forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-ambitie-fier-buterfly89-3559.html)

buterfly89 21 apr 2010 11:16:37

Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
nu am putut niciodata sa ating o greutate normala..ba mai mult d atat d cate ori slabesc cu adv nu am nergie deloc in mine si rup dulciurile..astazi 22 aprilie am inceput un alt stil..si d data asta nimic nu ma va impiedica sa nu imi duc planul pana la capat..da m,am trezit cu o ambitie d fier si sper sa reusesc..am 1 65 si 64 d kg..da e ffff mult stiu asta..da sper cu ajutorul vostru sa reusesc..pt k e atat d bine k cineva strain sa,ti dea sfaturi..pt k stiu ff bine k sunt din suflet si d aceea am decis sa postez si eu acest mesaj..;;)..pff...sper sa pot vb cu cineva..

Gea 21 apr 2010 11:38:37

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 159451)
nu am putut niciodata sa ating o greutate normala..ba mai mult d atat d cate ori slabesc cu adv nu am nergie deloc in mine si rup dulciurile..astazi 22 aprilie am inceput un alt stil..si d data asta nimic nu ma va impiedica sa nu imi duc planul pana la capat..da m,am trezit cu o ambitie d fier si sper sa reusesc..am 1 65 si 64 d kg..da e ffff mult stiu asta..da sper cu ajutorul vostru sa reusesc..pt k e atat d bine k cineva strain sa,ti dea sfaturi..pt k stiu ff bine k sunt din suflet si d aceea am decis sa postez si eu acest mesaj..;;)..pff...sper sa pot vb cu cineva..

Buna Buterfly >:D< Bine ai venit pe meleagul slabutelor (de fapt a slabutelor in devenire ;)) Felicitari pentru decizia luata! Intotdeauna cu sustinere vei reusi sa obtii ceea ce doresti, atata vreme cat motorasul din interiorul tau, responsabil cu dorintele, functioneaza.

Primul pas este sa reduci pe cat posibil prajelile, grasimile, painea si sucurile carbogazoase si cu multi indulcitori. Bea multa apa, intre 1.5 si 2.5 l pe zi si vei vedea primele rezultate. Cu putin sport vei slabi frumos si mai repede ;)

Posteaza un meniu obisnuit dintr-o zi, sa ne dam si noi cu parerea si sa vedem unde gresesti...

Asteptam vesti de la tine!
Pupici >:D<

lovemyself 21 apr 2010 13:24:47

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 159451)
nu am putut niciodata sa ating o greutate normala..ba mai mult d atat d cate ori slabesc cu adv nu am nergie deloc in mine si rup dulciurile..astazi 22 aprilie am inceput un alt stil..si d data asta nimic nu ma va impiedica sa nu imi duc planul pana la capat..da m,am trezit cu o ambitie d fier si sper sa reusesc..am 1 65 si 64 d kg..da e ffff mult stiu asta..da sper cu ajutorul vostru sa reusesc..pt k e atat d bine k cineva strain sa,ti dea sfaturi..pt k stiu ff bine k sunt din suflet si d aceea am decis sa postez si eu acest mesaj..;;)..pff...sper sa pot vb cu cineva..

Bine ai venit si din partea mea:)
Cu vointa si incredere orice e posibil.
Sa vrem ca rstul e un joc,cum am mai zis in alt post;)
Hia spor la treaba sii numai bine>:D<

Sibel H 21 apr 2010 13:45:03

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 159451)
nu am putut niciodata sa ating o greutate normala..ba mai mult d atat d cate ori slabesc cu adv nu am nergie deloc in mine si rup dulciurile..astazi 22 aprilie am inceput un alt stil..si d data asta nimic nu ma va impiedica sa nu imi duc planul pana la capat..da m,am trezit cu o ambitie d fier si sper sa reusesc..am 1 65 si 64 d kg..da e ffff mult stiu asta..da sper cu ajutorul vostru sa reusesc..pt k e atat d bine k cineva strain sa,ti dea sfaturi..pt k stiu ff bine k sunt din suflet si d aceea am decis sa postez si eu acest mesaj..;;)..pff...sper sa pot vb cu cineva..

Bine ai venit! printre noii,Buterfly89 ...si eu sant noua ...cu rabdare iti vei atinge telul si scopul propus....depinde cat de pregatita esti si pt. ce regim s-au dieta optezi...iti doresc mult Succes! ...:)

LicuriciColorat 21 apr 2010 15:06:53

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Buna si bine ai venit pe la noi>:D<,pt a slabii e necesar sa ai o alimentatie sanatoasa:fructe,legume,carne la gratar/cuptor/fiert,cereale si lactate slabe,neaparat 2l apa/zi si sport(ajuta foarte mult,nu conteaza poate sa fie orce,gasesti si aici pe site filmulete,sport poate insemna:alergat,stepper,bicicleta,,sarit coarda,sala,zumba,dans,aerobic,pilates,tae-bo).Iti doresc mult succes,cu rabdare si perseverenta vom reusii toate sa devenim slabute demne de admirat>:D<

buterfly89 21 apr 2010 19:32:51

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
thoamne cate mesaje..nu pot sa cred ..p bune..:xam ramas masca..da eu am inceput un regim kre slabesti in 2 luni maxim 20 d kg..insa cunosc fete care in 2 sapt au slabit 5 kg da trebuie tinut ffff strict..as vrea sa vb cu toate..sa am multi preteni..sunt o fire deschisa,.,.va multumesc mult pt urari..deja pot zice k va ador:*********************************>:D<>:D<>:D< >:D<>:D<:P

buterfly89 21 apr 2010 19:40:06

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
astazi este prima zi d dieta..am baut un 3 in 1..apoi am papt un ou cu putin salam cu mustar..cu branza si putin castravete..apoi p la 3 la fel..apoi am baut maxim 3 litrii d apa plata..am alergat 3 km..am facut scari..spre seara mi s facuse o pofta d castraveti acrii:X:X:X:X:aoleu:X:X:X:Xkm asta e tot c am mancat azi:D:si ma simt full..nu vreau sa mai aud d mancare beahhh:((((sper sa ma tin asa si in 4 zile sa nu lesin dupa dulciuri:D:-s:-s:">:">va pwp p toate si cu dzeu inainte

andra_aly 21 apr 2010 19:41:00

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Cam putine calorii:-s nu crezi? risti sa ti se faca rau:(

ianna 21 apr 2010 19:47:20

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
Citat:

Anterior postat de buterfly89 (Post 160311)
astazi este prima zi d dieta..am baut un 3 in 1..apoi am papt un ou cu putin salam cu mustar..cu branza si putin castravete..apoi p la 3 la fel..apoi am baut maxim 3 litrii d apa plata..am alergat 3 km..am facut scari..spre seara mi s facuse o pofta d castraveti acrii:X:X:X:X:aoleu:X:X:X:Xkm asta e tot c am mancat azi:D:si ma simt full..nu vreau sa mai aud d mancare beahhh:((((sper sa ma tin asa si in 4 zile sa nu lesin dupa dulciuri:D:-s:-s:">:">va pwp p toate si cu dzeu inainte


ai grija ca papi mult prea putin si risti sa scazi din masa musculara si nu din gelatina...cum ti-ai dori...ca sa nu zic de efectul yo yo la kg sau stagnare:-s

buterfly89 21 apr 2010 19:59:58

Re: Noua si cu o ambitie de fier - Buterfly89
 
da asa e dieta ..nu pot sa mai mananc nimic..imi vine rau sa ma gandesc la ou salam carne castravete masline si etc..mda asta am zis si eu..da..nu pot mai mult


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:31:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO