forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

Georgii 17 ian 2012 12:21:33

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 903602)


He heee, la mine nu mai e mornin'de mult:P Sunt la serviciu si e taaaaare frig aici!!!!:((
Tu?Ce mai zici?

Nici la mine, sunt treaza de 4 ore dar asa m-am obisnuit sa zic :)).
Da nu aveti caldura acolo sau cum?:-s
Eu am facut 30min de aerbica si stau pe aici putin.:P
Tu?Am vazut ca esti ft ocupata cu munca, sport, mancare etc.

happygirldiana 17 ian 2012 12:22:07

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Roxi,. Nico, multumesc!Sa aveti si voi o zi usoara si superba!

Niculae Roxana 17 ian 2012 12:28:48

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 903319)
Buna dimineata!Anunt si eu o scadere de 1 kg. Acum merg sa modific tickerul:D E greutatea de aseara, in dimineata asta nu am avut tranzit, nu m-am cantarit si pentru ca eram in criza in timp, intarziam la serviciu:)

Se anunta o zi buna, azi.M-am trezit usor, binedispusa si..slabuta cat de cat. Ba chiar m-a complimentat unul dintre colegi, cica sunt foarte frumoasa astazi:)

In meniu am asa: la md am mancat2 felii de paine integrala cu gem de visine cu grad scazut de zahar, la pranz am 2 crochete de peste(stiu ca sunt nesanatoase dar le-am gasit in congelator, uuitasem complet de ele si au prins super bine!), iar la cina am o bucata de rechin(tot asa, uitasem de ea, deci mancare alba pentru zile negre, cum s-ar spune) cu broccoli.Toate gatite la abur(traiasca Dry cooker!). La gustari, fructe bineinteles!Si nelipsitele ceaiuri;)

ZI frumoasa tuturor!

Buna Dia!>:D<

In sfarsit esti binedispusa.....mai optimista....:D...avem motive sa ne bucuram azi.
Oooo...mai ai si vesti bune....felicitari pentru kg slabit...[*66*]desi sincera sa fiu eu cred ca ai slabit mai mult.....pt ca ieri nu te-ai cantarit de dimineata....si din proprie experienta.....daca ma cantaresc in timpul zilei cantarul imi arata cu 1 kg in plus fata de greutatea reala.....asa ca....s-ar putea sa fie si mai jos cantarul....[*23*]

Sa ai o zi frumoasa si linistita![*128*]

happygirldiana 17 ian 2012 13:54:26

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 903655)
Roxi,. Nico, multumesc!Sa aveti si voi o zi usoara si superba!

Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 903673)


Buna Dia!>:D<

In sfarsit esti binedispusa.....mai optimista....:D...avem motive sa ne bucuram azi.
Oooo...mai ai si vesti bune....felicitari pentru kg slabit...[*66*]desi sincera sa fiu eu cred ca ai slabit mai mult.....pt ca ieri nu te-ai cantarit de dimineata....si din proprie experienta.....daca ma cantaresc in timpul zilei cantarul imi arata cu 1 kg in plus fata de greutatea reala.....asa ca....s-ar putea sa fie si mai jos cantarul....[*23*]

Sa ai o zi frumoasa si linistita![*128*]

Buna, Roxi!Dap, ceva mai bine azi. Cand vad ca merge treaba ca unsa, cum sa nu fiu binedispusa?:))Sincer....si eu cred la fel in ceea ce priveste kg, dar nu ma entuziasmez, o las asa mai moale, cat este, atata este. Si 2-300 de gr pierdute sunt bune:)

Acum sunt la munca si inghet:D Apropo, Georgi, nu avem caldura si de cand s-a facut asa frig afara parca mi-e si mai frig aici la receptie:(( Dar deh...ce sa faci, taci si inghiti.....

Eu mi-am luat pranzul, crochetele alea de peste cu 3 buchetele de broccoli.:>

Tu Roxi, ce faci?

happygirldiana 17 ian 2012 13:56:10

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 903653)


Nici la mine, sunt treaza de 4 ore dar asa m-am obisnuit sa zic :)).
Da nu aveti caldura acolo sau cum?:-s
Eu am facut 30min de aerbica si stau pe aici putin.:P
Tu?Am vazut ca esti ft ocupata cu munca, sport, mancare etc.

Georgii, deja ai dat gata o jum de ora de sport?Braaavo!!EU abia deseara fac sport, cand ajung acasa, pe la 10, parca vad, cama opresc cu iubi la un ceai deseara:D O sa fac Slin in 6 iar;)

Da, destul de ocupata, nu am ce zice.Mai bine, nu am timp sama plictisesc. nu am timp nici sa respir da'sa ma plictisesc?:))

ella 78 17 ian 2012 13:58:51

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 903764)




Buna, Roxi!Dap, ceva mai bine azi. Cand vad ca merge treaba ca unsa, cum sa nu fiu binedispusa?:))Sincer....si eu cred la fel in ceea ce priveste kg, dar nu ma entuziasmez, o las asa mai moale, cat este, atata este. Si 2-300 de gr pierdute sunt bune:)

Acum sunt la munca si inghet:D Apropo, Georgi, nu avem caldura si de cand s-a facut asa frig afara parca mi-e si mai frig aici la receptie:(( Dar deh...ce sa faci, taci si inghiti.....

Eu mi-am luat pranzul, crochetele alea de peste cu 3 buchetele de broccoli.:>

Tu Roxi, ce faci?

Neata ..la mine..ca abia m-am trezit si mi-e somn din nou...Felicitari multe,multe si binemeritate,draga mea...bravo..si la cit mai multe...tine tare ca ma stradui si vin si eu...dar sa nu ma astepti.Pupicei dragutica:-*:-*:-Si eu am inghetat azinoapte la munca...brrr*>:D<

happygirldiana 17 ian 2012 14:00:35

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 903769)
Neata ..la mine..ca abia m-am trezit si mi-e somn din nou...Felicitari multe,multe si binemeritate,draga mea...bravo..si la cit mai multe...tine tare ca ma stradui si vin si eu...dar sa nu ma astepti.Pupicei dragutica:-*:-*:-Si eu am inghetat azinoapte la munca...brrr*>:D<

Iaaaa uite cine era la mine in casuta!Elluta!In timp ce eu eram la tine:)
Ba te astept, ca stiu ca ai sa vii!Si vii in momentul asta!
Multumesc pentru felicitari:-*>:D<>:D<

ella 78 17 ian 2012 14:03:08

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 903774)


Iaaaa uite cine era la mine in casuta!Elluta!In timp ce eu eram la tine:)
Ba te astept, ca stiu ca ai sa vii!Si vii in momentul asta!
Multumesc pentru felicitari:-*>:D<>:D<

Esti o dulcee:-*:-*:-*:-*:x:x:x>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

happygirldiana 17 ian 2012 14:04:09

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 903781)
Esti o dulcee:-*:-*:-*:-*:x:x:x>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

Ti se pare tie:P Sunt >:)>:)>:)>:) impieltitat. CAND VREAU:>:>

GCM 17 ian 2012 14:43:50

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
http://i482.photobucket.com/albums/r...verse/ceai.jpg


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:13:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO