (asta-i ce-mi tb:)) si e greu)
6. Kenpo.X
7. X.Stretch
8. Core.Synergistics
9. Chest.Shoulders and Triceps
10. Back and Biceps
11. Cardio.X
12. AB.Ripper.X

Si am si un ghid de nutritie si unul de fitness:-?

Bia11 24 iul 2011 20:59:04

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Buna tuturor >:D< azi pentru mine e prima zi pe aici,si ma bucur ca am gasit acest site,sunt impesionata de toate fetele de aici,ma bucur ca aveti abitie si sunt sigura ca intr-un final toate vom ajunge la silueta pe care o visam!Mult succes! >:D<

AnielaD 24 iul 2011 21:28:30

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Salut eu am 16 ani 1,67 si 62 de kg as dori sa slabesc macar 5 kg....imi puteti da cineva sfaturi....eu am o idee as ruga pe cineva sau poate mai multe persoane sa incepem sa slabim impreuna iar in fiecare zi sa vorbim despre ceia ce vom face iar la finele fiecarei saptamini sa verificam rezultatele...va rog ajutati-ma...astept raspunsurile voastre..Multumesc!:)

Bia11 25 iul 2011 09:30:58

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Buna AnielaD >:D< Un prim sfat pentru tine,de la mine:D e sa ai incredere si ambitie,si sunt sigura ca o sa ai rezultate in cel mai scurt timp,si o sa ajungi intr-un final la silueta perfecta pentru tine[*117*]!

dupy 25 iul 2011 10:35:13

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de Bia11 (Post 734674)
Buna tuturor >:D< azi pentru mine e prima zi pe aici,si ma bucur ca am gasit acest site,sunt impesionata de toate fetele de aici,ma bucur ca aveti abitie si sunt sigura ca intr-un final toate vom ajunge la silueta pe care o visam!Mult succes! >:D<

Mult succes si tie, Bia!>:D<
Ne bucuram ca ni te-ai alaturat!>:D<

AnielaD 25 iul 2011 21:14:05

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Multumesc...am deja 3 zile de cind ma abtin de la carne,dulciuri si alte alimente nesanatoase precum ar fi piinea alba...sper ca voi reusi!

Bia11 26 iul 2011 09:20:39

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Neata fetelor>:D< a 2 zi,de acum incepe greul,dar sper sa ma obijuiesc:D

EveBolt 27 iul 2011 05:31:00

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de AnielaD (Post 735989)
Multumesc...am deja 3 zile de cind ma abtin de la carne,dulciuri si alte alimente nesanatoase precum ar fi piinea alba...sper ca voi reusi!

nu trebuie sa te abtii d l carne, ci sa.ti creezi un obicei din a evita dulciurile si alimentele nesanatoase..
eu de un an 3 luni si cv nu mai mananc deloc paine si d un an si cv deloc chestii cu faina.. si acum sunt obisnuita, le evit din obisnuinta:-?? e mult mai usor asa, zic eu..
iar carnea, carnea e buna! daca faci alegeri corecte. nici eu nu ma foarte dau invant dupa ea, dar mananc, n.o evit:-??
invata sa.tif aci singura dulciuri[adica chestii dulci:)) nu neaparat procesate] sanatoase... cauta pe forum "desert cu iaurt si gelatina" e ff bun, sau potif ace spuma d albus cu fructe sau o gramada d alte chestii.. care sa.ti stapaneasca pofta d dulce, pt a nu da iama in aberatii cum ar fi croissantele, ciocolatile d x feluri, inghetatele pline d ciocolata, caramel etc etc
a! si alege sa ai l micul dejun cereale, insa ai mare grija ca cele din comert contin majoritatea zahar! ori iti iei un complex d cereale cu fructe fara zahar, ori gasesti l plafar tarate, germeni, fulgi de grau, ovaz, orz etc... eu una mananc complex d germeni si tarate de grau de la solaris plant, si acum ca mi s.au terminat, o zi 2 pana ajung s.ami iau mananc tarate d grau simple:D

aanniiee 28 iul 2011 19:33:32

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Buna,fetelor!>:D<
Ma alatur si eu voua:D

Georgii 28 iul 2011 19:57:40

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Hei,trec si eu pe aici si m'am gandit sa ma alatur si eu.Mai aveti loc pentru o fata ambitioasa si foartee stresanta:))?

Elinda 29 iul 2011 12:34:52

Re: Slabitul la adolescente
 
Ma alatur si eu voua:]. >:D<

andreea26i 01 aug 2011 14:33:53

Re: Slabitul la adolescente
 
Buna ! De ceva timp am probleme cu kg:( am 15 ani:-< 1.63 si 65 de kg ajutatima sa slabesc as vrea sa slabesc cam 5 kg pe luna:|
sunt noua pe aici si nu ma prea descurc
va rog ajutatima cu nuiste sfaturi multumesc!>:D<

blue95 02 aug 2011 11:20:53

Re: Liga adolescentelor slabute
 
buna :D ma alatur si eu grupului :D
am 1.65 si 54 de kg si vreau sa ajung la 50.

amelye 06 aug 2011 13:22:40

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Buna tuturor :) stiu ca daca va uitat la inaltimea si greutatea mea o sa spuneti ca numai trebuie sa slabesc.Ideea e ca sunt manechin iar aici stiti cum e cu"anorexicele",tot trebuie sa mai slabesc c.am pe la vreo 50 de kg asa.Vreau sa ma apuc sa mananc echlibrat macar fiindca tot timpul sunt pe fuga,mananc 1 zi da 2 nu si in ziua aceea cel mai probabil fructe sau ciocolata si din cauza asta ametesc foarte des.ma bucur sa va cunosc :)

iwhipmyhair 08 aug 2011 14:53:46

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Bunaaa :"> Ma alatur si eu grupului. Am 1.65,56 kg ,dar as vrea sa ma macar 50...

chubbyela 08 aug 2011 23:22:37

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de amelye (Post 750123)
Buna tuturor :) stiu ca daca va uitat la inaltimea si greutatea mea o sa spuneti ca numai trebuie sa slabesc.Ideea e ca sunt manechin iar aici stiti cum e cu"anorexicele",tot trebuie sa mai slabesc c.am pe la vreo 50 de kg asa.Vreau sa ma apuc sa mananc echlibrat macar fiindca tot timpul sunt pe fuga,mananc 1 zi da 2 nu si in ziua aceea cel mai probabil fructe sau ciocolata si din cauza asta ametesc foarte des.ma bucur sa va cunosc :)

Buna amelye :D si eu as vrea sa slabesc cam pana pe la 55-53 ca sa arat ca un model..dar eu am picioarele cam groase si nu stiu daca e posibil.deocamdata targetul meu este de inca 6.2 kg pana pe 15 septembrie...cat crezi ca mi-ar trebui sa arat ca 'anorexicele'?deja am dat 1.8 kg in prima saptamana cu dieta si sport...Poti sa postezi niste poze cu corpul tau?chiar mi-as dori sa vad!pupici :-*

DoarEu 09 aug 2011 01:30:20

Re: Liga adolescentelor slabute
 
bunaa fetelor! >:D< multa bafta in lupta cu kg, suntem aici ca sa va sustinem:D

si apropo...nu totul se rezuma la "a arata ca anorexicele"...sunt multe femei voluptoase care sunt un ideal in frumusete (Marilyn Monroe) :D
nu trebuie sa va infometati, niciodata sa nu mancati sub 1000 kcal intr-o zi...si sport >:D<

chubbyela 09 aug 2011 06:12:13

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de DoarEu (Post 752723)
bunaa fetelor! >:D< multa bafta in lupta cu kg, suntem aici ca sa va sustinem:D

si apropo...nu totul se rezuma la "a arata ca anorexicele"...sunt multe femei voluptoase care sunt un ideal in frumusete (Marilyn Monroe) :D
nu trebuie sa va infometati, niciodata sa nu mancati sub 1000 kcal intr-o zi...si sport >:D<

Pai si daca iti plac femeile voluptoase tu cam cat vrei sa mai slabesti ca vad ca deja ai 1.74 si 61 de kg..cred ca arati mai degraba slabuta decat voluptoasa :-??eu nu ma infometez..pur si simplu organismul nu imi cere si nu pot sa-l fortez..mananc in jur de 900-1000 de calorii cateodata chiar si 1200 ,depinde ce mananc seara...sa stii ca nu imi fortez deloc organismul,doar ca de cand beau ceai de soc nu mai am pofta de mancare..Si inca o chestie cica daca bei 500 ml apa rece cu gheata arzi in jur de 200 kcal ..o fi adevarat?:-?Te puuup :-*

DoarEu 10 aug 2011 11:41:26

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de chubbyela (Post 752738)
Pai si daca iti plac femeile voluptoase tu cam cat vrei sa mai slabesti ca vad ca deja ai 1.74 si 61 de kg..cred ca arati mai degraba slabuta decat voluptoasa :-??eu nu ma infometez..pur si simplu organismul nu imi cere si nu pot sa-l fortez..mananc in jur de 900-1000 de calorii cateodata chiar si 1200 ,depinde ce mananc seara...sa stii ca nu imi fortez deloc organismul,doar ca de cand beau ceai de soc nu mai am pofta de mancare..Si inca o chestie cica daca bei 500 ml apa rece cu gheata arzi in jur de 200 kcal ..o fi adevarat?:-?Te puuup :-*

la mine sunculitele sunt problema:)) dupa cantar n-ai zice ca-s cine stie ce, dar cand te uiti la mine se observa :D
nu e prea bine sa scazi sub 1000...nu e vorba ca esti sau nu satula, nu e sanatos :( si nu stiu ce sa zic de apa cu gheata...nu am auzit de asa ceva...in schimb iti recomand apa cu lamaie :D are si un gust bun, si e si foarte benefica pt organism :-*:-*

chubbyela 10 aug 2011 12:47:29

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de DoarEu (Post 754697)


la mine sunculitele sunt problema:)) dupa cantar n-ai zice ca-s cine stie ce, dar cand te uiti la mine se observa :D
nu e prea bine sa scazi sub 1000...nu e vorba ca esti sau nu satula, nu e sanatos :( si nu stiu ce sa zic de apa cu gheata...nu am auzit de asa ceva...in schimb iti recomand apa cu lamaie :D are si un gust bun, si e si foarte benefica pt organism :-*:-*

Pai atunci iti trebuie sport pentru sunculite.Si sa mananci mai putine dulciuri si prajeli..cred :-??Acolo arata ca mai vrei inca 7 kg...Asta ar insemna 54 de kg.54 de kg deja e prea mult daca vrei sa arati 'voluptoasa'.Ma refer strict la inaltimea ta 1.74.Si despre apa rece sau cu gheata s-a facut un studiu in germania,iar americanii numai apa rece beau(sa nu uitam ca majoritatea americanilor sunt supraponderali).Nu pot sa mananc mai ult de 700 kcal in ultimul timp pentru ca mi se face rau.Vorbesc serios :D te puup :-*

DoarEu 10 aug 2011 14:41:08

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de chubbyela (Post 754832)
Pai atunci iti trebuie sport pentru sunculite.Si sa mananci mai putine dulciuri si prajeli..cred :-??Acolo arata ca mai vrei inca 7 kg...Asta ar insemna 54 de kg.54 de kg deja e prea mult daca vrei sa arati 'voluptoasa'.Ma refer strict la inaltimea ta 1.74.Si despre apa rece sau cu gheata s-a facut un studiu in germania,iar americanii numai apa rece beau(sa nu uitam ca majoritatea americanilor sunt supraponderali).Nu pot sa mananc mai ult de 700 kcal in ultimul timp pentru ca mi se face rau.Vorbesc serios :D te puup :-*

hmm...eu nu m-am gandit la 54 ca fiind strict cat vreau sa slabesc...am pus orientativ...in jur de 54 kg as vrea sa am :D daca dau jos ce e de dat jos si nu ajung la 54, e perfect...nu ma prea intereseaza greutatea de pe cantar, eu ma uit cum stau hainele pe mine :D
ufff, putin 700 kcal :-s mananci la ore fixe? adica ai mic dejun, pranz, cina?>:D<
pupici :-*

chubbyela 10 aug 2011 16:38:17

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de DoarEu (Post 755020)


hmm...eu nu m-am gandit la 54 ca fiind strict cat vreau sa slabesc...am pus orientativ...in jur de 54 kg as vrea sa am :D daca dau jos ce e de dat jos si nu ajung la 54, e perfect...nu ma prea intereseaza greutatea de pe cantar, eu ma uit cum stau hainele pe mine :D
ufff, putin 700 kcal :-s mananci la ore fixe? adica ai mic dejun, pranz, cina?>:D<
pupici :-*

Da.Mananc 3 mese si 2 gustari,cateodata si trei.Dar nu prea mananc asa mult.Poti sa te uiti in meniurile mele zilnice.O sa vezi cam ce si cat mananc.Daa s-ar la 54 sa arati foarte slaba dar cred ca o sa iti stea bine :D Te puup :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:21:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO