forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Miha Ela - adio burtica, nu o sa-ti simt lipsa :d (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/miha-ela-adio-burtica-nu-ti-simt-lipsa-d-3765.html)

miha ela 08 mai 2010 14:02:31

Miha Ela - adio burtica, nu o sa-ti simt lipsa :d
 
buna fetelor, sunt noua pe aici si sper ca o sa ma ajutati si pe mine sa trec prin procesul numit slabit asa cum am vazut ca le ajutati pe toate cele implicate in lupta cu kg. va pup :-*

LicuriciColorat 08 mai 2010 14:27:58

re: Miha Ela - adio burtica, nu o sa-ti simt lipsa :d
 
Citat:

Anterior postat de miha ela (Post 180098)
buna fetelor, sunt noua pe aici si sper ca o sa ma ajutati si pe mine sa trec prin procesul numit slabit asa cum am vazut ca le ajutati pe toate cele implicate in lupta cu kg. va pup :-*


buna Miha si bine ai venit>:D<
sigur ca te ajutam,vom fii aici pt a te sustine si a-ti da sfaturi
mai povestete-ne si noua cate ceva despre tine
ce dieta tii,sau ai vrea sa tii
daca faci sport,daca nu cam ce ai vrea sa faci sau te-ar ajuta in procesul de slabire
cu 3mese pe zi si 2 gustari din alimente sanatoase+sport sunt sigura vei reusii sa slabesti
iti trebuie rabdare si perseverenta
nu e bine sa te infometezi caci kg vor venii repede repede inapoi cu altele cadou
:-*

oana30 08 mai 2010 15:21:41

Re: adio burtica, nu o sa-ti simt lipsa :d
 
BUNA MIHA ELA bine ai venit pe la noi!!>:D<:D:-* Iti urez noroc in lupta cu kilogramele si sper sa ajungi la corpul visat !!! Noi suntem aici cu tine si te ajutam la fiecare nelamurire si ai sa vezi ca o sa ajungi o slabuta !!!!! [*65*][*65*][*65*][*65*][*130*]:*
http://www.123flori.ro/images/sapte_trandafiri.jpgne mai auzim pe aici si [*inima*]SUCCES!

ianna 08 mai 2010 15:23:47

Re: Miha Ela - adio burtica, nu o sa-ti simt lipsa :d
 
Bine ai venit printre noi Miha

pai noi vrem sa te ajutam cu sfaturi dar da-ne si tu mai multe detalii despre tine

ca indrumare citeste te rog

http://forum.slabute.ro/ghidul-slabu...html#post91060

http://forum.slabute.ro/ghidul-slabu...orum-2554.html

oana30 08 mai 2010 15:35:16

Re: Miha Ela - adio burtica, nu o sa-ti simt lipsa :d
 
noi sutem aici ca sa te ajutam dar dane niste detalii despre tine...adica practici vreun sport ?[*ciclism*] sau teai gandit la o dieta ?[*mic-dejun*]Spunene te rog, ce ai mancat azi ca sa vedem caloriile mancate si cu ce te putem ajuta! :-*[*trandafiri*]

hazegrl 08 mai 2010 20:47:37

Re: Miha Ela - adio burtica, nu o sa-ti simt lipsa :d
 
Bine ai venit! >:D< Iti urez mult succes in lupta cu kilogramele! [*56*]

rallu 09 mai 2010 12:23:35

Re: Miha Ela - adio burtica, nu o sa-ti simt lipsa :d
 
Bine ai venit!

Povesteste-ne care este programul tau de slabit, si mai ales care este planul tau antiburtica.

Te asteptam.>:D<

andra_aly 09 mai 2010 17:46:30

Re: Miha Ela - adio burtica, nu o sa-ti simt lipsa :d
 
Citat:

Anterior postat de miha ela (Post 180098)
buna fetelor, sunt noua pe aici si sper ca o sa ma ajutati si pe mine sa trec prin procesul numit slabit asa cum am vazut ca le ajutati pe toate cele implicate in lupta cu kg. va pup :-*

Buna mihaela si bine ai venit in gasca slabutelor>:D<
Suntem aici pentru a ne ajuta reciproc, sunt sigura ca impreuna vom reusii:)
Pentru inceput, asa cum au spus si fetele, asteptam mai multe detalii.
la ce dieta te-ai gandit? cu sportul cum te intelegi?;;)
vad ca nu ai foarte multe kg de dat jos, deci in 2 luni ar trebui sa fii una dintre slabute:x asta daca te tii de treaba. nu te grabii... graba strica treaba si nu cred ca vrei sa slabesti pentru a pune inapoi kg:( asa ca treci la treaba;)
mult succes>:D<

miha ela 09 mai 2010 19:43:34

Re: Miha Ela - adio burtica, nu o sa-ti simt lipsa :d
 
multumesc fetelor pentru ca sunteti alaturi de mine. csa va spun cate ceva despre mine: am 22 de ani, plinuta sunt de cand ma stiu, insa cel mai rau am fost in clasa a 11-a cand aveam aproape 60 de kg. dupa vizionarea unor casete de la majoratul unei prietene unde se vedea foarte clar ce pitica si grasa sunt si dupa 3 ore de plans in hohote cu patura in cap m-am decis ca trebuie sa slabesc. am reusit in vara acea sa ajung la 50 de kg insa nu in cel mai sanatos mod cu putinta. acum am 52 si imi doresc sa ajung la cat mai putine, sau cel putin sa nu mai am urata asta de burta care ma deprima teribil. si la mine cred ca este si ceva pe sistem nervos pentru ca atunci cand sunt trista asimilez foarte usor, iar in ultimul an am cam uitat ce inseamna fericirea pentru ca au avut grija problemele sa nu ma ocoleasca. sport am incepu sa fac zilnic, adica 130 de abdomene, niste exercitii pentru solduri si dans. de mancat mananc in principiu carne la gratar, lactate, salate si incerc sa pap cat mai sanatos. pe mine personal ma dispera burta care parca a prins radacini la mine si nu vrea sa plece sub nici-o forma.

miha ela 09 mai 2010 19:49:39

Re: Miha Ela - adio burtica, nu o sa-ti simt lipsa :d
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 180112)
buna Miha si bine ai venit>:D<
sigur ca te ajutam,vom fii aici pt a te sustine si a-ti da sfaturi
mai povestete-ne si noua cate ceva despre tine
ce dieta tii,sau ai vrea sa tii
daca faci sport,daca nu cam ce ai vrea sa faci sau te-ar ajuta in procesul de slabire
cu 3mese pe zi si 2 gustari din alimente sanatoase+sport sunt sigura vei reusii sa slabesti
iti trebuie rabdare si perseverenta
nu e bine sa te infometezi caci kg vor venii repede repede inapoi cu altele cadou
:-*

eram obisnuita sa servesc prima masa pe la 1-2 si aveam zile in care pana la ora 4-5 dupa amiaza "mancam" doar o cafea, insa acum aincerc sa ma dezobisnuiesc de acest prost obicei si sa mananc 3 mese+ 2 gustari. imi este putin greu , dar sunt constienta ca asa e cel mai bine. nu tin o dieta anume, mananc cat mai dietetic si incerc sa nu depasesc 1100-1200 de calorii. mi-am cumparat ceai antiadipos si incerc sa beau macar o cana pe zi pentru ca am de ceva timp (ani) probleme cu tranzitul si ma gandesc ca este si asta una din problemele pentru care ma ingras atat de repede. daca nu fac ceva bine sa ma trageti de maneca si sa nu ma lasati sa ma duc la pascut pe aratura :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:11:42.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO