Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Nou început. De data asta, până la capăt!

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #111 (permalink)  
Vechi 18 mai 2017, 19:33:48
adinico's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 49
Dieta: Rina si cat mai multa miscare
Date: 165cm, 79.6kg
Mesaje: 3.919
Aprecieri acordate: 8.165
Am fost apreciat(a) de 5.317 ori in 2.849 mesaje
Implicit Re: Nou început. De data asta, până la capăt!

Citat:
Anterior postat de curly.light Vezi mesajul


Multumesc din suflet, Adriana, esti o bomboana!
Felicitari pentru luna conforma, ma bucur sa vad ca se poate. Si multumesc ca mai aduci motivatie si pe la mine prin casuta!

Rina e un fel de dieta disociata, daca imi amintesc bine? Stiu ca citisem principiile in urma cu cativa ani, mi s-a parut crunta atunci.
Bomboana de menta .
Rina e un fel de disociata da are 4 zile proteina, amidon, carbo și vitamine. Nu este o dieta ci o structurare foarte permisiva a alimentației, fără combinații care se digeră greu și Îți fura energia efectiv. Acoperă din punctul meu de vedere o gama larga de pofte . Parerea mea e ca e dieta permisiva o data la 4 zile sa mănânci dulce și obligatoriu ciocolata neagra . Eu am revoluționat colegele la birou cu rinuta mea și deja dau tabelele cu gramaj și condițiile pricipale ca lumea se apuca de treaba văzând rezultatul meu.dar asta e fiecare suntem unici poate nu se potrivește la unii dar la alții la câte postari am văzut și pe pagina de fb dieta rina 90 de zile îmi întăresc încrederea ca se poate atâta timp cât nu se revine la obiceiurile proaste dinainte.
__________________
02.02-85; 20.02-84.9; 04.04-84.5 kg; 02.05-82.3 kg; 13.05-81.7
... 31.07-81.9 kg ...

Ultima dată editat de adinico; 18 mai 2017 at 19:35:54.
  #112 (permalink)  
Vechi 18 mai 2017, 20:19:53
curly.light's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Nou început. De data asta, până la capăt!

Citat:
Anterior postat de adinico Vezi mesajul
Bomboana de menta .
Rina e un fel de disociata da are 4 zile proteina, amidon, carbo și vitamine. Nu este o dieta ci o structurare foarte permisiva a alimentației, fără combinații care se digeră greu și Îți fura energia efectiv. Acoperă din punctul meu de vedere o gama larga de pofte . Parerea mea e ca e dieta permisiva o data la 4 zile sa mănânci dulce și obligatoriu ciocolata neagra . Eu am revoluționat colegele la birou cu rinuta mea și deja dau tabelele cu gramaj și condițiile pricipale ca lumea se apuca de treaba văzând rezultatul meu.dar asta e fiecare suntem unici poate nu se potrivește la unii dar la alții la câte postari am văzut și pe pagina de fb dieta rina 90 de zile îmi întăresc încrederea ca se poate atâta timp cât nu se revine la obiceiurile proaste dinainte.
Da, suna destul de dificil de pus in practica totusi, felicitari ca ai reusit sa te tii de ea atat de mult timp! Eu am citit despre un milion de diete...dar acum n-as putea sa spun ca tin una anume. E mai mult ceva de genul "ma straduiesc si azi sa nu mananc prostii".
Am mai observat ca nu mi se potriveste schema standard cu 3 mese principale si 2 gustari.. daca mananc intre mese parca mi-e foame toata ziua, e mai ok daca ma rezum la mesele principale, ba chiar uneori seara imi ajunge un iaurt, un fruct. Stiu ca ar trebui sa mananc mai putine fructe, mai putini carbo, sa fie poate un plan mai structurat.. dar deocamndata sa sunt fericita ca nu fac excese si ca mananc sanatos.
Cu stresul de luna asta daca as tine ceva foarte strict..probabil inainte de examene as face da un binge de toata frumusetea. Asa am facut sesiunea trecuta .

Asa ca.. 3 mese pe zi, cantitati decente, uneori mai si o felie de paine daca simt nevoia. Ca principii generale cred ca e ceva gen Monti, cu mentiunea ca am "divortat" definitiv de lactatele 0%. Cu ce cunostiinte medicale s-au mai lipit de mine, nu sunt de acord cu ele deloc. Daca mi-e pofta de un iaurt, macar 2%, chiar 3.5%, dar 0% in niciun caz. Si daca se nimereste si o felie de paine langa..soarta. Dar in rest cred ca pastrez combinatiile care mi-au intrat in reflex de cand eram in echipa Monti . cu Rina clar nu as face fata..
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui curly.light:
adinico (20 mai 2017), alina_neamt (24 mai 2017), mika_me (19 mai 2017)
  #113 (permalink)  
Vechi 19 mai 2017, 21:24:43
curly.light's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Nou început. De data asta, până la capăt!

Cam haotic meniul de azi, dar la cat de obosita si pe fuga am fost sunt incantata ca nu am facut totusi excese.

MD: jumatate de cana de smoothie (1 kiwi, lapte de soia, pulbere de orz verde si proteina din canepa 2 lingurite fiecare)
Gustare,(inainte de examen, ca eram obosita tare si simteam ca mi se face rau): un pachet de covrigei -cel mai mic si cei mai integrali pe care i-am gasit, evident ca aveau si faina alba dar nu erau multi
Pranz : o salata mare cu rosii, ridichi, ardei gras, morvov, telina, salata, si 2 linguri de iaurt ca dressing
Cina, dupa sala: 125g somon afumat , rosii

Sportul l-am declarat in jurnalul dedicat.

Nu apuc eu sa postez meniuri zilnic..dar cam asa arata meniurile mele. 3 mese pe zi, si in unele zile cate o gustare care nu ar trebui sa fie acolo, nu tocmai conforma dar nici foarte rea.

In mare, sunt multumita : niciun binge de vreo 2 saptamani, fara pofte neconforme Voi avea rezultate mai lente in ritmul asta probabil, dar sincer mereu cand m-am fortat si m-am hazardat nu am ajuns nicaieri
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui curly.light:
alina_neamt (24 mai 2017), butterfly30 (19 mai 2017), mika_me (19 mai 2017)
  #114 (permalink)  
Vechi 19 mai 2017, 21:30:25
mika_me's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 aug 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Hipocalorica
Date: 162cm, 76.9kg
Mesaje: 6.209
Aprecieri acordate: 306
Am fost apreciat(a) de 1.091 ori in 480 mesaje
Implicit Re: Nou început. De data asta, până la capăt!

Citat:
Anterior postat de curly.light Vezi mesajul
Cam haotic meniul de azi, dar la cat de obosita si pe fuga am fost sunt incantata ca nu am facut totusi excese.

MD: jumatate de cana de smoothie (1 kiwi, lapte de soia, pulbere de orz verde si proteina din canepa 2 lingurite fiecare)
Gustare,(inainte de examen, ca eram obosita tare si simteam ca mi se face rau): un pachet de covrigei -cel mai mic si cei mai integrali pe care i-am gasit, evident ca aveau si faina alba dar nu erau multi
Pranz : o salata mare cu rosii, ridichi, ardei gras, morvov, telina, salata, si 2 linguri de iaurt ca dressing
Cina, dupa sala: 125g somon afumat , rosii

Sportul l-am declarat in jurnalul dedicat.

Nu apuc eu sa postez meniuri zilnic..dar cam asa arata meniurile mele. 3 mese pe zi, si in unele zile cate o gustare care nu ar trebui sa fie acolo, nu tocmai conforma dar nici foarte rea.

In mare, sunt multumita : niciun binge de vreo 2 saptamani, fara pofte neconforme Voi avea rezultate mai lente in ritmul asta probabil, dar sincer mereu cand m-am fortat si m-am hazardat nu am ajuns nicaieri
Felicitari!!! Pentru echilibru...Nu uita, baby steps!!!

Nu te grabeste nimeni sa slabesti intr un anumit ritm...sau un anumit nr de kg intr un anumit timp

Da, da...stiu ca ne setam niste valori la ticker...dar realmente vorbind..ele asta trebuie sa ramana..niste valori scop..si nu trebuie sa fie batute in cuie...pentru ca la drept vorbind...totul e relativ...inclusiv slabirea.

Eu zic ca ai fost cumintica..mai ales pentru perioada examenelor...si nu pot sa iti spun decat inca o data...felicitari!!!
__________________


Jurnal 2019

Jurnalul meu

Jurnal 2014

Primul meu jurnal 2009

11.05.2020 - 109.5 kg (sarcina 39 saptamani)
02.02.2021 - 104.5 kg (ziua in care am decis ca sunt totusi prea tanara sa port 50 kg in plus)
16.04.2021 - 85.7 kg
05.06.2021 - 79.2 kg
25.07.2021 - 74.7 kg
26.09.2021 - 69.9 kg
28.11.2021 - 65 kg
mika_me, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2237 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1720 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1204 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui mika_me:
adinico (20 mai 2017), curly.light (19 mai 2017)
  #115 (permalink)  
Vechi 19 mai 2017, 21:37:19
curly.light's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Nou început. De data asta, până la capăt!

Multumesc tare mult pentru incurajare, esti o draguta!
Si da, sunt de acord, baby steps all the way! Am vazut ca daca ma strofoc prea tare incep sa dau inapoi.. vreau un stil de viata mai bun, si kilogramele sa se duca in ritmul lor. Nu ma alearga nimeni.

Oricum, am fost la sala de 3 ori pe saptamana in ultimele 2 saptamani si hainele stau putin mai bine pe mine, m-am mai tonifiat nitel. E suficient atat deocamdata.
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui curly.light:
adinico (20 mai 2017), alina_neamt (24 mai 2017), butterfly30 (19 mai 2017), mika_me (20 mai 2017)
  #116 (permalink)  
Vechi 24 mai 2017, 17:46:29
adinico's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 49
Dieta: Rina si cat mai multa miscare
Date: 165cm, 79.6kg
Mesaje: 3.919
Aprecieri acordate: 8.165
Am fost apreciat(a) de 5.317 ori in 2.849 mesaje
Implicit Re: Nou început. De data asta, până la capăt!

Roxana sper ca ești bine doar examenele te-au reținut și nu te-am mai auzit !! Spor, bafta și mult succes!!! Cu drag
__________________
02.02-85; 20.02-84.9; 04.04-84.5 kg; 02.05-82.3 kg; 13.05-81.7
... 31.07-81.9 kg ...
  #117 (permalink)  
Vechi 24 mai 2017, 21:53:35
curly.light's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Nou început. De data asta, până la capăt!

Citat:
Anterior postat de adinico Vezi mesajul
Roxana sper ca ești bine doar examenele te-au reținut și nu te-am mai auzit !! Spor, bafta și mult succes!!! Cu drag
Hei, Adriana Ma bucur ca nu m-ai uitat!

Da, da, am fost doar foarte ocupata. Am avut un examen crunt, crunt azi. Nu stiu cum se face, niciodata nu reusesc sa invat din timpul semestrului, si ma trezesc in sesiune ca de fapt vreau si note mari daca se poate Clasic. Examenul a trecut cu bine, din fericire... si de acum parca vin multe, dar mai abordabile.

Din pacate, am facut praf zilele astea La capitolul mancare nu am facut niciun binge masiv (am mancat niste ciocolata duminica, ca a fost onomastica mea, si ieri si azi pt energie, dar nu abuziv), daaar in schimb..2 energizante pe zi Si alea au zahar mult... off, si am zis ca ma mai adun si ma mai echilibrez dar vad ca nu reusesc cand sunt stresata. OF!
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui curly.light:
adinico (25 mai 2017), alina_neamt (24 mai 2017), butterfly30 (24 mai 2017)
  #118 (permalink)  
Vechi 24 mai 2017, 22:02:50
alina_neamt's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 08 aug 2009
Locaţie: piatra neamt, Romania
Vârsta: 39
Dieta: alimentatie sanatoasa + sport
Date: 167cm, 74.4kg
Mesaje: 1.512
Aprecieri acordate: 2.491
Am fost apreciat(a) de 1.551 ori in 946 mesaje
Implicit Re: Nou început. De data asta, până la capăt!

Buna! Stiu cum e in sesiune. Am trecut multe prin asta.. . Efortul intelectual consuma multa energie si mai faci excese, dar e doar o perioada scurta asa ca... capul sus si ai grija de acum in colo! Pasi mici cum se scria cineva . Cu rabdare! Important e sa treci cu bine examenele!
Bafta!
alina_neamt, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2223 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1706 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1707 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui alina_neamt:
adinico (25 mai 2017), curly.light (24 mai 2017)
  #119 (permalink)  
Vechi 24 mai 2017, 22:16:06
curly.light's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Nou început. De data asta, până la capăt!

Citat:
Anterior postat de alina_neamt Vezi mesajul
Buna! Stiu cum e in sesiune. Am trecut multe prin asta.. . Efortul intelectual consuma multa energie si mai faci excese, dar e doar o perioada scurta asa ca... capul sus si ai grija de acum in colo! Pasi mici cum se scria cineva . Cu rabdare! Important e sa treci cu bine examenele!
Bafta!
Sa speram!! Problema e ca sunt dependenta de cofeina, la modul cel mai serios, cu o singura cafea pe zi traiesc greu si cand nu sunt stresata Si acum, cu 3-4 ore pe noapte de somn, fara energizantele minune nu ma pot aduna la invatat... of.
Incerc sa ajung la sala zilele urmatoare, sa mai compensez din ce se poate!
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui curly.light:
adinico (25 mai 2017)
  #120 (permalink)  
Vechi 24 mai 2017, 22:19:38
butterfly30's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 apr 2013
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incerc sa traiesc sanatos
Date: 166cm, 68kg
Mesaje: 6.777
Aprecieri acordate: 5.350
Am fost apreciat(a) de 11.441 ori in 5.317 mesaje
Implicit Re: Nou început. De data asta, până la capăt!

Si eu sunt dependenta de cofeina, eu si in sarcini am baut cafea, si in alaptare , nu pot trai fara ea. Dar energizante nuuuuuu, alea sunt ingrozitoare, si eu foloseam in facultate pana mi-a fost rau de la ele si m-am linistit. Nu, chiar nu!
butterfly30, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
butterfly30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1352 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1353 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui butterfly30:
adinico (25 mai 2017), curly.light (25 mai 2017)
 

Informatii despre slabit
asta, calorii, capat, data, dieta, inceput, jurnale, nou, pana, sanatos, slabit

Opţiuni subiect

Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi! alexandra123 Arhiva jurnale slabit 250 27 ian 2015 22:57:34
Un nou inceput...dar de aceasta data, cu un final fericit!! ancutzyka Arhiva jurnale slabit 14 05 mai 2013 06:49:06
Jurnal Helen - de data asta pot!!! Helen Arhiva jurnale slabit 36 02 sep 2011 10:06:11
de data asta nu renunt:) Alecsa Arhiva jurnale slabit 29 30 dec 2009 19:47:25
trebuie de data asta:) alinush Arhiva jurnale slabit 25 11 nov 2009 13:40:24

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole