forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   This is my song (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/my-song-1058.html)

iuli_ana 23 aug 2009 21:22:53

This is my song
 
Jurnalul meu nu are tocmai un titlu potrivit dar e ceva ce ma reprezinta.
Nu conteaza cum m-am ingrasat, s-a acumulat in timp.
Simt nevoia sa ma organizez cumva si sa ma ambitionez si de ce nu mi-as face un jurnal.
De maine ma apuc de Dieta Nicoleta Luciu, pe care probabil nu o voi tine ca la carte dar incerc. Speranta e ultima ce moare. Cand ajung la indicele de masa corporala de 24,9, ma voi rasplati, ma duc in oras, imi iau mici si o bere.
Sper ca maine sa fie o zi buna pt slabit.
Pe maine.

Slabuta 23 aug 2009 21:26:35

Re: This is my song
 
Citat:

Anterior postat de iuli_ana (Post 20964)
Jurnalul meu nu are tocmai un titlu potrivit dar e ceva ce ma reprezinta.
Nu conteaza cum m-am ingrasat, s-a acumulat in timp.
Simt nevoia sa ma organizez cumva si sa ma ambitionez si de ce nu mi-as face un jurnal.
De maine ma apuc de Dieta Nicoleta Luciu, pe care probabil nu o voi tine ca la carte dar incerc. Speranta e ultima ce moare. Cand ajung la indicele de masa corporala de 24,9, ma voi rasplati, ma duc in oras, imi iau mici si o bere.
Sper ca maine sa fie o zi buna pt slabit.
Pe maine.

Buna Iuli_ana, ma bucur ca ti-ai facut si tu o casuta :)

Iti doresc mult succes in ceea ce ti-ai propus si sa ajungi la corpul pe care ti-l doresti :)

Eu zic sa abordezi un regim de 1200-1400 de kcal si cu multa miscarica vei avea super rezultate :)

Multi pupici si iti tin pumnii :) :-*

iuli_ana 23 aug 2009 21:27:27

Re: This is my song
 
Multumesc, sper sa fie asa.

ras_cristalin 23 aug 2009 22:27:25

Re: This is my song
 
Daca nu rezisti cu regimul Nicoletei Luciu, mergi pe sfaturile Slabutei. Daca rezisti, sa ai mare grija la mentinere. Nu ezita sa ceri sfaturi slabutelor mai "batrane".
Succes la spulberat kilograme!
@};-

Roxana 24 aug 2009 01:11:23

Re: This is my song
 
Bine ai venit printre noi !
Te asteptam zilnic la o ceasca de cafea si o prajiturica dietetica .Poop:-*

Adella 24 aug 2009 12:35:51

Re: This is my song
 
Multa bafta in noul drum si sa auzim numai de bine ,cat mai multe kg date jos>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D <>:D<

iuli_ana 24 aug 2009 18:13:55

Re: This is my song
 
Va multumesc fetelor.
Prima zi nu fu asa de grea, am mancat 3 portii de supa sau ciorba cu 2 aripioare fara pielita. Recunosc, am baut coca cola zero.
Am mers 2 h, sper ca diseara sa mai fac exercitii.

isza 24 aug 2009 18:26:47

Re: This is my song
 
Citat:

Anterior postat de iuli_ana (Post 21286)
Va multumesc fetelor.
Prima zi nu fu asa de grea, am mancat 3 portii de supa sau ciorba cu 2 aripioare fara pielita. Recunosc, am baut coca cola zero.
Am mers 2 h, sper ca diseara sa mai fac exercitii.

iuliana :) ai grija cu aripioarele de pui ca alea ingrasa cel mai tare din carnea de pui>:D<

ras_cristalin 24 aug 2009 18:29:16

Re: This is my song
 
Citat:

Anterior postat de iuli_ana (Post 21286)
Va multumesc fetelor.
Prima zi nu fu asa de grea, am mancat 3 portii de supa sau ciorba cu 2 aripioare fara pielita. Recunosc, am baut coca cola zero.
Am mers 2 h, sper ca diseara sa mai fac exercitii.

Incearca sa pui piept de pui in supica, are cele mai putine calorii. De aripioare ma feresc, am citit ca au cele mai multe calorii in ce priveste carnea de pui. Plus ca nu te poti feri de pielita, despre care stim cu totii ca e un "no-no".
Daca vrei ceva fun si antrenant, mergi pe youtube si cauta taebo. Billy Blanks e usurel de facut si te munceste de nu te vezi! :)
Spor

lalita 24 aug 2009 18:50:47

Re: This is my song
 
bine ai venit printre noi iuliana>:D<>:D< mult succes!! cum au zis si fetele,incearca sa mananci numai piept de pui,ai ramane surprinsa sa vezi ce diferenta de calorii este intre cele 2. aripioarele stiu ca au aproape dublu calorii fata de piept. dar ai facut si compotul? si eu as vrea sa incep iar dieta asta,mi-am facut acu putin timp supa si compotul si chiar mi-au placut,plus ca ma si saturam cu atatea lichide.trebuie sa incep iar neaparat:D:>


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:24:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO